Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da se nece Vudi nece naloziti na pomisao dovodjenja Bejla u svrhu nekog marketinga i buma, pa da se na kraju izvisi za odbranu. Ako ima para za sve, sto da ne, mada opet kazem, nisam ja bas nesto za Bejla. Srediti prvo tu odbranu, pa posle ako hoce neki slag na tortu, slobodno.
    Last edited by bici; 29-05-18, 14:32.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Krojf View Post
      Što bi značilo da je Fabinjo odjebao prevodioca, lep početak prelaznog roka, nema šta


      Niko neće da dođe da igra bunker jbg.



      Kakav Bejl, Sandro pa i Fred.
      Ići će ljudi kod nekog menadžera koji igra fudbal, kod koga igrači ne nazaduju.


      Fred će ići u Siti ako ga Siti bude želeo, verovatno kalkulišu između njega i Žoržinja još uvek.
      Ili je jednostavno kao provjereni novinar iskoristio Junajted da bi Monako dobio sto bolji deal sa Liverpulovom. Na kraju krajeva i sam Fabinjo je izjavio da je imao samo dvije ponude, tako da Junajted definitivno nije bio u prici. A da provjereni novinar rade takve stvari nije ni prvi ni poslednji put.

      Ipak ovo sto si napisao veze sa zivotom nema, jer ako iko moze da privuce igraca to je Murinjo. I taj Fred je prvi rekao ili Pep ili Murinjo, za njega bolji ne postoje.

      A ti sto igraju fudbal pa na kraju zavrse iza nas i ne osvajaju nista deceniju, super, samo neka ga igraju i dalje tako, ja cu biti prezadovoljan. Murinjo ne gubi sest od sedam finala nikad u zivotu.
      sigpic

      Comment


      • Verovatno nije ni poslata ponuda za Fabinja. Da ne zaboravimo intervju od prosle godine gde se maltene sam nudio Junajtedu sto znaci da je bilo ponude bilo bi zavrseno.

        Comment


        • Originally posted by mikisavic89 View Post
          Verovatno nije ni poslata ponuda za Fabinja. Da ne zaboravimo intervju od prosle godine gde se maltene sam nudio Junajtedu sto znaci da je bilo ponude bilo bi zavrseno.
          A i svakako je krs igrac, ne bi mogao da prodaje dresove uopste.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ili je jednostavno kao provjereni novinar iskoristio Junajted da bi Monako dobio sto bolji deal sa Liverpulovom. Na kraju krajeva i sam Fabinjo je izjavio da je imao samo dvije ponude, tako da Junajted definitivno nije bio u prici. A da provjereni novinar rade takve stvari nije ni prvi ni poslednji put.

            Ipak ovo sto si napisao veze sa zivotom nema, jer ako iko moze da privuce igraca to je Murinjo. I taj Fred je prvi rekao ili Pep ili Murinjo, za njega bolji ne postoje.

            A ti sto igraju fudbal pa na kraju zavrse iza nas i ne osvajaju nista deceniju, super, samo neka ga igraju i dalje tako, ja cu biti prezadovoljan. Murinjo ne gubi sest od sedam finala nikad u zivotu.

            Čekaj, provereni, najobavešteniji novinar na svetu prenosi dezinformaciju kako bi pomogao Monaku a bez obzira na to što krnji svoju reputaciju zarad Fabinja i Monaka?
            Kako je on uopšte najprovereniji i najobavešteniji kad napiše da su pregovori između Fabinja i Junajteda u završnoj fazi a lik potpiše za Liverpul par dana kasnije?

            Dakle, ili je taj Busafi ili kako već diletant običan ili je Fabinjo odjebao Murinja i otišao kod Klopa a meni deluje da je ovo drugo slučaj.


            Ne osvaja ni Junajted, jedini relevantan trofej od odlaska Fergusona je kup UEFA i to je osvojen uz nenormalnu dozu sreće jer smo izbegli sve ozbiljne protivnike.
            Da nam se pala Sevilja kao Liverpulu u finalu odrali bi nas, što se pokazalo i u LŠ, i tu je Klop apsolutno u pravu.


