Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako bude imao hipoteticki 87 ili cak 90+ bodova i cetvrtfinale LS npr uz ovakvu igru, kako da mu das otkaz? Jeste li vi svjesni da smo mi imali 81 bod, a da smo izgubili od Brajtona, VBA, Njukasla, Hadersfilda, remizirali sa Stouokom, Sautemptonom, Barnlijem, Lesterom, ajde Barnli i Lester imaju dobre sezone, mada ono sa Lesterom je pakao kako se nije dobilo, ali ovi porazi su nejasni, nepotrebni i to ne smije da se desava, ne smije da se desi da ti remiziras kuci sa Sautemtponom ili ne dobijes Stouka koji je najgori u ligi najvjerovatnije. 12 do 15 bodova je izgubio ni sam ne zna kako.
    sigpic

    Comment


    • Sad sam video šta je tačno rekao.

      Ne slaže se ni sa čim šta su pisali, ali sada kada je slobodan pročitaće sve pa će videti.

      Ok. Nije tako strašno kakav je naslov bio.

      Comment


      • Siti ima 100, ne mozes da budes vtor a da imas 70, Siti je podigao to nivo i mi smo ih "pratili". Ako Siti ili neko drugi ne ponovi nesto slicno nece ni Murinjo skupiti 80. Nek on ponovi nesto slicno, ali nece.

        Raspascemo se u sred sezone, ima i Zoze da se gubi najstrasnije, bice i have nothing to say.

        Daj Boze da gresim i da kazem da sam debelo pogresio, ali 90% sam siguran u ovo scenario.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Pep kopira svuda isti model.

          Ubija male sa po 5:0 a sa velikim šta bude.

          I eto 100 ili koliko već bodova.

          Mi igramo na po 1:0. I ne možemo da rešimo male u igri velikih brojeva.

          Tu je naravno i opšti utisak napadačkog fudbala.

          Comment


          • Ovog Talisku nikako ne zelim, nikako.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ovog Talisku nikako ne zelim, nikako.
              Jbt da dovedemo igraca iz Turske lige, ako je on taj koji mislim, a da nije neki wonderkid, pa imaju li mozga u klubu?

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Nebitno jesmo li drugi sa 90 ili sa 70 bodova, bitno je samo da bismo osvojili niti jedan trofej a to bi trebalo biti dovoljno za odmah otkaz u svakom velikom klubu
                Ako ne osvojiš naslov onda se bar tjesis s lijepom igrom ali mi ni to nemamo, znaci ova sezona je nikakva i trener nikakav egocentrik
                Koga je sad okrivio od igrača? Mozda martiala koji je igrao 15 min ili shawa koji nije igrao


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Manchester United

                  Jel tebi jasno da mi nema sanse da ponovimo rezultate kao ove sezone protiv top 6 ekipa? Ukenjalo nas protiv Arsenala, na Emirejtsu rafalna paljba ka DDG. Na OT uzas igra, gol iz nicega u 90 min.
                  Ukenjalo nas protiv Liverpula na Enfildu, nije sviran cist penal na OT za njih, Celzi nas razmontirao na SB, Totenhem nas razmontirao na Vembliju, City nas oducio od fudbala i da zahvalimo DDG i Sterlingu sto je ostalo 2:0 na pol, trebalo je 6:0 tad. Mislis da ce se opet desit onakav preokret?

                  Los, uzasan, dosadan, nikakav fudbal. Ti pricas o rezultatima a mi svi pricamo o rezultatima i fudbalu koji se igra. Ovo je 2 sezona Portugalca. Gdje je napredak na terenu? Prosle godine smo igrali lose vecinu sezone ali smo za ovu sezonu igrali atomski fudbal.

                  Daj nemoj me zajebavat sa Ibrahimovicem i pravit od njega Mesija. Igrao je dobro, vukao je ekipu ali nemoj mi pricat da je razbijao kako je igrao. Tebe kad covjek cita pomisli pa to je med i mlijeko bilo a ne neko mucenje i cisto izvlacenje na klasu.
                  Prosle sezone smo uzeli to sto smo uzeli sa uzasnim fudbalom. Ove sezone sa istim takvim fudbalom pa i gorim naravno popusakis.


                  Napredak, napredak, napredak. Da molis Boga da se Roman ne zainteresuje i pocne da kupuje, da Liverpul ne dovede Oblaka/Bufona i nemog CB jer pored te 2 ekipe i Sitija PL je misaona imenica za Portugalca. Opet ce niti kikseva protiv manjih ekipa jer jednostavno nema igre. Siti ih melje 90 minuta i naravno da ce u vise situacija doci do bodova u finisu nego sto nece.




                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by Miki28; 19-05-18, 22:35.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Roman će da kupuje, ali šta im bude trebalo.
                    Konte ostaje. Italijan je to. Da se ne priča da je kao i igrač prošao sve.

                    Siti da ne pričam.

                    Liverpul isto daje kao nikad, hoće da dođu igrači kod Klopa.

                    Comment


                    • Znaci sve derbije dobio na srecu? Ja ne znam kako je ijedan dobio kad procitam sto ti pises

                      Jep, ne gledam ja nikako nista, nije bilo prosle sezone po 35-40 suteva po utakmici. Pa to SAF iz najboljih dana nije imao, to je Ibrahimovic bio jbg. Sam je covjek igrao sedam jebenih mjeseci.

