Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da nemamo, ali imacemo svakako.
    sigpic

    Comment


    • Odlično, jedna briga manje.
      Pribojavao sam se da ćemo da ga dovedemo.

      Nama baš ne treba, što ne znači da Liverpool-u on neće da šljaka..

      Comment


      • Sad vidoh da je Fabinjo završio na Enfildu.
        Po meni sjajan Klopov posao. Polivalentan igrač koji može više pozicija pokriti.
        A tako se godinama šuškalo oko njega i Uniteda da mi ova vest dođe ko grom iz vedrog neba.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Sta je ovo drugovi, kakve su ovo smijesne cifre, za Bejla u najboljim danima koji je rijesio finale protiv naseg nemezisa, koji je dao najbolji gol ikad u finalima LS da se daju ovako male pare, ocekujem barem milijardu, kakvih 300-350 miliona funti, wtf

          sigpic

          Comment


          • Perez drka na Bejla i trazice stvarno mnogo. Al ne bih ja njega dovodio, jednostavno nije pouzdan dovoljno da bi ga placali toliko(stotinak miliona)
            Last edited by bici; 29-05-18, 10:41.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Kad mu je dan medju pet najboljih igraca svijeta je, i svi pricaju o dominaciji Azara i Salaha u PL, a ono sto je Bejl radio u jednom tada ipak potpuno nekonkurentnom Totenhemu koji je bio mnogo zatvoreniji i dje je sam igrao i kroz sredinu i kao krilo, je bilo nehumano i nesto najbolje sto sam vidio od Ronalda jos u PL. Tacno je da je on Perezov ljubimo ali nije Zidanov definitivno, a Zidan je sad postao toliko veliki da cak ni Perez ne moze radi sta oce i morace da se povinuje zeljama igraca, navijaca i samog Zidana, a bukvalno svi sem tog Bejla stoje iza Zidana. Ne znam, rizik jeste jer ga jebu povrede, da nije povreda neka se da i 300 miliona nije problem, prestrasan igrac.

              Neko bi meni bilo krivo da igra desno krilo, a morao bi tu da igra realno.

              Interesantno da jos jedan Mendesov klijent ide kod rivala, a od kad je Zoze tu nijednog Mendesovog igraca nismo doveli i vjerovatno ni necemo. Nije puklo izmedju Zozea i Mendesa to znamo, ali je li izmedju VBudvorda i Mendesa pitanje je. Ipak De Hea je tu i dalje, a s Rajolom ce se ponovo poslovati to je vise nego sigurno. Mozda Verati, Mino mu je agent.
              sigpic

              Comment


              • Manchester United

                Ne vjerujem da ce biti ova cifra ali nekih 100-150 miliona hoce.

                I ranije smo bilo zainteresovani ali ovo je prvi put da je on izasao sa izjavom da hoce vise da igra. To u Realu jednostavno nije moguce.

                Ubijedjen sam da ce Real ici po Nejmara ili Azara a to tek zatvara put Bejlu.
                Sto je Rio rekao, mislim da je vrijeme da predje negdje drugo i da bude glavni baja, ima jos par sezona vrhunskog fudbala u sebi.

                Sto se Zidana i Pereza tice, to djeluje kao podmazana masina. Nema trika da ce se Perez umijesati Zidanu u posao, niti da ce Zidan nesto protiv Pereza. Jednostavno ako Bejl trazi garancije za minutaze tesko ce ih dobiti jer Benzema, Isko, Asensio su tu i uvijek je u igri da dovedu neko zvucno pojacanje tako da je konkurencija zestoka. Naravno i Ronaldo ostaje, tu nemam dileme


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by Miki28; 29-05-18, 11:03.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ako Real bude prodao Bejla to ce bit teska glupost,u rangu sa prodajom Robena mozda cak i veca.Ali dobro bi vam dosao neko takav,u timu u kojem je Pogbo super zvijezda neko kao Bejl bi djelovao kao vanzemaljac.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Mi cemo Savica naravno,za neku suludu cifru, i on ce biti veci underperformer svakako jer nam nije potreban.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      To bi bilo klasika za ovaj Junajted.

                      Tobi, Sidibe, Gulam, Fred, Vilijan i eventualno još zadnji vezni je za mene uspješan prelazni rok.

                      Realnije je doduše očekivati da dovedemo Bejla, lijevog beka i Freda, pa opet sledeće godine moramo još 3 pojačanja dovoditi.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Ako Real bude prodao Bejla to ce bit teska glupost,u rangu sa prodajom Robena mozda cak i veca.Ali dobro bi vam dosao neko takav,u timu u kojem je Pogbo super zvijezda neko kao Bejl bi djelovao kao vanzemaljac.
                        Da, Roben je bas bitan bio za Real i evo bas im lose ide bez njega.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Neka daju 350 mil i svlačionicu i teren Dijegu Simeoneu pa bi videli kakvu bi ekipu napravio.

                          Comment




                          • Ovo bi recimo bilo idealno ali nemoguće je dovesti 4 igrača + Bejla, ne vidim da će mu dati klub tolike pare, jedino kad bismo dosta zaradili od prodaje igrača. A koga mi možemo prodati? Blind, Roho, Džons, Mata i Darmijan. Znajući koliko oni vrijede i koliko ne znam da dobro prodamo igrače to nam neće puno donijeti

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ako je Buhafsi rekao da se ide po Fabinja, onda se ide po Fabinja, covjek je apsolutni broj jedan sto se transfera tice, niko mu nije ni blizu.
                              .

                              Što bi značilo da je Fabinjo odjebao prevodioca, lep početak prelaznog roka, nema šta


                              Niko neće da dođe da igra bunker jbg.



                              Kakav Bejl, Sandro pa i Fred.
                              Ići će ljudi kod nekog menadžera koji igra fudbal, kod koga igrači ne nazaduju.


                              Fred će ići u Siti ako ga Siti bude želeo, verovatno kalkulišu između njega i Žoržinja još uvek.
                              Last edited by Krojf; 29-05-18, 14:04.

                              Comment


                              • Koliko može neki upis biti kontradiktoran stvarnosti?

                                Comment

                                Working...
                                X