            Klop sa druge strane pravi dobru priču, ceo fudbalski svet se oduševljava njegovom ekipom, napadačkim fudbalom, šmekerskim odnosom sa igračima.
            Ove sezone dogurao do finala LŠ, dolaze im odlični igrači jer žele da budu deo te priče.


            Sa druge strane mi igramo mnogo loš i ružan fudbal, svi kritikuju Murinja čak i legende kluba ga otvoreno pljuju, igrači nazaduju, atmosfera užasna.
            Svi naši mladi igrači hoće da idu, skoro je Skols upozorio na to.


            Izbor je za svakog igrača,nažalost, veoma lak, pa tako i za Fabinja.
            To je prevodilac napravio od kluba, mesto za izbegavanje gde mogu doći neke ofucane "zvezde" koje su to zapravo bile pre 6-7 godina i to da ih basnoslovno preplatiš, da dođu da otaljigaju taj ugovor i da uzmu pare.
            Last edited by Krojf; 29-05-18, 16:34.

            Comment


            • U suprtonom,Krojf hoces da kazes da smo postali krava muzara?

              Slazem se sa vecim delom tvog upisa.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Ne postoji novinar koji ima 100% ucinak sto se info tice, ko je na 50% dobro je. Buhafsi je svakako najjaci trenutno, on kad prenese uglavnom je tako, ali uglavnom nije sto posto. Di Marzio isto pusti buvu s vremena na vrijeme, covjek je ekspert za francuski fudbal i ako ne pomogne francuskim klubovima s vremena na vrijeme onda svakako informacije koje dobija ubuduce vjerovatno ne bi, on donosi ekskluzive ali da bi dobijao te ekskluzive mora nesto i da vrati.

                Znaci Fabinjo koji se sam nudi i prica da mu je san da zaigra jednog dana za Mancester Junajted i da njega Mancester trazi, odnosno da plati Monaku i njemu da platu ti mislis da bi on to odbio? Covjek je sam rekao imao sam samo dvije ponude, nije bilo mnogo da se odlucuje, te dvije ponude su bile Liverpul i Atletiko Madrid, dok se kasno u pricu umijesao Arsenal, mozda bi ga na kraju Arsenal doveo da su ranije dejstvovali, ali nisu i on je otisao u Liverpul. Kakve veze ima Mancester Junajted s tim, evo ti danas najnovija informacija da je Liverpul vec tri nedelje u kontaktu s njim i njegovom svitom i da radi na dovodjenju, a prvi put je procurilo prekjuce, Mancester se na kraju krajeva mogao interesovati, pitati je li na prodaju, za cijenu i sl. i da Mohamed to prenese i da su razgovori u toku, ali da se islo po njega ocigledno nije. Jesmo li se mi borili neck to neck sa Celsijem za Lukakua i dobili ih, jesmo li zavlacili Moratu koji je kosu ofarbao u crveno da bi dosao u Junajted i igrao za Murinja pa ga epski ispalili, jesmo li uzeli Pogbu ispred Reala, jesmo li uzeli Sanceza ispred Sitija, ocemo li uzeti Freda kojeg je isto Siti trazio i prati ga skoro ce godina dana, jesmo li uzeli Mikitarjana ispred Arsenala? Tvoja prica nema veze s mozgom jednostavno, Murinjo je sto se pulla tice ili prvi ili drugi na svijetu i to je fakat, e sad jesu li transferi pogodjeni ili ne je druga prica, ali da dovodi zvijezde i top igrace pjeske dovodi ih. I igraci su uvijek sceli da igraju za njega, znaci pomenes Freda i ja ti kazem sta je Fred sam rekao ali to naravno preskaces jer si tu da bi opljunuo cisto da vidis luce li ti pljuvacne zlijezde dobro. I shvatis da luce.

