Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li na ovoj temi ista da se procita osim kukanja, jasno je meni da su neki nezadovoljni ali Murinjo je tu jos minimum godinu dana pa stoga nije bas zanimljivo da kad god udjem na temu da trebam tri strane jednog te istog da citam.

    Pored toga ne bi bilo lose da se i tenzije malo smire prilikom pisanja.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Ma nikad Mourinho nije pogriješio kad je nekog otpisao
      Bitno da dolazi fantastični talisca


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Sa jedne strane kukam na Rashforda i Marsijala koji su nekonstantni sa svojih 21-22 godine (), sa druge strane napinjem za Vilijana.

        Comment


        • Ako postoji i 1% sanse za Williana treba ici po njega. Ne znam kakav je sa ugovorom, da li mu je ostala 1 ili vise godina?

          Sancez ako ne bude top 5 igraca PL sledece sezone sad kad ima posle duze vremena slobodno ljeto, totalno fijasko sa njim ce biti.
          Ako ga u klubu nisu vidjeli po desnoj strani vec samo po lijevoj onda sta reck nego bas amaterski.

          Ako bec Marsijal ide, Bejl/Willian po desnoj pa nek Cileanac odradjuje piruete po lijevoj strani


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Ima li na ovoj temi ista da se procita osim kukanja, jasno je meni da su neki nezadovoljni ali Murinjo je tu jos minimum godinu dana pa stoga nije bas zanimljivo da kad god udjem na temu da trebam tri strane jednog te istog da citam.

            Pored toga ne bi bilo lose da se i tenzije malo smire prilikom pisanja.

            Tapatalk
            De facto uništena tema, copy paste postovi zadnja dva mjeseca, ko papagaji.

            Comment


            • Ja sam za to da se vrati Mojes, ono je veliki strucnjak, ima sigurno barem jednu napisanu ofanzivnu akciju, sto je vise od Murinja, ima moc da privuce igraca i kad mu istekne klauzula za vise para, juri realne mete i sto je najvaznije ima snimke Jagelke i Osmana na telefonu i u svakom trenutku preko toga moze da ih nauci dobrim stvarima. Trazio po 464 pasova na utakmici ili po 90 centarsuteva, i to itekako znao da dobije, ona utakmica protiv Fulama, i dalje mi ide voda na usta. Nije dobio pravu sansu, da je dobio sansu kao Murinjo sad bi bili sampioni. Preuzeo sampionski tim i odveo ga do sedmog mjesta, drugi bi bio u najboljem slucaju deseti. Vrati se Mojzi.

              PS da je Mojzi potrosio koliko Murinjo druga pjesma bi se sad pjevala. Sad ce se naci neki pametnjakovic pa reci ali Mojzi je rekao there is no budget i kako ima sve pare ovoga svijeta na pojacanja, kako nije mogao bolje od Felainija posle isteka klauzule i Mate kojeg ne bi ni doveo da se SAF nije umijesao. Zasto nije uspio jednog Bejnsa da privoli da dodje koji je igrao za njega, kako je Everton zavrsio ispred njega? Zasto je odjebao SAFov predlog da zadrzi stuff?To nije bitno, kad vidim Murinja shvatim da je Mojes odlican. Vrati se Mojzi pls.

              Ova tema je zona sumraka jednostavno.
              sigpic

              Comment


              • Matic zna sta nam treba i zna da se na mlade igrace ne mozes osloniti u kontinuitetu, mozda bi se na neke druge i moglo, ali na ove nase, no, no

                "I think we need some players with some experience to bring some more qualities to our team," Matic said after the defeat to the Blues. "After that, we can fight for the title and the Champions League also. I think that we have improved. As you know, United last year were sixth. The year before that, fifth.

                "So we improve, we are second. The only team who is better than us this year is Man City. Obviously, they play amazing football. But we are second and we are in the Champions League next year which is the most important thing. As you saw in the game, we tried to play - we played good football - but Chelsea have some players that can punish every mistake like Hazard did so we have to accept to see where we can improve and next year to try and win some trophies."
                Vilijan ce doci ako Konte ostane trener, ali ne vjerujem da ce ostati.
                sigpic

                Comment


                • Vilian, Brazilac blizu tridesete. Ne bih ja njega dovodio. Zna se kakvi su oni. Moze se desiti da svakog trenutka pusti stomak i propadne. Vec jednom je imao stomacic da li na pocetku ove ili prosle sezone i bio u katastrofalnoj formi, vratio se sada je na nivou ali ne zna se sa njima nikad.

                  Comment


                  • Premalo je dobrih, klasnih desnih krila, Vilijan je jedan od njih. Ja sam uvijek za Bejla ali je greota da je on samo desno, ono sto je radio u Totenhemu bilo je kroz sredinu, nezaustavljiv potpuno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam uvek za Bejla... ali mi zaista čudno sto se nije islo po Lukasa Muru. Barem na pozajmicu sa pravom otkupa.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Nema sta stoji da bi Vilian bio odlican dodatak timu. To sto igra je sasvim solidno. Samo eto mislim da ce kao i svaki drugi Brazilac da nestane od jednom. Kada ce to biti ne znam ali nije iskljuceno da mu je ovo mozda i poslednja sezona na visokom nivou. Narocito ako osvoje svetsko, ode on psihicki u penziju. Mislim da moze neko bolje resenje da se nadje. Svakako dok je bio Mojes imalo je smisla frljati se igracima i nagadjati. Murinjo je sa te strane odlican tako da samo treba sacekati potpise i to je to. Svakako ce dovesti kvalitetne igrace.

                        Comment


                        • Slusam Vejna Bridza juce, kaze on kad je dosao Murinjo sve je promijenio, nacin na koji smo do tad radili nije postojao, znao je po 15 minuta da prica samnom i da mi govori sta da radim na terenu, nikad nije sreo trenera koji toliko brine o detaljima, ali da bi to sproveli u djelo trebali ste da budete mentalno jaki. E pa mi nemamo mentalno jake igrace, mi imamo divlje igrace koji jos nisu stasali i nisu izbruseni, koji imaju talenat i potencijal bez ikakve sumnje ali jednostavno ne mogu protiv svoje prirode jos uvijek. Zato Balji izgleda dva mjeseca kao najbolji stoepr na svijetu, a dva mjeseca izgleda kao da si nasao random lika ispred zgrade koji pliva na terenu, vidi loptu pa trci za njom kao blesav ili Pogbu koji je dva mjeseca nesto najbolje sto PL ima, a sest mjeseci je toliko nonsalantan i bezobrazno nedisciplinovan. Takav je i Martijal, Rasko je vrijedan i radan ali je izgorio, no on ce sigurno biti ok, njemu ce da klikne, samo mu treba dobar odmor, jer od kad je pocela njegova bajka stao nije. Lingard zna isto da bude magija, pa da je nevidljiv i sve tako u krug, ali za Lingarda Zozea krivim, Lingard moze da funkcionise samo ako je klasicna desetka ili iza napadaca,a dobio je previse debilnih zaduzenja koje on ne moze da ispuni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Trebalo se onda ici po Manea, jako sam zeleo njega. I za Firmina smo bili u pricu, doveli smo Depaya...

                            Ja bih probao sa Malkoma.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Eh sjecas se koliko su neki od nas zeljeli Manea, pa su nam se sprdali, ha od Pedra do Manea, raspali Mancester Junajted ne zna vise dje udara. Btw zelio sam ja i Pedra isto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma sustina je da ne kupujemo planski nikad. Uzmemo dobre igrace koje zajedno ne mogu funkcionisati, i tako u krug.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X