Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene su bas bacili u rebus sa ovim transferom, stvarno ne znam sta dalje da ocekujem sto se tice bekova. Inace kad sam poceo da gledam hajlajtse, skontao sam da sam ga vec gledao par puta. Ne znam gde i zasto, al momak mi je vec poznat. Moguce da ga je neko pominjao ovde na forumu.

    Nije nemoguce i da stize jos jedan desni bek, jer realno mi tu nemamo nikoga ni za backup kroz 2 godine. TMF igra desno al on je meni uvek bio za vezu, i izgledao mi je kao ozbiljniji potencijal od Rasforda iako ume da bude dosta poziciono nedisciplinovan i erratic, al dobro tek mu je 20. Aksel je isto igrao desno kod Zozea al ni on mi nije za beka, on mi je zakovan za tog stopera i bilo bi lepo kad bismo se resili i Blinda i Dzonsa pa da i Aksel dobija malo vise minuta.
    Last edited by bici; 30-05-18, 12:00.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Meni ovo izgleda kao bekap verzija i zalog za buducnost koji ne sme imati nikakve veze sa dovodjenjem levog beka.

      Inace ove cifre za Bejla sto se spominju su bas nerealne, ne bi ga nikad platio preko 80 miliona.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Mene su bas bacili u rebus sa ovim transferom, stvarno ne znam sta dalje da ocekujem sto se tice bekova. Inace kad sam poceo da gledam hajlajtse, skontao sam da sam ga vec gledao par puta. Ne znam gde i zasto, al momak mi je vec poznat. Moguce da ga je neko pominjao ovde na forumu.

        Nije nemoguce i da stize jos jedan desni bek, jer realno mi tu nemamo nikoga ni za backup kroz 2 godine. TMF igra desno al on je meni uvek bio za vezu, i izgledao mi je kao ozbiljniji potencijal od Rasforda iako ume da bude dosta poziciono nedisciplinovan i erratic, al dobro tek mu je 20. Aksel je isto igrao desno kod Zozea al ni on mi nije za beka, on mi je zakovan za tog stopera i bilo bi lepo kad bismo se resili i Blinda i Dzonsa pa da i Aksel dobija malo vise minuta.
        Krpimo se na bekovima da bi se imalo para za dobra pojacanja na sredini i u napadu. 'Krpimo' jaka reč, ali je ovo ipak nedokazani klinac koji nije pošteno zaigrao ni za Porto. Možda se ispostavi kao materijal za startera, možda i ne. Videćemo.

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Možda se ispostavi kao materijal za startera, možda i ne. Videćemo.
          S obzirom da nije bas igrao ni u portu koji je poznat da daje šansu mladim igračima onda tesko da ce mu Mou odmah pružit veću šansu
          Tesko da u iduće 3g moze postat starter kod nas iako mozda nas svih demantira
          Očekivao sam ipak da ce Mou dovesti ozbiljnije pojačanje koje ce odmah zamijenit Valenciu u prvoj postavi jer ipak vise se ne možemo oslonit da igra dvaput tjedno


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Meni se svidja ovaj transfer.
            Valencia i dalje gazi i moze da iznese barem jos godinu dana, ali sa njim nikad ne znas, posebna vrsta ljudskog bica je on.
            Dalot tu kao backup, koji ima potencijala da bude baš baš ozbiljan igrač.

            Nešto nisam za dovoljenje neizvanrednih, formiranih igrača, samo da bi ih doveli. Ne zelim da se ponavljaju Darmiani, možda neće toliko da budu loši, ali ponovo ne svidja mi se ta priča. Sidibe je vrlo verovatno preskup, tj pojeo bi ogroman deo budžeta, a mi ovo leto barem 3 igrača treba da dovedemo, od kojih bi jedan trebalo da je ozbiljan igrač. Kontam da bi nas cena Sidibe-a omela u tome.

            Od svih pozicija koje popunjavamo ovo leto, desni bek je ubedljivo najadekvatniji za ovakav transfer, tj za dovodjenje mladog igrača, sa potencijalom, koji bi prve sezone bio backup.
            Vezni red, levi bek, štoper, i eventualno levo krilo.
            E tu ako dovodimo nekog, to treba da bude real deal upgrade.


            Poprilično Fergie-esqu transfer bi ovo bio.

            Comment


            • Iskren da budem nemam pojma, znam samo da navijaci Porta dozivljavaju pravi meltdown, mali mora da je bas veliki talenat. Ja bih na keca uzeo i Pereiru, a oni su od malise ocekivali bolje stvari, tako da je ok onda sve
              sigpic

              Comment


              • Mi prvo pre svega treba da prodamo Roja, Blinda i Darmiana, da ode Fellaini i da eventualno prodamo Matu, da bi mogli da pričamo o pojačanjima.

