Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Bajern ligu osvaja sa 20 bodova prednosti i bez trenera a pritisak u Bajernu i u Junajtedu ne mogu realno ni da se porede. Videcemo uostalom kako ce ici Kovacu pa cemo onda pricati o tome ali ja jednostavno ne zelim Mojzi situaciju jos jednom da prozivljavam, stim da mislim da bi Pok svakako bio dve klase iznad Mojzija.
    A Anceloti je...?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mikisavic89 View Post
      A kako je poceo Murinjo? Neka uzme bilo ko od njih LS sa jebenim Portom pa neka se porede.
      ?
      Uzeo je simeone ligu pored Reala i Barce a to je sigurno u rangu tog uspjeha mourinha (mou je to uspio prije 15g a od tada se nogomet puno promijenio)
      Čak je i Zidane rekao da je teži osvojit španjolsku ligu nego lp a Eto simeone je to uspio i uspio je dignut Atletico među 4 najveća kluba Europe u zadnjih 5-6 godina
      Ne znam zasto kloopa omalovažavaš, govoriš da je lako biti trener Bayerna jer osvoje i bez trenera naslov a taj kloop osvojio s borussiom naslov i dosao a njima u finale lp i s ovim raspalim Liverpoolom isto, nazalost kloop zasad radi puno bolji posao u liv nego mourinho u Unitedu


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        2018 je mikisavice, nije 2004.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Da, isto bese 2016. pa Lester uzeo titulu. Baca se hejt ovde neosnovano. Murinjo za sada radi sasvim solidan posao. Meni je neverovatno kako ne vidite da on nema tim za drugo mesto a drugi je. Takav fudbal igramo jer nemamo kvalitetne igrace. Sta nanizali smo pobede u derbijima u drugom delu sezone tek tako, nije do Murinja uopste? Jedini kiks mu je Sevilja za sad i to je ali kad se pogleda sira slika nebitno je kad god ispali ako nismo uzeli trofej tako da nije to za otkaz.

        Comment


        • Previse se baca hejt na Poketinu, o njemu smo pricali, i mislim da bi rezultati bili slicni kao sada, stim sto bi igra licila na prime Barsu kako lici sad.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Nemamo kvalitetne igrače?
            Pogba martial Alexis lukaku Matić Mata herrera Bailly Rash...
            a Liverpool lovren hendo firmino milner ox Moreno solanke
            Ko je bolji na papiru?
            Jedino bi se Liverpool, tj kloop trebao zaliti da nemaju dobre igrače a ne mi


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • E da je jedini kils Sevilja ali ako ce vam lakse biti. Godinu dana ima, dovodi sta oces ali zna se sta se ocekuje.

              Uvijek prica da nema tim, jadan on. Dodje mi ga zao sa kakvim mukama se covjek susrece. Vanserijski posao radi


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by reddevil96 View Post
                Uzeo je simeone ligu pored Reala i Barce a to je sigurno u rangu tog uspjeha mourinha (mou je to uspio prije 15g a od tada se nogomet puno promijenio)
                Čak je i Zidane rekao da je teži osvojit španjolsku ligu nego lp a Eto simeone je to uspio i uspio je dignut Atletico među 4 najveća kluba Europe u zadnjih 5-6 godina
                Ne znam zasto kloopa omalovažavaš, govoriš da je lako biti trener Bayerna jer osvoje i bez trenera naslov a taj kloop osvojio s borussiom naslov i dosao a njima u finale lp i s ovim raspalim Liverpoolom isto, nazalost kloop zasad radi puno bolji posao u liv nego mourinho u Unitedu


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                A kakav fudbal igra Simeone a kakav Murnijo? Ovde se vidim kuka na defanzivni fudbal. A sta ocekujete od Simeonea? Ja ne bih imao problem da Simeone nasledi Murinja ali Murinjo mora jos jednu sezonu min da bude ovde. A i razumeo bih da neko pise daj da menjako Murinja Simeoneom ali Poketinom ne. To ko radi kakav posao se podvuce crta na kraju. To finale ne znaci nista ako se ne osvoji. Sta nama vrede ona 2 finala bez trofeja 2009 i 2011. Nista, to se vec i zaboravilo.

