Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da bi Messi propao kad bi došao sad kod nas LOL

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Gde piše, ko garantuje, da bi SMS bio pojačanje?
      Zar tako nije pisano i po dolasku Pogbe?
      Mislili smo da je njegovim angažovanjem nebo samo granica.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Kako ko, ja sam se zestoko protivio tom transferu, prvo jer se pljunulo direkt u facu starom, drugo jer Murinjo koji cijelog zivota igra 4-2-3-1 dovodi Pogbu
      sigpic

      Comment


      • Imamo novu anketu, sad vidim.

        Moraću da razmislim.

        Comment


        • Onda si jedan od retkih koji se protivio i negodovao kada se saznalo da United vraća Pogbu. Pogotovo posle poslednje sezone u Torinu gde je Francuz izdominirao na svojoj poziciji samo tako.
          Meni i dalje neshvatljivo da je Pol za samo dve godine preš'o put od velike igračke zvezde do momka kojeg je prosto tužno gledati. Jednostavno nešto se ne poklapa.
          Kada vidim iste slučajeve sa Sančezom, Rašfordom, donekle i sunarodnikom Martijalom, nema dvojbe gde tražiti uzročnik problema. Murinjo je taj koji nikako ne može (il ne ume) da ih natera da pronađu svoj fudbalski identitet i krenu igrati sklono njihovom kvalitetu, reputacijama.


          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            Ja mislim da bi Messi propao kad bi došao sad kod nas LOL
            Nisi jedini koji to misli, mourinho je jedini trener koji bi cak i od njega uspio Napravit prosječnog igrača, strah me uopće predložiti neko pojačanje jer s obzirom na iskustva s pogbom i sanchezom nemam neka očekivanja od bilo koga ko dođe zbog ovog trenera



            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Onda si jedan od retkih koji se protivio i negodovao kada se saznalo da United vraća Pogbu. Pogotovo posle poslednje sezone u Torinu gde je Francuz izdominirao na svojoj poziciji samo tako.
              Meni i dalje neshvatljivo da je Pol za samo dve godine preš'o put od velike igračke zvezde do momka kojeg je prosto tužno gledati. Jednostavno nešto se ne poklapa.
              Kada vidim iste slučajeve sa Sančezom, Rašfordom, donekle i sunarodnikom Martijalom, nema dvojbe gde tražiti uzročnik problema. Murinjo je taj koji nikako ne može (il ne ume) da ih natera da pronađu svoj fudbalski identitet i krenu igrati sklono njihovom kvalitetu, reputacijama.


              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Ma kakav Pogba sa dva u vezi, on to ne moze u zivotu da igra ljudi, jeste li vi njega gledali u reprezentaciji? Ti njemu moras da se prilagodis, jbs takvog igraca. Desam je raspad od trenera ali je covjek fino rekao, ili ces ti da se prilagodis ili neces igrati, on ne moze, nedisciplinovan je potpuno i dvojicom mora da bude okruzen i ta dvojica moraju da ga krpe, to je jednostavno tako.

              O Sancezu cemo suditi sledece sezone. Rasforda je pregorio, o tome smo pricali jos prosle sezone, jednostavno ga je preforsirao, Martijal je klinac koji ne zna dje udara. Vidjeli ste ga i juce valjda, ona kurcobolja je previse stvarno, napravi mu se sansa da centrira on lobuje Kurtou na golu, lik je prska' potpuno.
              sigpic

              Comment


              • Pa prsnuo je, odlicno je krenuo sezonu, bio sasvim dobar nekih 2-3 mjeseca, pre Januara se salio, dodje Sanchez i prva utakmica protiv Totenhema katastrofa poceli, Murinjo se nakurcio totalno i od tada mu je u "rezimu".

                Ma koliko god ne zelim verovati u takvih stvari, to zaista jeste tako, Murinjo ce forsirati igrace koje zeli po svaku cenu, a onima koji nisu mu po ukusu ce im cekati iole slabu utakmicu i onda idu price kako neko se bori a neko se setka.

                Bio jednom jedan Murinjo, smejurija postao covek, stvarno ako to ne vidite....

