Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ja pitam ja bih najradije Simeonea.. Ali taj prvo mora da nauci Engleski, bar malo i da ode iz Atletika naravno.

    Meni samo nije jasno zasto ljudi misle da ce pod Murinjom United igrati prelepo?! On ce igrati samo na pobedu, ako moze da bude 1:0, njemu ce biti dovoljno. Ako bude 6:0 super. Ali mu nikada nije bilo bitno sa koliko ce dobiti, bitno je samo dobiti. A ne znam da li navjaci to mogu da skapiraju.

    Pereria, Timoti, Sou, Rasford, Marsijal, Memfis, Lingard, Janko, Bortvik. Jebes sve ako ne budemo mogli da napravimo bar 3 dobra igraca ali boldovani vec sada lagano mogu da igraju. Normalno Memfis ako ne sredi glavu, ima da postane novi Nani. Protraceni talenat. Sve zna sa loptom ali dzaba

    ps: Potrosenom timu si dao ocajnog motivatora, loseg takticara, i nekoga ko ne moze igrace da privuce u klub.

    Daj 5 slepaca Klopu ili Fergiju i ima da kidaju. Daj MSN Mojesu, i moli Boga da im ne pusta kako se igra u Evertonu.

    Covek je otisao u Sosijedad bez ikakvog pritiska, i sta je postigao?!
    Last edited by l1m4r; 12-03-16, 17:15.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Nazalost Van Gal je s godinama postao preveliki hizeras. Boji se poraza vise nego Pelegrini i to je zaista porazavajuce. To i sto je popustljiviji pod stare dane iako je bilo brzih i britkih odluka koje je pitanje ko bi jos magao ili smio da odradi. I dalje mislim da je pravi covjek za klupu Junajteda po cijelom utisku, ali vrijeme nije pravo.
      Najveca greska da kapiten mora stalno da igra. I naravno da je Runi kapiten. Nikako nije smeo da bude. Koliko ja voleo Runija (i bio meni licno najjaci igrac, koji kada hoce moze sve ali samo kada hoce) nikako nije smeo da bude. Nije materijal. Morali su Flec, Kerik, pa i Persi i Evans da budu pre njega. Isto tako je Runi morao da bude zacementiran ili kao napadac ili kao povuceni. A ne kao DMF. A onda se setim i da je Persi igrao 10ku.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Meni samo nije jasno zasto ljudi misle da ce pod Murinjom United igrati prelepo?! On ce igrati samo na pobedu, ako moze da bude 1:0, njemu ce biti dovoljno. Ako bude 6:0 super. Ali mu nikada nije bilo bitno sa koliko ce dobiti, bitno je samo dobiti. A ne znam da li navjaci to mogu da skapiraju.
        Mozda nece igrati prelepo ali ce biti uigrani maksimalno.

        Vezano za Murinja, on fantasticno ume da zatvori ali ako pogledas kroz karijeru sve osim Celsija od januara 2015 su mu ekipe igrale vise nego gledljiv fudbal. Real u drugoj sezoni je bio bas poezija a sto se mene tice i onaj Celsi koji je jedna od najraznovrsnijih i najprilagodljivijih ekipa ikada. Inter je bio defanzivan u LS ali u ligi nije igrao ruzno, samo po potrebi. Vengerovski je spin da on igra iskljucivo ruzan fudbal. Preterao u zadnjih godinu dana sa ziherasenjem i to je sve.
        sigpic

        Comment


        • Videcemo kada i ako dodje Murinjo, koliko ce biti uigrani.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Jedino neko Ferguson-Carlton miniranje moze spreciti Murinja da osvoji najmanje jednu titulu sa Junajtedom.
            sigpic

            Comment


            • Razlika je u tome sto koliko god Murinjovi timovi za neke igrali ruzan fudbal, ovo sto igra Junajted pod LvG-om se tesko moze nazvati fudbalom.
              sigpic

              Comment


              • Ma besmislena je ta filozofija na posed koji gura LVG. Zna se da bilo koji trener koji ce ga naslediti, menjace odmah taj sistem. Pep nam je pobegao i to je to sto se tice poseda. Murinjo je otac, ali bojim se da ce mu trebati vremena da iskoreni ziherasenje nekim igracima koji su to dobili u ovih 2 sezona. Navika je cudo.

                @Casiraghi
                Velika je to neistina i spin da Murinjove ekipe igraju ruzan fudbal. Igraju ponekad po potrebi, prosle sezone dobar fudbal igrao Celzi. O Realu da ne pricam, to je bilo poezija, najjaci kontranapad ikad, i ne samo to.