                Comment


                • Pep, Simeone i Zidan nikad nisu imali taj gubitnicki mentalitet dok to Poketino svakako ima a jedan od primera ti je i ona cuvena sezona sa Lesterom gde je imao sve na tacni da osvoji titulu i bili smo svedoci kako se to zavrsilo, pao je cak i ispod Arsenala. Ne kazem da mozda on i ne bi bio dobar ali jednostavno ne bi bas rizikovao sa njim, ako vec govorimo o hipotetickim zamenama za Murinja onda je po meni lista jasna Colo ili Maks Alegri, sve ostalo je jako riskantno i moze dovesti klub u mnogo nepovoljniji polozaj od ovog danas.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by mikisavic89 View Post
                    A kako je poceo Murinjo? Neka uzme bilo ko od njih LS sa jebenim Portom pa neka se porede.
                    Vreme je da zajebemo vise sa glupim poredjenjima. Znaci Poketino ode u Porto uzme LS i preuzme Junajted. No problemo. Zidan ima na svakoj poziciji po 2 WC igraca jbt sta je on poceo. A koji je faktor taj Klop pa da se stavlja u istu recenicu sa ovima? Evo ako uzme LS za nedelju dana pa i mozda udje pricu sa njima al ajde makar uzeo Bundes, al sta je Poketino?
                    Pa hajde neka sada uzme Murinjo sa Portom LS . Uvek me nasmeje taj ofucani argument navijaca Murinja . To je bilo potpuno drugacije vreme i stanje u kome se fudbal nalazio. Tada je i Partizan sa Realom igrao 0:0 u Beogradu, a u polufinalu su igrali: Deportivo, Monako, Porto i Celzi. Krajnje neumesno da se porede situacije tada i sada kada se enormno vise sume novca ulaze u fudbal i mnogo je veci jaz izmedju malih i velikih, odnosno bogatih i siromasnih.

                    Comment


                    • Molim te nemoj da ti pada na pamet da uporedjujes fudbal Simeonea i Portugalca.
                      Ne Portugalca iz Celzija ili Intera vec Portugalca u Utd.

                      Ovo defanzivan fudbal? E moj ti. Pogledaj jos jednom meceve Atletika i meceve Utd. Nasa defanziva je David De Hea






                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Previse se baca hejt na Poketinu, o njemu smo pricali, i mislim da bi rezultati bili slicni kao sada, stim sto bi igra licila na prime Barsu kako lici sad.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        A ko baca hejt na Poketina. Pisemo valjda da postoje neki standardi kada se razmatra o menadzeru kluba kao sto je Junajted. Ferguson je takodje morao da ispuni neki standard pre nego dodje u Junajted. Neka Poketino uzme makar LE pa ajde, ma neka i FA kup ili miki maus kup, nesto.

                        Comment


                        • Originally posted by reddevil96 View Post
                          Nemamo kvalitetne igrače?
                          Pogba martial Alexis lukaku Matić Mata herrera Bailly Rash...
                          a Liverpool lovren hendo firmino milner ox Moreno solanke
                          Ko je bolji na papiru?
                          Jedino bi se Liverpool, tj kloop trebao zaliti da nemaju dobre igrače a ne mi


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Izbaci Firmina iz ove grupe. Ne brukaj se.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Molim te nemoj da ti pada na pamet da uporedjujes fudbal Simeonea i Portugalca.
                            Ne Portugalca iz Celzija ili Intera vec Portugalca u Utd.

                            Ovo defanzivan fudbal? E moj ti. Pogledaj jos jednom meceve Atletika i meceve Utd. Nasa defanziva je David De Hea






                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Ma De Hea sve odbranio. Covek ima 5 odbrana u sezoni koje prosecan golaman ne moze da odbrani. Branili su i drugi ovde pa nikom nista. Ti npr bacas hejt tako sto dizes golmana u nebesa i time degradiras igru. Branio je on dobro to stoji ali da mi imamo igrace kakve treba a ne samo Smolinga onda i ne bi bio toliko do izrazaja. To sto on braji suteve sa 20-30 metara kada se zatvori ekipa ja to ne racunam, svaki golman to brani.

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              A Anceloti je...?
                              Pa Anceloti bi imao istu ovakvu sezonu kao i Jup bar sto se trofeja tica, njemu jednostavno nije kliknulo u Bajernu i oni su resili da vrate proverenog coveka i pokusaju napasti LS. To ti je slicno kao da sad nama neko ponudi SAFa da se vrati umesto Murinja, ne bi ni sekunde razmisljao pa makar to bilo i vracanje na par meseci. Naravno ne uzimam u obzir trenutnu bolest sefa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni. View Post
                                Pa hajde neka sada uzme Murinjo sa Portom LS . Uvek me nasmeje taj ofucani argument navijaca Murinja . To je bilo potpuno drugacije vreme i stanje u kome se fudbal nalazio. Tada je i Partizan sa Realom igrao 0:0 u Beogradu, a u polufinalu su igrali: Deportivo, Monako, Porto i Celzi. Krajnje neumesno da se porede situacije tada i sada kada se enormno vise sume novca ulaze u fudbal i mnogo je veci jaz izmedju malih i velikih, odnosno bogatih i siromasnih.
                                Da Partizan je igrao sa Realom pre desetak godina, vala bas. To sto je tebi smesno govori vise o tebi i tvom nepostovanju za tudje uspehe. Mozes ti nekog da ne volis stoji ali da lupetas tako je nepostovanje. 2004. godina je moderan fudbal i igralo se po grupama a ne krs kup takmicenje koje Partizan igrao finale a Zvezda osvojila ali je i to uspeh. Ali eto vama ce biti bolje sa Artetom nego da dovodite Murinja. Srecno.

                                Comment

                                Working...
                                X