                Super, kazem ti dabogda im ta prica trajala ovako jos 30 godina. Svi uvijek kritikuju Murinja, to nije nista novo, on i kad pobjedjuje i osvaja trofeje kritikuju ga,i uvijek ce ga kritikovati. ALi na kraju dana on osvaja trofeje i neuspjeh mu je sve sem prvog mjesta, dok je drugima sve uspjeh, pa i top 4, pa i porazi u finalima, sve je uspjeh, to je vec do standarda, Murinjo je jedan od najboljih trenera svih vremena i kao takav je postavio da je samo prvo mjesto bitno, na kraju krajeva i on od sebe ocekuje i zeli da je samo prvi, ne zadovoljava se nicim drugim. Klop je vec taj kmerse, romanticar u dusi i harizmaticni trener koji izgubi finale LS i onda u pet ujutro pjeva s navijacima. Covjek koji moze samo da sanja o trofejima koje je sve Zoze uzeo, koji se bori za opstanak sa jednom od najjacih generacija Borusije, koji u karijeri ima manje od 50% pobjeda. Poredis neuporedivo. Zamisli SAFa posle poraza od Barse kako pjeva sa navijacima, covjek oce da pukne da pobiejdi, zacrveni se kao paprika i treba da ide i pjeva par sati nakon poraza u finalu. Jbg svakom svoje. Mozes li da zamislis Zozea ili cak Pepa u toj situaciji? Ne mozes nikad naravno, zato oni osvajaju trofeje, zato su jedni od najboljih svih vremena, a Klop nikad nije bio te price, oce li biti to niko ne zna, ali ne izgleda tako svakako.
                sigpic

                Comment


                • Nadam se da se Vladan barem naučio da nema toga “ako on kaze, tako je”
                  I da su svi oni više instrumenti nego istinito obavesteni.


                  Aman ljudi, ovo je odlicna stvar za nas, lik je sve sto nam ne treba. Niti nam treba polivalentnost, niti nam treba motka u sredini.

                  Slazem se sa bicijem, ne bih jurio Bejla po svaku cenu. Lepo bi nam lego, gotivim njega kao lika, ali imamo preče stvari da rešimo nego sa njim da rizikujemo i da ga platimo 150+m.

                  Comment


                  • Ja bih svakako isao po Fabinja, mislim da je top igrac i mene cudi stvarno sto ozbiljni klubovi nisu zeljeli da idu po njega, sem eto Liverpula, Atletika i kasnog paljenja Arsenala. I to stvarno jeste cudno. Meni barem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa zbog price taga, sto bi rekla Dzesi Dzej
                      Mnogo velika plata, veliko obestecenje, ima jos 2,3 god vrhunskog fudbala, a svi procenjuju da bi od te 2,3 godine ukupno bio povredjen 8-12 meseci.

                      Svi znaju da je super igrač.


                      Edit! A lose procitao, mislio da pricas o Bejlu.

                      Meni se Fabinho ne svidja. Not my cup of tea. Ali moze da bude odlicno pojacanje za LFC
                      Last edited by Busby Babe; 29-05-18, 17:06.

                      Comment


                      • Ma Bejl je moj ljubimo, njega zelim jos kad je bio lijevi bek. Ali i ja ozbiljno mislim da je mozda preveliki rizik u ovom trenutku, kao od stakla je. Ipak ako ne bi bio povrijedjen siguran sam da bi imali igraca koji potezom rjesava sve i koji saigrace cini boljim.

                        A Fabinjo se meni svidja bas, zna da je nagazi, ima dug korak, jak je kao konj, ima super pozicioniranje sto je bas vazno u danasnjem fudbalu i mnogi danas nemaju pozicioniranje i upadaju u probleme zbog toga, vidjeli smo sta znaci imati igraca sa dobrim pozicioniranjem i kapiranjem prostora(Matic) i koliko je onda laksi zivot ostatku ekipe, a i on je malo dijete za Kerika npr. Matic i Fabinjo su meni izgledali kao odlican tandem u najavi, mozda malo previse defanzivno ali bi ostavili svu mogucu slobodu Pogbi barem. Ipak Murinjo uopste ne juri ni klasicnog zadnjeg veznog niti DLPa, vec mu je Matic i jedno i drugo ocigledno i s njegovim dovodjenjem i to je rijesio. ja Zorzinja obozavam i mislim da nam treba jedan pravi DLP ali bojim se da nece ici po takav tip igraca uopste. Jedina sansa mzoe da bude Verati zbog Rajole i sto je stvarno vec dugo u PSZ i mozda ce ga napokon pustiti da ode. Ali mi izgleda da ce pored freda doci SMS koji s Pogbom nikako ne vidim kako moze da funkcionise, nadam se da grijesim.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Kosjerac View Post
                          U suprtonom,Krojf hoces da kazes da smo postali krava muzara?

