Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nije bilo De Gea,ko zna kakva bi sad bila situacija. Zato je i najbolji na svetu i najbolji nas igrac ove sezone.

    Promena treba i bice ih,igrackih a sto se tice strukovnih,tu je situacija komplikovanija.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Anderson Talisca about Mourinho. [6th July 2017]

      The Brazilian forward said he "dreams" of playing under the Portuguese.

      "Look, every player dreams of playing under him [Mourinho].

      "Mourinho wants me, he has waited a long time for me and I am an admirer of his work."
      Izmedju 25 i 40 miliona eura danas se prica.
      sigpic

      Comment


      • Sta to znaci, da se vracamo na 4-2-3-1?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Sta to znaci, da se vracamo na 4-2-3-1?
          Pa i da se vracamo da l ti stvarno deluje da je Taliska prvi pik za tu AMC poziciju?

          Lik ce vrv biti rotacioni igrac, balansirace izmedju treceg veznog i bekap spica/krila.
          sigpic

          Comment


          • Iznenadilo me ovo sa Taliskom. Grom iz vedra neba.
            Ne bih se začudio da oko bacimo na Džonasa iz Benfike.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Pa i da se vracamo da l ti stvarno deluje da je Taliska prvi pik za tu AMC poziciju?

              Lik ce vrv biti rotacioni igrac, balansirace izmedju treceg veznog i bekap spica/krila.
              Zar on nije desetka? Sta ce mu rotacija za desetku ako ne igra sa desetkom. A stvarno nam ne treba jos jedno krilo sa jakom tendencijom da igra kroz sredinu.
              Last edited by bici; 20-05-18, 12:32.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Scholes: “Martial’s a really good talent. I think he needs a bit of love, he needs an arm around him. Every time he comes on he impresses me. He's a player I'd like to have in my team. I just hope he's not one of those that leaves and then we see the best of them."

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Mada ja stvarno ne bih dao Murinjo toliku lovu ponovo. Na stranu njegov man managment i taktika/pristup utakmicama - sva njegova pojacanja su takoreci promasena. Baji i Lindelof ne igraju (Smoling i Dzons uvek imaju prednost, ako su fit obojica), Miktarijan je otisao, Aleksis raspad, sukobi sa Pogbom, Zlatan kratkorocno resenje, odluka da se potpise za ovu sezonu kriminalna u najmanju ruku, sto nas ostavlja na Matica i Lukakua kao jedine pozitivne tacke, sa tim da treba reci da je i Lukaku imao ocajan period sezone i da i dalje ne mozemo reci da li je pogodak za ulozeni novac.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Zar on nije desetka? Sta ce mu rotacija za desetku ako ne igra sa desetkom. A stvarno nam ne treba jos jedno krilo sa jakom tendencijom da igra kroz sredinu.
                    Jeste.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Scholes: “Martial’s a really good talent. I think he needs a bit of love, he needs an arm around him. Every time he comes on he impresses me. He's a player I'd like to have in my team. I just hope he's not one of those that leaves and then we see the best of them."

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Reče jedan od najboljih veznjaka modernog fudbala.

                      Comment


                      • Zato Skolsove izjave uvek imaju težinu.
                        Današnji United vapi za igračem kakav bio riđo.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Baji i Lindelof su po meni jedan od glavnih razloga slabe sezone. Lindelof ima bas veliki problem da se prilagodi i morao je Murinjo malo bolje da hendluje situaciju a ne da mu da sve vreme ovog sveta jer jelte imamo Smolinga i Dzonsa. Za Bajia je sam kriv jer ga je previse forsirao. Njih dvojica su trebali da budu taj stoperski tandem ove sezone al im se nije dalo, a ne Smoling-Dzons. Al kapiram da su projektovani da budu stoperski par dugi niz godina i da cemo zato dovesti neka kratkorocna resenja na poziciji stopera. Samo se molim da Baji ne postane injury prone i da povede malo racuna o tom srljanju. I da Lindelofa ne pojede skroz pritisak.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Mislim da Lindelof neće uspeti da se uklopi...

                            Mora prvi da dođe do lopte, bez razmišljanja šta će da bude posle toga.

                            Štoper je. Nije krilo. To je osnovno.

                            Baji... inury prone je... makar sada... šteta... kad je spreman, volim da ga vidim dominira.

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Mada ja stvarno ne bih dao Murinjo toliku lovu ponovo. Na stranu njegov man managment i taktika/pristup utakmicama - sva njegova pojacanja su takoreci promasena. Baji i Lindelof ne igraju (Smoling i Dzons uvek imaju prednost, ako su fit obojica), Miktarijan je otisao, Aleksis raspad, sukobi sa Pogbom, Zlatan kratkorocno resenje, odluka da se potpise za ovu sezonu kriminalna u najmanju ruku, sto nas ostavlja na Matica i Lukakua kao jedine pozitivne tacke, sa tim da treba reci da je i Lukaku imao ocajan period sezone i da i dalje ne mozemo reci da li je pogodak za ulozeni novac.
                              Pogodio si sve s postom
                              Pojačanja osim lukakua i Matića su očajna i ne vidim razlog Zasto bi on opet mogao potrosit 250mil€
                              Svi znamo da on izvuče Maximum iz svojih ekipa z drugoj sezoni a u trećoj raspad pa se bojim da ce nam se to dogoditi


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Možda se okrene kolo sreće. Nije uspeo izvući maximum u "njegovoj drugoj sezoni", moglo bi u trećoj umesto raspada uslediti BUM.
                                Ako uspe United izvući na pijedestal najboljih mogu zamisliti Murinjov odgovor svim hejterima/kritičarima. Verujem da živi za to i jedva čeka takav dan osvanuti.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X