Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg brate, on je danas igrao protiv jedne mocne sredine maltene sam. Pa dje da uparis Kerika i Felainija, da je bar Maruan bio desetka, a Erera pored Kerika, ovako je sam morao maltene i opet smo bili bolji od njih. Ali mu jeste danas pas bio problematican, kako su svi proigrali kad je usao Bastijan, njegovi pasovi su bili mnogo brzi i prodorniji, ali je onda i Kerik mogao da dane dusom. Sve u svemu to je na Van Galu, Kerik je najjaci sa tri u vezi, sad ima sve opcije u veznom redu i treba da pocinju zajedno Kerik - Svajni - Snajderlin. Nema te sredine u ligi koja im moze parirati.

    Kerik treba karijeru da zavrsi u Junajtedu, nista ja Blindu ne vjerujem ni kao vezisti, Kerik milion puta jaci bio prosle sezone od njega kao DLP.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Sve u svemu to je na Van Galu, Kerik je najjaci sa tri u vezi, sad ima sve opcije u veznom redu i treba da pocinju zajedno Kerik - Svajni - Snajderlin. Nema te sredine u ligi koja im moze parirati.
      Oni mogu da igraju samo kad hoces mirno da privedes mec kraju. Nemas golove u toj ekipi. Nije u PL niko Barsa da ima 3 igraca koji ce dati 100 golova. Vezni red mora da doprinese, da bude mobilniji i dinamicniji.

      Njih trojica zajedno sa Van Galovom filozofijom - samo dodatno mucenje. Jos ako bi Mata bio u ofanzivnoj trojci, opet bi se svelo sve na to da li ce Marsijal izmisliti gol.
      sigpic

      Comment


      • U Van Galovoj filozofiji svakako, ali to zavrsava za par mjeseci. Evo i danas od ulaska Svajnija se vidjelo koliko brze i tecnije ide, znaci da se moze, problem je sto je Van Gal zelio onakvu igru, sporiji ritam, posjed. Kapiram da je razmisljao kao Rodzers, ajde da drzimo loptu do iznemoglosti, nista vise ne iritira i ne nervira protivnika od toga. Samo su se malo zajebali u razmisljanjima. Kerik je DLP, Snajderlin BTB, a Svajni sve na sredini, sigurno da mogu i da stite gol i da pojacavaju i usporavaju ritam zajedno.

        Ja sam se malo i zabrinuo bio je li Svajni izgubio svu brzinu i generalno i kod pasa. Danas sam vidio da nije i da je do menadzera i postavke igre.
        sigpic

        Comment


        • Da mogu vratio bih Skolsa iz penzije da drži svima časove. Ali ne mogu. Samo Kerika da ne gledam neka ide gde hoće neka osvaja trofeje neka bude najbolji paser samo nemoj da bude kod nas. Ne mogu jače od mene.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Sto se sredine tice ako dodje Sances sa tih 40+20 miliona tu definitivno onda vise nema mjesta za sve. Moguce je da Kerik ne dobije produzenje, mada mi je Blind previse metiljav za Zozea, a i Felaini i Mata treba ozbiljno da se zabrinu za mjesto u timu. Opet Murinjo igra 4-2-3-1, e vidi li on Ereru kao desetku veliko je pitanje. Mozda Mata prezivi ovoga puta.

            Ako ne bude Murinjo na klupi onda mi svakako puca.
            sigpic

            Comment


            • Zlatan najvjerovatnije u PL, bas ne znam s jedne strane dje moze da ode, a da nije Junajted ili Celsi, a s druge zasto bi trosio mozda i poslednju pravu sezonu na ekipu bez LS. Liverpul nema para da mu da platu, Arsenal nesto slicno, a ima i ona prica da mu je bilo ispod casti da prolazi probu kod Vengera, Celsi ili Junajted, ali tu nema LS.

              Inace vlasnik zeli da ostane, ali ovo je rekao

              "For the moment I will not be at PSG next season. I still have a month and a half here,"

              "If they replace the Eiffel Tower with a statue of myself then I will stay at PSG, I promise,"
              sigpic

              Comment


              • Uopšte me ne bi čudilo da dobije statuu. Čale je Ibra kako god okreneš .

                Pazi rešenje
                Svajni, Runi, Morgan
                Marsijal i mali plavi iz Atletika
                Ibra
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Van Gaal has just repeated his "we are in three competitions" argument.

                  One he can't not be in, one he's in by default..minor points
                  #mufc have failed to win 21 of the last 34 games in all competitions
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post

                    Ja sam se malo i zabrinuo bio je li Svajni izgubio svu brzinu i generalno i kod pasa. Danas sam vidio da nije i da je do menadzera i postavke igre.
                    Izgubio je Švajni dosta na brzini generalno, budimo realni.
                    Pas igra nije problem, iako je kritikovan jer mu treba po mesec dana da se odluči kome treba da baci lopte, to je van Galova krivica sto jednostavno nemamo vise opcija za dodavanje u napadu, a Švajni je tip igrača koji uvek voli da gura loptu napred. Najjači mi je Švajni kad se rastrči pa odjednom treba da promeni pravac a počne da maše rukama.