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Jesi vidio sta je Asensio izjavio i kako reaguje momak od 22 godine, isto je godiste kao Martijal. Ne krivi sudbinu kletu, ne krivi trenera, samo sebe, i kad udje daje sve sto ima, pisa krv i znoj, Martijal pisa samo po klubu za koji igra i po navijacima kad udje u igru, e to je problem.

                  I on je do januara gazio s klupe kad udje, kad je god bio starter bio je prosjecan, cesto i ispodprosjecan.
                  sigpic

                  Comment


                  • Brate Asensio igra u milijardu puta boljem klubu i boljem sistemu koji njemu odgovara. Kakav ofanzivan sistem vidis kod nas, daj je na krilu Marsijalu/Sanchezu i ocekuj cuda, nikakve kretnje suigraca, amaterski izgledamo u napadu. Ne moze takav mlad i prilicno nekonstantan igrac u takvom sistemu nista i to je fakt

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Asensio igra u dvostrukom prvaku europe zaredom i u ekipi s Ronaldom baleom i ostalima i normalno da ce zahvaljivati treneru svaki put kad je na terenu a da je kod nas naravno da bi prigovarao jer mi nemamo takve igrače
                      A i neka netko nađe sprda li Zidane Real kao mou united
                      Ako igra trenutno sere po klubu to su mourinho i Fellaini a ne martial


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Erik je najsrecniji covjek na svijetu trenutno

                        sigpic

                        Comment


                        • Eee anketa...niko da viče... Kad sam non-stop preko onog tt

                          Dobro bre Eriče, pa kako trojčica -.-
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja sam postavio anketu, bas da vidim dje smo jer je juce otvorena tema na rc i prosjecna ocjena je mozda 6.5, tu sam i ja nedje.

                            1 ne znam kakva sezona da bude da bi se to dalo, izmedju 2 i 4 je sve ispod petog mjesta i bez ikakvih rezultata u Evropi i kupovima, 5 i 6 je neki bare minimum za sezonu, tu je nedje i 7, bila bi sedmica da se otislo dalje u LS sto se mene tice, 8 i 9 je kad se osvoji nesto veliko, PL ili LS, dok je desetka tripleta npr
                            sigpic

                            Comment


                            • Jaka petica

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Mi nijednog iskusnog igraca nismo doveli za velike pare, Ibra za dz, Sancez straight swap,
                                Pogba i Lingard mogu imati 25 godina ali u glavi nemaju vise od 16,
                                Je l si svestan da ta plata Sancheza nije cifra koja nema nikakvog efekta. On je preko 25miliona funti godišnje igrač.
                                4 i po godine. Uzeće nam sa svim bonusima, parama za potpis skoro 150 miliona. A vućićemo jednog novog Runija. Koji ne samo da će da nas košta nominalno mnogo, nego ćemo da imamo i ogroman oportunenti trošak, ne samo u vidu toga da ćemo da propustimo dovodjenje drugih WC igrača na toj poziciji, nego i oportunentog troška u vidu propuštenih minuta za Rasha, Martiala, Chonga, Gomesa itd itd.


                                Inače ne znam po čemu je Lingard nezreo klinac. To što dance-uje i snima se za IG ništa ne govori o njemu. Šta više, on je pokazao fenomenalan karakter pristupom. Večito pljuvan, osporavan, omalovožavan a trudi se, napreduje stalno, odigra odlično kad je bitno, ima odličan odnos prema timu.

                                Originally posted by Vladan View Post
                                Ako ga poredimo sa Van Galom i Mojesom on je deset puta bolji od Holandjanina i jedno 50 puta bolji od skota. Pa nece FA kup finale da odlucuje o sudbini jednog menadzera valjda.

                                Sta ti donosi vicesampionska titula? Apsolutno nista, isti je kurac jesi li ispao u grupi ili u finalu, na kraju kup takmicenja ostaje jedan, niko u rezimeu ne pise i ne fali sa finalima, vec sa titulama. A 18 je iza nas ove sezone, 19 mozda, vidjecemo, ostaje samo jos da se vidi je li Liverpulova sezona najbolja od engleskih predstavnika ove sezone ili je treca po redu i to je to.





