Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam samo cime je zasluzio ovoliko idolopoklonstvo od strane navijaca Utd?


    Gagi, nek ide i ovaj prelazni rok. Nek dovede coek sta oce, da ne bude nije mu doveden Perisic i ode sezona. Nek lijepo coek dovede sta oce i da se rastajemo za nekoliko mjeseci


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ali pep je tu i ugovor mu traje jos mislim 3godine, znaci nije nam to neka utjeha
      Bas i ne vjerujem da pepov stroj moze osjetno pasti iduće sezone jer vjerojatno ce jos 2-3 igrača dovesti i unaprijedit kritične pozicije


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Manchester United

        Originally posted by Adam The Llama View Post
        Stvar je u tome sto bi on uzeo titulu i ove godine, da Pep nije tu. Imao bi Junajted lagano 87poena ako ne i vise, sto bi bilo dovoljno za titulu.
        Da li je uzeo titulu? Sta je uradio u LS? FA kup? Liga kup?

        Mani me te price sbbkbb. Pep je tu 2 godine, Pep je svoj domaci odradio tokom prosle sezone i reagovao na trzistu. Konte je tu 2 sezone, uzeo je titulu i prvoj sezoni. Portugalac je tu 2 godine, 6 i 2 mjesto. To su cinjenice a ne sbbkbb.

        Ne bavvimo se hipotetickim situacijama vec realnim sagledavanjem stvari. Pep je tu, Siti je tu i bice tu i opet ce i sledece sezone ko iz picke doci do 85+ bodova. Da li Portugalac moze ispred njih? Ne sa ovakvim fudbalom. Opet ce se desiti novi Hadersfild, WBA, Brajton.
        To ce se Sitiju desit mozda jednom, sva puta jer mnogo je lakse doci do 3 boda u finisu kad napadas ekipu 90 min nego doci do 3 boda kad igras uzasno, bezidejno


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Last edited by Miki28; 21-05-18, 16:30.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Pa zar Baji nije bolji igrac od Van Dajka?
          Sta znaci osjetno?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Sta znaci osjetno?
            Koji si ti lik, ja sam to prevideo, i odmah se izvinio.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pa ne bas, tri ili cetiri posta si potrosio sprdajuci se na to, ustvari sprdajuci se sam sebi, ali si jedno cijelo poluvrijeme furao tu pricu, ali ono, predvidio si jbg, desava se.
              sigpic

              Comment


              • Ako ne dodjemo do Sandra ili Gulama treba ici po Vendela
                sigpic

                Comment


                • Gulama teško.
                  Sandro je na korak, bilo bi iznenađenje ako se nešto preokrene.
                  Nadam se ništa od Taliske. Jeste OK fudbaler razornog šuta ali ne vidim svrhu njegovog dovođenja. Ukoliko jedino Žoze ga ne vidi kako vreba iz prikrajka tj sa klupe.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Moze Wendell.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Pa zar Baji nije bolji igrac od Van Dajka?
                      Nije, al bice
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Nije, al bice
                        Ja mislim da ne moze ni blizu da bude Van Dajku. Ali videcemo, vreme ce pokazati.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ja mislim da ne moze ni blizu da bude Van Dajku. Ali videcemo, vreme ce pokazati.
                          Kao igrac ili kao defanzivac?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Kao igrac ili kao defanzivac?
                            Kao igrac nece nikada biti bolji, a kao defanzivac to cemo videti.
                            Mladji je 3 godine ima za njega jos vremena.
                            Npr. ovako nesto ne ocekujem od Bajia, kao ni da bude kapiten ili vodja.
                            Last edited by Brian McShtull; 21-05-18, 18:01.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Baji ume s loptom mnogo, ali to cemo da vidimo kod nekog drugog trenera. Kod nama ni Matic ne sme da igra neki pas medju linija, ili vraca stoperu, ili bliizem do sebi, ili na beku vertikalno.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Manchester United

                                Ne daj boze da ovo uradi, odmah leti iz kluba[emoji23][emoji23][emoji23]

                                Zato je Smoling sigurica, on ovo ne bi ni na FIFA pokusao a da pokusa na terenu mislim da bi dozivio neku tezu povredu.

                                Inace dobar pas VVD


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by Miki28; 21-05-18, 18:43.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X