                    Svakim mečom nešto novo saznajemo, tako ja u svakom meču vidim kad neki igrač ne može da igra određenu poziciju ili u gorem slučaju kad igrač ne treba više klubu. Staviti Felainija na sredinu odakle kreću napadi je samoubistvo, čovek nema gram tehnike niti elegancije. On može igrati samo napred, jer tamo može da spusti nekom loptu glavom ili iščeprkati nekom, ali to je fudbal koji ne želim uopšte da gledam. Ni jebeni Stouk Siti vise to ne igra. Treba on pod hitno da pakuje kofere.

                    Herera ne moze da igra sredinu sa jos jednim, moraju pored njega da igraju dva igraca, neka 4-3-3 formacija. Kao desetka nije dovoljno kreativan, fizički je preslab, bas me zanima sta ce Murinjo raditi s njim. Dosta on mene podseca na Oskara, obojica su nekako zaostali u razvoju i imaju dečije telo, još im ni bradica nije počela, a Murinjo voli Oskara. Hvalio ga je više puta. Voleo bih da ode negde gde bi mogao stalno da igra, ne mogu vise da gledam kako ga ovi fizicki superiorniji igraci maltretiraju.

                    Da se jos primetiti da Rašford slabo igra defanzivu i da uopste ne vrsi presing, drugim recima ladi jaja pa kad mu dođe lopta pun je snage i brzine, a Lingard skroz obrnuto.
                    Last edited by HeadBurn3r; 14-03-16, 09:33.

                    Comment




                    • Reakcija SAFa nakon pogotka Dimitri Payeta!
                      sigpic

                      Comment


                      • Tri takmičenja!

                        Kralj ladno broji i Ligu kao jedno od takmičenja. Šta, da neće možda da ispadne nekako. Neka mu kaže neko da za navijače Junajteda postoje dva pehara: 1. PL 2. LŠ. Ostalo su sve Miki Mausi. Naravno, super je kad dekneš nekog od glavnih konkurenata za ligu u FA kupu u polurotaciji, kad Fleč da Sitiju dva gola glavom, ali ne znam je li iko ikad patio kad se ispadne od midtejblaša u rotiranom četvrtfinalu. Protiv Čelsija, Arsenala, Sitija i Liverpula se igra srčano koje god da je takmičenje, ako se dekne Wigan u Komjunitiju, može komotno da se menja trofej za tri boda protiv nekog od navedenih, toliko je nevažno.

                        Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Svakim mečom nešto novo saznajemo, tako ja u svakom meču vidim kad neki igrač ne može da igra određenu poziciju ili u gorem slučaju kad igrač ne treba više klubu. Staviti Felainija na sredinu odakle kreću napadi je samoubistvo, čovek nema gram tehnike niti elegancije. On može igrati samo napred, jer tamo može da spusti nekom loptu glavom ili iščeprkati nekom, ali to je fudbal koji ne želim uopšte da gledam. Ni jebeni Stouk Siti vise to ne igra. Treba on pod hitno da pakuje kofere.

                        Herera ne moze da igra sredinu sa jos jednim, moraju pored njega da igraju dva igraca, neka 4-3-3 formacija. Kao desetka nije dovoljno kreativan, fizički je preslab, bas me zanima sta ce Murinjo raditi s njim. Dosta on mene podseca na Oskara, obojica su nekako zaostali u razvoju i imaju dečije telo, još im ni bradica nije počela, a Murinjo voli Oskara. Hvalio ga je više puta. Voleo bih da ode negde gde bi mogao stalno da igra, ne mogu vise da gledam kako ga ovi fizicki superiorniji igraci maltretiraju.
                        Slažem se za Fellu. Apsurd na ovo što hoće od taktike dok mu tehničari sede na klupi. Daje mu čovek neke čudnovate zadatke ali nikako da ga koristi za ono što jedino zna, neverovatno koliko se pati da nađe balans.
                        Herera je baš u padu forme u odnosu na prethodnu sezonu, 50% igrača. Ala si ih opisao. Ima istine, ali eto Silve koji se uklapa u opis i pokazuje da se može, da je više do skilla i glave.

                        Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Reakcija SAFa nakon pogotka Dimitri Payeta!

                        Comment


                        • Ako dobijemo West Ham idemo na Everton u 1/2 finalu, drugi par Crystal Palace - Watford

                          Comment


                          • Necemo dobiti tako da nema potrebe da se cimamo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako je samo ostvaren kontakt onda je jasno da je Murinjo postavljen, njegov odnos sa Ibrom je dobro poznat.

                              sigpic

                              Comment


                              • Dok ne vidim Murinja sa dresom ono necu verovati da je završen. Ne njega već bilo koga osim Gigsa. On će da povuče broj 11 i da ga nosi dok vodi ekipu
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X