                          Slazem se sa vecim delom tvog upisa.

                          Vidi, da je atmosfera drugačija, da je fudbal koji igramo drugačiji to ne bi bilo tako.
                          Ovako, ljudi dođu, vide da su došli u raštimovani orkestar i boli ih ona stvar, što bi se oni cimali kad klubu očigledno nije stalo.



                          Originally posted by Vladan View Post
                          Ne postoji novinar koji ima 100% ucinak sto se info tice, ko je na 50% dobro je. Buhafsi je svakako najjaci trenutno, on kad prenese uglavnom je tako, ali uglavnom nije sto posto. Di Marzio isto pusti buvu s vremena na vrijeme, covjek je ekspert za francuski fudbal i ako ne pomogne francuskim klubovima s vremena na vrijeme onda svakako informacije koje dobija ubuduce vjerovatno ne bi, on donosi ekskluzive ali da bi dobijao te ekskluzive mora nesto i da vrati.

                          Znaci Fabinjo koji se sam nudi i prica da mu je san da zaigra jednog dana za Mancester Junajted i da njega Mancester trazi, odnosno da plati Monaku i njemu da platu ti mislis da bi on to odbio? Covjek je sam rekao imao sam samo dvije ponude, nije bilo mnogo da se odlucuje, te dvije ponude su bile Liverpul i Atletiko Madrid, dok se kasno u pricu umijesao Arsenal, mozda bi ga na kraju Arsenal doveo da su ranije dejstvovali, ali nisu i on je otisao u Liverpul. Kakve veze ima Mancester Junajted s tim, evo ti danas najnovija informacija da je Liverpul vec tri nedelje u kontaktu s njim i njegovom svitom i da radi na dovodjenju, a prvi put je procurilo prekjuce, Mancester se na kraju krajeva mogao interesovati, pitati je li na prodaju, za cijenu i sl. i da Mohamed to prenese i da su razgovori u toku, ali da se islo po njega ocigledno nije. Jesmo li se mi borili neck to neck sa Celsijem za Lukakua i dobili ih, jesmo li zavlacili Moratu koji je kosu ofarbao u crveno da bi dosao u Junajted i igrao za Murinja pa ga epski ispalili, jesmo li uzeli Pogbu ispred Reala, jesmo li uzeli Sanceza ispred Sitija, ocemo li uzeti Freda kojeg je isto Siti trazio i prati ga skoro ce godina dana, jesmo li uzeli Mikitarjana ispred Arsenala? Tvoja prica nema veze s mozgom jednostavno, Murinjo je sto se pulla tice ili prvi ili drugi na svijetu i to je fakat, e sad jesu li transferi pogodjeni ili ne je druga prica, ali da dovodi zvijezde i top igrace pjeske dovodi ih. I igraci su uvijek sceli da igraju za njega, znaci pomenes Freda i ja ti kazem sta je Fred sam rekao ali to naravno preskaces jer si tu da bi opljunuo cisto da vidis luce li ti pljuvacne zlijezde dobro. I shvatis da luce.

                          Super, kazem ti dabogda im ta prica trajala ovako jos 30 godina. Svi uvijek kritikuju Murinja, to nije nista novo, on i kad pobjedjuje i osvaja trofeje kritikuju ga,i uvijek ce ga kritikovati. ALi na kraju dana on osvaja trofeje i neuspjeh mu je sve sem prvog mjesta, dok je drugima sve uspjeh, pa i top 4, pa i porazi u finalima, sve je uspjeh, to je vec do standarda, Murinjo je jedan od najboljih trenera svih vremena i kao takav je postavio da je samo prvo mjesto bitno, na kraju krajeva i on od sebe ocekuje i zeli da je samo prvi, ne zadovoljava se nicim drugim. Klop je vec taj kmerse, romanticar u dusi i harizmaticni trener koji izgubi finale LS i onda u pet ujutro pjeva s navijacima. Covjek koji moze samo da sanja o trofejima koje je sve Zoze uzeo, koji se bori za opstanak sa jednom od najjacih generacija Borusije, koji u karijeri ima manje od 50% pobjeda. Poredis neuporedivo. Zamisli SAFa posle poraza od Barse kako pjeva sa navijacima, covjek oce da pukne da pobiejdi, zacrveni se kao paprika i treba da ide i pjeva par sati nakon poraza u finalu. Jbg svakom svoje. Mozes li da zamislis Zozea ili cak Pepa u toj situaciji? Ne mozes nikad naravno, zato oni osvajaju trofeje, zato su jedni od najboljih svih vremena, a Klop nikad nije bio te price, oce li biti to niko ne zna, ali ne izgleda tako svakako.