                      Oce da dodju ali oce i da odu, prvo Kutinjo, pa sad evo i Dzan ode. Nidje nije savrseno, to morate da shvatite. SAF se cerao u vise navrata, cak proglasavan za senilnog starca, samo nije bio net ovo sto je danas. Murinjo je tu maksimalno jos tri sezona, jednu je obezbijedio jos, a od te jedne odnosno sledece mu zavisi oce li dobiti jos dvije ili nece. I to je to, masivni rebuilding se radi kao sto vidimo. Jesam li za sad zadovoljan? Nisam naravno, ali ono sto su radili njegovi prethodnici od odlaska starog on je za njih SAF licno. I treba da dobije jos jedno ljeto, da dovede jos tih 4-5 igraca pa cemo vidjeti dje smo. U svakom slucaju ostavice mnogo bolju ekipu i mnogo bolje igrace nego ono sta je zatekao, pa ce biti lakse onom koji dodje da ga zamijeni. Samo dok to ne bude Poketino bice sjajno. Ne treba nam jos jedan uskopljeni na klupi, Mojes mi je dosta za cijeli zivot.

                      A ja cu licno biti zadovoljan samo ako uzme ligu, drugacije nikako.
                      sigpic

                      Comment


                      • Felaini odbio trogodisnji ugovor izgleda. Vrsaljko i Sidibe glavne mete za rb, moze Sidibe, Vrsaljko ima odlicnih momenata ali i dosta praznog hoda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Napisah već prije 10ak dana, sledeća sezona je presudna. Ovo je ostavilo baš gorak ukus na čitavu sezonu, ovo i Sevilja.

                          I meni je pun k novinara i njihovog piskaranja, ali Murinjo ne smiruje situaciju već je dodatno nateže svojim izjavama. Kako god, ima moju podršku još jednu sezonu. Top 3, 1/4 LŠ i FA kup su mi bili uspješna sezona, od svega toga uspjeli smo biti drugi, što je zaista dobra stvar. Uzeli derbije. Minus loša igra, tj. većina utakmica nezanimljive.

                          Dobije li otkaz sledeće sezone, ja sam za Poketina, kao i prije 2 godine što je bilo Murinjo ili on kao druga opcija. Poketino je nešto najpribližnije Junajtedu po karakteristikama, dobar stil igre, ne troši pretjerano (u Junajtedu bi morao više ali manje od Van Gala, Murinja svakako), ekipe mu igraju jasan sistem igre koji se meni sviđa, a ruku na srce i ne bi bio konfliktan kao Murinjo. Ono što je neki minus je što nikako da uzme trofej (mada ne toliki, ne mora to značiti ništa) i dodatni je problem što je biti trener u Junajtedu stvarno najteže u Engleskoj, zbog više faktora.

                          Kako god, ima još fore Žoze. Ljeto nek odradi kako treba, dovede koga želi i onda da vidimo. Neki cilj za sledeću sezonu bi morao da bude borba za titulu , četvrtfinale LŠ i definitivno ljepša igra. Mora Murinjo da se izbori sa sobom, presudna sezona je pred njim (kao što je i ovaj posao u Junajtedu presudan) da pokaže da li još spada u vrh ili je ipak zaostao iza.

                          Felaini nek ide više i ne dosađuje, čovjeku hvala jer je koristan igrač ali ne mogu više da smislim njegovu pojavu i ovo natezanje oko ugovora. De Hea bio normalniji 1000x kad je trebao da ode a čovjek je klasa. Čupavi je neka vrsta lošeg simbola post-Fergijevog doba, volio bih samo da se izgubi.
                          Last edited by BorisUnited99; 19-05-18, 23:04.

                          Comment


                          • Totenhem i Celzi smo bili odlicni kuci, protiv Liverpula sjajnih 45 min i onda zatvaraj sve, nemoj slucajno centar da predjete. Protiv Arsenala jadno i bijedno na OT.

                            5 dobrih, atraktivnih utakmica od prosle sezone? Ja dupliram, znaci 10 nasih uzasnih iz prosle sezone.

                            Za ovu sezonu ide i x3, ti daj 5 dobrih, ja cu 15 uzasnih.


                            Trazili ste jos jednu sezonu strpljenja, da pokupuje sta mu treba i proda sta mu ne valja. Nek izvoli.

                            Rezultati i igra se trazi sledece sezone onda, nema opravdanja!


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Jesmo kod Memfisa stavili buyback opciju? Odlicnu sezonu igra. Bas mi je drago da je nasao mjesto da pokaze da je dobar igrac i da jednostavno nismo umjeli sa njim, kao sa jos dosta igraca zadnjih godina.
                              Tako nesto zelim i Marsijalu ako ode.

                              Pitanje za vas, Jang i Valensija prvih 11 sledece sezone? Ono je zalosno koliko usporavaju igru, posebno Toni.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Smesno je koliko se brani Murinjo a kakvo ruglo od fudbala igra i kako mu igraci stagniraju/nazaduju...

                                O potrosenim parama me i sramota da pricam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X