                Sent from my G3 using Tapatalk

                Comment


                • Ako nista vise bar smo ispisali 5 strana i 60 postova onako za nepun dan..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ekipa koja je otisla u karantin pred sutrasnji mec:
                    De Gea, Romero, Darmian, Williams, Varela, Smalling, Blind, Rojo, Schneiderlin, Schweinsteiger, Fellaini, Carrick, Herrera, Memphis, Januzaj, Lingard, Martial, Rashford
                    Novo ime na listi je Re Son Vilijams, 17-godisnji stoper. Veliki talenat, ali je ocigledno da se sad vec Van Gal izivljava i da je u fazonu da sto vise klinaca dobije sansu kako bi sutra rekao da im je on pruzio prvu priliku. Recimo Fosu Mensah nije u timu odjednom (igrao za U21 tim u petak poluvreme, dok je npr Vilijams odigrao celu). Vratio se u ekipu i Januzaj, ali nema Pereire i dalje, kao ni Mate koji sluzi kaznu zbog crvenog kartona.
                    sigpic

                    Comment


                    • Inace Bat ga je jos jesenas opisao kao najjaceg stopera uz Tuanzebea, jos jedan fizicki impresivan igrac za 17 godina

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A sad malo manje ozbiljno.



                        Kako nije reč o tome ko ima bolju karijeru? Pa kada porediš ternere ne možeš valjda da uzmeš samo po sezonu u istom klubu, to je onako baš neozbiljno... A ovo bold, života ti.. jel to kao neki način da mi se podsmevaš ili pokažeš kako možeš da mi nešto dokažeš, jer ne vidim da je to bilo kakav valjan argument, pogotovu što se nijednom nisam veselila njegovim ispadima niti ih bilo kada pominjala, još manje veličala, dobro možda malo onu zdravicu na godišnjoj zabavi kada se igračima delile nagrade, a ne na porslavi 4-tog mesta (mislim da nije još bila gotova sezona tada)... ali kako ovo uopšte može da ti bude bilo kakva osnova u celoj priči, mislim kakave veze ima da li se na kraju meni njegovo ponašanje (ne)sviđa sa tim da je bolji trener od Mojsija u bilo kojoj varijanti, sa sve crnim povezom preko očiju??
                        A ima i Radomir Antic uspesniju karijeru od Poketina, ne kapiram kakve veze ima prica o karijeri sa pricom sta su Mojes i LVG uradili u Junajtedu. A to boldovano i nije argument, vise kao neka hipoteza o tvoj subjektivnosti u vezi ovog pitanja, jer ne vidim drugi razlog da rezultate Van Gala u Junajtedu stavljas ispred rezultata Mojesa. Bila je proslava posle tekme sa Arsenalom na Trafordu, mislim da je bilo pretposlednje kolo ili tako nesto.
                        I bas se lepo secam da si velicala to njegovo ponasanje pod dejstvom alkohola, dok smo mi tripletari ostali zgranuti .

                        Zreli su i Vengerica i Van Gal za partije saha na klupici u parku, mada posto su puni para mogu i na jahti

                        Comment


                        • Ijaaaao...ajde makse iz ove rasprave sa mnom, sada si pogubio već sve konce

                          Spoiler
                          P.S. Nadam se da si bolji u pravničkim poslovima.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCONI

                            Zreli su i Vengerica i Van Gal za partije saha na klupici u parku, mada posto su puni para mogu i na jahti
                            Nešto do jaja da si napisao kod nas u temi.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Od desnog beka napravi najboljeg lijevog beka lige i tako.
                              Azpi jeste briljirao levog beka tu sezonu, ali mu onaj potez sa F. Luisom nikako ne kapiram. Pogotovo jer je čovek član odbrane koja prima 1 gol na 3 utakmice.

                              Comment


                              • Kaze Van Gal Fa Kup moze da mi spasi sezonu, Liga Evrope moze da mi spasi sezonu, Top 4 moze da mi spasi sezonu.

                                E moj Galu, dje ti je pobjednicki, sampionski mentalitet, poceo si da se zanosis i zadovoljavas mrvicama.

                                Ako treba kupu da se radujemo daj da gasimo klub.

                                Danas ispada iz kupa, u cetvrtak iz LE, a Top 4 ce mu ostati jos par nedelja u dometu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X