                                Kod Murinja naravno prosle sezone. Mada tu je najzasluzniji Ibra da se ne lazemo ipak. Koliko je sansi stvarao i u koliko je sansi ulazio ono nisu bile istine
                                prvi deo-Samo što je Moyes i potrošio 50 puta manje od Mourinha i dobio 50 puta manje vremena i u 50 puta težem i okrutnijem trenutku je došao.
                                Meni je bezobrazno davati neki zaokruženi sud o Moyesu.
                                Ja sam ubedjen da bi Moyes da je došao kad je došao Mou i da je dobio te igrače, odradio duplo bolji posao, pritom bi bilo koncepta nego.

                                drugi deo- koliko puta si pomenuo za nas taj QF u LŠ i merilo uspešnosti sezone a Liverpool-u nije uspeh što su došli do finala LŠ-a. Ne znam koje bitke misliš da vodiš, ali da ti kažem da vodiš izgubljene. Liverpool je trenutno u mnogo entuzijastičnijem trenutku. Mnogo zdravija priča, iako ni za to ne mislim da je sve savršeno.
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Jep, ne gledam ja nikako nista, nije bilo prosle sezone po 35-40 suteva po utakmici. Pa to SAF iz najboljih dana nije imao, to je Ibrahimovic bio jbg. Sam je covjek igrao sedam jebenih mjeseci.
                                Slobodno po 89375932075 put ponovi kako nas je Ibrahimović vuko i kako je bog, možda uspeš i sebe da ubediš u to. Ponavljanje u cilju jake sugestije je moćna stvar.

                                Originally posted by Erik View Post
                                sto nas ostavlja na Matica i Lukakua kao jedine pozitivne tacke, sa tim da treba reci da je i Lukaku imao ocajan period sezone i da i dalje ne mozemo reci da li je pogodak za ulozeni novac.
                                Mostly, we're on the same page, ali ovo sa Lukakom je malo netačno, at least.
                                Meni je on posle DDG-a najbolji igrač ove sezone, a možda i generalno najbolji igrač u ekipi. Bio je odličan, u početku dobar, za taj sušni period golgeterski je najmanje kriv, i tad je radio ostale stvari. Posle tog perioda, je pokazao jednu apsolutno šampionsku u mudoliku stvar. Sam je preuzeo on his own, potego inicijativu, pokazao determination i igrao kao car. U momentima totalne trube od naše igre, je odreagovao tako što je na svoju ruku uzeo da radi neke stvari van svoje uloge ,a to je na kraju i uvek bilo dobro.
                                Generalno to što nam je Matić jedan od boljih ove sezone govori dosta o nama. Veznjak je takodje imao ozbiljne krize i skandalozne utakmice, fudbal mu se svodio na defanzivu i na neku duel igru, govori o našoj igri. A i to što Lukaku i pored dobre igre tokom sezone nije dao više golova nego što jeste. Zaslužio je svojim igrama da ima 6,7 golova više. To je onaj deo gde je ostatak ekipe i naš sistem igre odgovoran.

                                Originally posted by Vladan View Post
                                Ono za cim vapi ova ekipa je neko ko moze da sutne iz daljine, da jednim potezom, jednim sutem probije bunker. I Taliska je taj, za sut iz daljine. Isto tako nam treba neko ko jebeno umije da centrira, da je dosao Perisic on bi bio taj, ovako treba ici po Bejla.
                                Fala bogu pa nemamo Pogbu, Matića, Rashforda i Lukakua da šutnu. Kao i sa centaršutom, nije problem u nozi, problem kod nas je u igri i brzini igre. Igra po horizontali nam je prebedna, na nivou srpske livaradske lige. Nemamo ni clear pozicije za šut. Jednom u 5+ mečeva se dese te situacije.
                                A za centaršut, da imamo i Beckhama ili GIggsa, mislim da bi nas to podigo možda 20 posto.
                                Mi toliko očigledno, čitljivo, sporo igramo da svako protiv nas stigne da box-uje lepo i da se postavi u 3 linije da brani i bližu i dalju stativu u trčavanj u da iz man mark-uje. Usled našeg sporog fudbala, ne razvlačenj po stranama, sporom dinamikom prenosa lopre po horizontali i opšteg napretka fudbala u poslednjih 8,9 godina u smislu branjenja sa više igrača, čvršćim i gušćim timskim odbranama, centaršut isto nije problem u nozi toliko. MAda i to mora bolje.

                                Comment

                                Working...
                                X