                Tim treba da ima 25 igrača, sa 2 golmana, 9 defanzivca(5 štopera+4 beka), 12 veznjaka (centralni veznjaci, zadnji veznjaci, krila, desetke itd) i 2 špica

                Comment


                • Mislim da Mou neće da se odriče 4-2-3-1 taktike, i ubedjen sam da će gledati da ima tim sa kojim može da igra i 4-3-3 i 4-2-3-1, a da će furati sa 5 štopera da bi povremeno mogao da igra i sa 3 štopera.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Iskren da budem nemam pojma, znam samo da navijaci Porta dozivljavaju pravi meltdown, mali mora da je bas veliki talenat. Ja bih na keca uzeo i Pereiru, a oni su od malise ocekivali bolje stvari, tako da je ok onda sve
                    Fazon je sto su prodali Pereiru na keca jer su ocekivali od Dalota da preuzme desno u startnoj, a ovaj ispalio pa ostaju bez oba desna beka Plus, kazu da je jedan od jacih talenata u Portugalu pa su i ocekivali ozbiljan priliv novca za par godina od njegove prodaje.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Snacice se Porto, ne brinem ja za njih.

                      Naravno da cemo morat prodavat ali ce sve to biti za male pare ili nikakve.
                      Blind, Darmijan,Roho, Mata da je srece bi moralo 80tak miliona donijeti ali nece ni pola mada mislim da Roho i Mata nece nidje.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Mislim da Mou neće da se odriče 4-2-3-1 taktike, i ubedjen sam da će gledati da ima tim sa kojim može da igra i 4-3-3 i 4-2-3-1, a da će furati sa 5 štopera da bi povremeno mogao da igra i sa 3 štopera.
                        To je i meni palo na pamet onaj dan kada se Pogba povezivao sa Juveom. Nema sanse da oni mogu da plate Pogbu bez prodaje Dibale. Nesto sam razmisljao Matic i Fred(ako bude) kao dvojica pozadi a napred Sancez, Dibala, Lingard/Marsijal uz neko pojacanje desno i naravno Lukaku napred. Ne znam meni deluje da je Mou Pogbu planirao da igra u dvojac sa nekim pozadi ali izgleda mora 433 sa njim pa mozda i zato onih nesuglasica ako ih je i bilo.
                        Last edited by mikisavic89; 30-05-18, 14:04.

                        Comment


                        • Ja sam okej sto se tice prodaje Pogbe ako se dovede igrac tipa Dibala. Pogba kod Portugalca je luksuz koji doticni ne umije da iskoristi do maximuma.
                          U formaciji 4-2-3-1 nikako ne odgovara a Portigalac ocigledno zeli tu formaciju da fura i da je 4-3-3 previse otvorena za njegovo poimanje fudbala.

                          Takav sastav sto pricas je meni sasvim okej mada mora to desno krilo osim ako ce Alexis tamo igrati.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Mene su bas bacili u rebus sa ovim transferom, stvarno ne znam sta dalje da ocekujem sto se tice bekova.
                            Koga nije.

                            Jurimo Sandra levog beka i dobijemo klinca od 19 koji je desni...


                            Inače ne znam zašto nikad niko nije pomenuo Van Anholta...

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Ja sam okej sto se tice prodaje Pogbe ako se dovede igrac tipa Dibala. Pogba kod Portugalca je luksuz koji doticni ne umije da iskoristi do maximuma.
                              U formaciji 4-2-3-1 nikako ne odgovara a Portigalac ocigledno zeli tu formaciju da fura i da je 4-3-3 previse otvorena za njegovo poimanje fudbala.

                              Takav sastav sto pricas je meni sasvim okej mada mora to desno krilo osim ako ce Alexis tamo igrati.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Eto ovog klinca iz Porta na desnom beku, a Valensija se vraća napred desno da se malo našalim

                              Comment


                              • To što dovodimo ovog klinca iz Porta ne znači da nećemo Sandra ili nekog drugog levog beka. Mislim da baš nemaju veze te priče.
                                Čak i ako imaju, što se jeftiniji desni bek dovede, veća verovatnoća da će da se dovede levi skupljiji.

                                Inače, nema sile da Pogba ide iz Uniteda, pogotovo dok je tu Woodward, pre će da se sačeka da Mourinhu istekne ugovor ili da se najuri, nego da ode Pogba. Uostalom i Carrick je pre neki dan izjavio da Pogba sigurno ostaje tu i da nema potrebe pričati o tome da će biti prodat. A Carrick više nije ni igrač, niti bivši igrač, već član stručnog štaba.

                                Comment

                                Working...
                                X