Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Manchester United

    Udarali se peskirima pa je nekom krenula krv $#^%RT
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Manchester United

      Pukla vodovodna cijev u svlacionici &*#GI(]

      edit: Sto je Berbatov na klupi,je li povredjen, Macheda igra prvu $#^%RT

      Comment


      • Odg: Manchester United

        Makeda izgleda u Januar ide na pozajmicu u Lacio. I navodno Lacio ima pravo otkupa ugovora na kraju sezone...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Odg: Manchester United

          Ferguson ne zna da je Cicarito dao gol Valensiji,a ne Makeda. #%d*
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Manchester United

            Mancester nikada nije igrao ovako loso,a sto je najgore dobro se drzi na tabeli,i dobro gura u LS,Runi treba da dodje sebi pod hitno! &+I}\
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Manchester United

              [quote author=manda link=topic=2668.msg173944#msg173944 date=1286043320]
              Mancester nikada nije igrao ovako loso,a sto je najgore dobro se drzi na tabeli,i dobro gura u LS,Runi treba da dodje sebi pod hitno! &+I}\
              [/quote]
              Slazem se da lose igrate @(*6sd$%
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: Manchester United

                Sta je sa Runijem?On kao da je van sebe.Zaista ako misli da ulazi u igru mora da se trgne iz ovog sna @(*6sd$%
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Manchester United

                  Premiership ce ove godine biti mnogo zanimljiv...kako je krenulo bice puno iznenadjenja i tumbanja u tabeli 7@$**
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Odg: Manchester United

                    [quote author=bice link=topic=2668.msg173951#msg173951 date=1286043761]
                    Sta je sa Runijem?On kao da je van sebe.Zaista ako misli da ulazi u igru mora da se trgne iz ovog sna @(*6sd$%
                    [/quote]
                    Ne zna ni on sam,depresija. #%d*
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Manchester United

                      Manchesteru fali kreator igre, Ferguson pokusava sa Nanijem, ali on nije u stanju da drzi konce tako velikog kluba.

                      Comment


                      • Odg: Manchester United

                        Кад би стално играли у гостима испали би из лиге $#^%RT
                        Србија , Београд , Црвена звезда

                        Comment


                        • Odg: Manchester United

                          I to ste doziveli, da komsije budu ispred vas na tabeli, ccccc #%d*

                          Comment


                          • Odg: Manchester United

                            [quote author=cinober link=topic=2668.msg174330#msg174330 date=1286128884]
                            I to ste doziveli, da komsije budu ispred vas na tabeli, ccccc #%d*
                            [/quote]

                            Срећа па Ливерпул очајан $#^%RT
                            Србија , Београд , Црвена звезда

                            Comment


                            • Odg: Manchester United

                              Belami bio na korak od Old Traforda

                              Napadač Mančester Sitija Kreg Belami, ovog leta otišao je na pozajmicu u ekipu Kardifa i pored ponude Mančester Junajteda.

                              Belami tvrdi da ga je poslednjeg dana prelaznog roka kontaktirao Ser Aleks Ferguson, povodom prelaska sa Istlenda na Old Traford, ali kontroverzni Velšanin nije hteo da "razočara" navijače Mančester Sitija. U intervjuu za BBC Radio 5, Belami je rekao nešto više o ponudi sa druge strane Mančestera:

                              "Istina je da su me ljudi iz Junajteda kontaktirali poslednjeg dana prelaznog roka. Hteli su me u svojim redovima. Bio sam ponosan zbog ponude koju sam dobio, ali nisam hteo da izneverim navijače Sitija, osećam da su me zavoleli na poseban način. Shvatam šta bi napravio prelaskom na Old Traford, jednostavno, nisam hteo da budem u centru pažnje. Vratio sam se u svoj rodni grad i presrećan sam zbog toga." izjavio je Belami za BBC.

                              Sa druge strane, neimenovani izvor ove televizijske i radio stanice tvrdi da je kontaktirao ljude iz Junajteda, koji su ovu Belamijevu izjavu demantovali, nazvavši je "gomilom gluposti."
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Manchester United

                                Jos nam je on trebao,da se upari sa Ovenom u napadu. #%d*
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X