Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A za desnog beka se pominju Sidibe i Hysaj iz Napolija. Toby - Bailly i Toby - Smalling u najavi bas dobri stoperski tandemi.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Miki, Tobi ili Umtiti?

      Comment


      • Tobi mi nešto stalno rovit... koliko ima 28?

        Comment


        • Brazil toliko odličnih fudbalera ima da je greh bilo koga izostaviti.
          Uvek će biti nezadovoljnih Titovim izborom.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Šta igra Fred?

              Comment


              • Manchester United are confident of completing a £40m move for Tottenham defender Toby Alderweireld. [Evening Standard] #MUFC
                Jose Mourinho wants to sign one midfielder to replace the retiring Michael Carrick, and will sign an additional midfielder if Marouane Fellaini does not sign a new contract with #mufc [Duncan Castles]
                #mufc are understood to have proposed contractual terms to Fred (Shakhtar Donetsk) #mulive [duncan castles]
                Koliko znate o ovome Fredu, kakav je igrač, je li zadnji vezni tipa Kerika ili box-to-box tip veziste?

                Iskreno se nadam da Felaini odlazi na ljeto, svaka mu čast, koristan je i zahvalan igrač, nije zaslužio onolike kritike ali treba nam bolja opcija na toj poziciji.
                Last edited by BorisUnited99; 15-05-18, 15:08.

                Comment


                • Gledam snimke i ne sviđa mi se.

                  Tobi 29 god.

                  Comment


                  • On je u Sahtjoru BTB ball carier i pretpistavljam da ga Mironjo i tu vidi, na desnoj strani sredine, pored Pogbe
                    sigpic

                    Comment


                    • Da... nosač lopte do CM...

                      Comment


                      • Kad god sam imao prilike da posmatram Šahtjor, a tu privilegiju daje nam SK, Fred uvek jedan od boljih.
                        Odličan pregled igre, fin šut sa distance, verujem da bi Unitedu doneo duh Sambe u manevru.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Miki, Tobi ili Umtiti?
                          Umtiti. On i Baily zajebano do bola.

                          Ipak realnija prica je Tobi, j... ga povrede a to ni nama ne manjka sa nasim pulenima pozadi pa je malo rizican ali klasa svakako.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Na Instagramu trenutno mnogo dobra zafrkancija Pogbe i Evre [emoji23]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Celsi favorit da dovede Serija, mi idemo svim silama po Tobija i Vilijama, lijepo, lijepo

                              sigpic

                              Comment


                              • Ja nznm zašto smo zapeli za Serija. Gledao sam više puta vezistu Nice nije me impresionirao do te mere da bih želeo videti ga na OT.
                                A da je sam igrač na ceni govori da ga i Barsa htela svojevremeno kupiti.
                                Alex Sandro i Vilijan legli bi nam ko budali šamar. Brazilac iz Čelsija spominje se već neko vreme u kontekstu sa nama, tako mislim da ovde ima nečeg većeg od novinskih insuinacija.
                                Teško će Napoli ustupiti nekom Gulama. Čak i da pristanu na to sigurno će De Laurentis paprenu cenu odrediti.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X