Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tobi znači menja Smolinga.

    A Fred? Menja Pogbu ili kako.

    Comment


    • Vjerujem da se prelazi na 4-3-3 i zato je bitno dovesti to desno krilo.

      Naravno nece Portugalac odustati od 4-2-3-1 ali ce vrvt Pogbu gurnuti na 10-ku


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        A kakav je ovaj Pelegrini iz Rome?
        Prosek je bio ove sezone, s tim da se vidi da ima talenat i raznovrsnost u igri. Ali treba tu puno brušenja. Ove sezone na par mečeva odigrao odlično, veliku većinu razočarao. Ima valjda neku klauzulu 20-30 mil, mislim da bi ga Roma rado prodala i dovela nekog koga ne mora da čeka i ko može odmah da pomogne.
        Last edited by HeadBurn3r; 25-05-18, 07:24.

        Comment


        • Slazem se s Erikom, Mandzukica nikako ne bi ni razmatrao, a kad vec pomenuste Arnautovic bi vjerovatno razvalio, mada cijena bi sigurno bila sad oko 40 do 50 milki i prije bi isao npr za njega nego Taliscu ili Mandzukica iako to nije tu bas ista pozicija. Imam neki osjecaj da je Murinju prva opcija SMS i da ce ga dovesti prije ili kasnije ali vidjecemo.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Depending on the manager's view on the short-term strategy, a specific defensive midfielder could also be deployed as a right back. Similarly, another one could serve as a left back. Considerations before a purchase and choices to play with after sales. #IKN
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Originally posted by nine33 View Post
              Depending on the manager's view on the short-term strategy, a specific defensive midfielder could also be deployed as a right back. Similarly, another one could serve as a left back. Considerations before a purchase and choices to play with after sales. #IKN
              I imao sam osećaj da hoće da nas napravi Inter sa kojim je uzeo triplu krunu.

              Comment


              • De Hea, Sidibe, Baji/Smoling, Tobi, Sandro/Gulam, Matić, Fred, Pogba, Vilijan/Bejl, Aleksis, Lukaku.

                Ovo bi otprilike bila postava kad bismo odradili idealan prelazni rok. U realnosti, dobro smo krenuli sa Fredom (ako dođe), Tobijem ako i njega skontamo, a posle će već ići teže. Samo 2 prelazna roka da smo odradili kako treba za ovih 5 godina, ali ne. Gomila srljanja, bacanja miliona u promašene igrače. Jedino što ekipa ima dubinu, ali fali kvaliteta baš.


                #mufc have made enquiries about Tottenham defender Toby Alderweireld and Shakhtar Donetsk midfielder Fred. The combined fee will be over £100mill. [bbc]
                Kako će da nas izmuze Levi
                Last edited by BorisUnited99; 24-05-18, 22:19.

                Comment


                • Taliska ispao iz priče.

                  Spursi, bolje reći Levi kažu, eto VVD je koštao onoliko, a Tobi je i bolji, pa prema tome i cena.

                  Comment


                  • Ako full prelazi na 4-3-3, onda jedan od Mate i Lingard idu 100 posto.
                    Jedan od njih dvojice i može da se provlači kao neka backup opcija za desno krilo, ali obojica, nema od toga leba.

                    Ako se kojim slučajem dovede i SMS i Fred, dižem obe ruke za taj 4-3-3.
                    Onda da imamo Matića, Freda, Pogbu, SMS-a, Herreru i McTominaya za sredinu.

                    Sancheza da upregne da igra povremeno desno, zabole me za njegove messijevske zahteve. Da se dovede još jedno desno krilo, i guraj.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      De Hea, Sidibe, Baji/Smoling, Tobi, Sandro/Gulam, Matić, Fred, Pogba, Vilijan/Bejl, Aleksis, Lukaku.

                      Ovo bi otprilike bila postava kad bismo odradili idealan prelazni rok. U realnosti, dobro smo krenuli sa Fredom (ako dođe), Tobijem ako i njega skontamo, a posle će već ići teže. Samo 2 prelazna roka da smo odradili kako treba za ovih 5 godina, ali ne. Gomila srljanja, bacanja miliona u promašene igrače. Jedino što ekipa ima dubinu, ali fali kvaliteta baš.




                      Kako će da nas izmuze Levi
                      Mnogo ce vam biti i Sidibe i jos neki skupoceni levi bek . Verovatnije je opcija da ako dodje Sidibe, a cini mi se i da je najrealnija opcija posebno jer moze obe bekovske pozicije da pokrije, onda ce on levo, a Valensija desno.

                      Ocekujem pored Sidibea i Freda da dodju jos i Vilijan, Adervild i neka zamena za Felu. Sa druge strane idu Marsijal, Darmijan i neki stoper.

                      Opasan ce to biti sastav, jedino je Murinjo otezavajuca okolnost u celoj prici

                      Comment


                      • Ozbiljno se zagrizlo za SMS-a.

                        Kao i trejd Pogba-Nejmar.

                        Comment


                        • Castles objavio za Arnautovica, kako ga navodno JM zeli. Sve vise mi se svidja ta ideja, do te mjere da bi ga sad prije doveo nego npr Perisica, toliko iscekivanog ovdje.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Treba ponuditi Pogbu u zamjenu za Ronalda, pa i ako moramo malo da doplatimo, nije strasno.

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Taliska ispao iz priče.

                              Spursi, bolje reći Levi kažu, eto VVD je koštao onoliko, a Tobi je i bolji, pa prema tome i cena.
                              Ma Taliska je vjerovatno maska za neko drugo pojačanje, kao što je to bio Moura za Aleksisa i Morata za Lukaku ljetos.

                              Comment


                              • Ja bih Taliscu pre Arnautovića.
                                Ima cojones Talisca, a i fudbala u sebi. Problem sa njim je lutanje po pozicijama, i imam osećaj da nije bio dobro vodjen do sada. Tj nije se planski radilo sa njim.
                                Kad je došao u Benficu, gledao sam ga 2 puta, delovao mi je kao next big thing.

                                Comment

                                Working...
                                X