                          Nije ovo mali promašaj, lik rekao da su pregovori u završnoj fazi a kao ima informacije. I onda Fabinjo završi kod najvećeg rivala.

                          To što su navodno Fabinjo i Fred pričali pitanje da li je istina, na tviteru ionako piše ko šta hoće.
                          Uostalom, Fabinjo ako je bilo šta rekao rekao je prošle godine, kad je neki optimizam još uvek postojao.
                          Ko je lud da dođe da igra za ovakav klub? Može, za basnoslovnu platu i ako se bliži ili je prevalio tridesetu.


                          I po tebi su Lukaku, Bai, matori Ibrahimović, Mkitarijan, Morata itd. zvezde prvog reda? Tu mogu da se računaju Pogba i Alexis s tim što kod nas igraju najgori fudbal u karijeri a ni to nije slučajno.
                          Nek dovede nekog Mbapea, Nejmara, Krosa, Iska, Grizmana, to su elitni igrači a ova boranija što je došla kod Murinja bi lagano potpisala za Napoli, Inter, Arsenal. Ničeg tu prvorazrednog nema, samo treba biti realan.
                          Dovešće Bejla za 100 miliona taman da da pare Realu da napadne neku istinsku superzvezdu tipa Nejmar/Azar.
                          I onda kao Murinjo car, doveo Bejla, vidiš kako igrači dolaze kod njega.


                          Ne kažem da je Klop najbolji trener na svetu već da pravi zdravu priču u Liverpulu, igrači ga slušaju, ginu za njega i generalno napreduju.
                          Fudbal mu ima smisla, jako je gledljiv i ubira simpatije kako navijača tako i samih igrača koji nemaju ništa protiv da budu deo tog kolektiva.
                          To su mnogo dobre osnove i odlična platforma za berbu trofeja u bliskoj budućnosti.
                          Uostalom, Klop izbacio Siti iz LŠ, Murinjo o tome može samo da sanja. To što je Murinjo bio nekad trener ne znači mnogo 2018. godine.
                          Last edited by Krojf; 29-05-18, 17:20.

                          Comment


                          • Cekaj, tebi ovo znaci da su razgovori u zavrnoj fazi?

                            Manchester United are in ongoing discussions with Fabinho’s representatives
                            Hahaha ma kako ne bi, svi bi eto potpisali Lukakua, Ibru, Moratu, nista lakse. Da, prodaju Bejla i dovedu neku pravu zvijezdu, jer Bejl nije dovoljno velika zvijezda, sta on zna kukavac bez da rijesi finale LS i da da najbolji gol u finalima ikad.
                            sigpic

                            Comment


                            • Would you rather United signed ‘hard working’ Willian’ to play 40 games or get a world class winger (Bale) that could get injured and only play 20 a season?

                              Bas zanimljiva anketa s tvitera, sto kazete ?
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                A i svakako je krs igrac, ne bi mogao da prodaje dresove uopste.
                                A ko je pisao da je krs? Igrac ne moze da bude dobar a da neki klub nije zainteresovan za njega? Koliko vidim za Fabinja nijedan top klub nije davao ponude tako da svakako postoji razlog za to. Ili smatraju da nije dovoljno dobar ili su jednostavno drugi igraci mete. Cinjenica jeste da se nudio Junajtedu a zasto nisu isli po njega je drugo.

                                Comment

                                Working...
                                X