Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stevudza11 View Post
    Najezis se od ovog tribjuta. I jos Fergi na kraju... Hvala za sve majstore :whty:
    Upravo to, bas se najezi covjek kad vidi Fergija.

    Valjda ce javiti jos dobrih vijesti oko njega


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • I to je to, nema više nikog iz legendarne generacije koja je pokorila Evropu

      Biće zanimljivo vidjeti ko će biti novi kapiten, Valensija ima najduži staž i svakako je zaslužio traku, mada je pitanje da li će biti standardan sledeće sezone. Ja bih traku dao De Hei.

      Još FA kup pa možda nikad zanimljvije ljeto (mada je svako zanimljivo zadnjih 3-4 godine). Pominjali ste tih 6 pojačanja, mislim da Sandra, Alderveirelda i Vilijana možemo dovesti, a koga za desnog beka i veziste to ne znam. Možda Sedrik za beka, spominjao se, ali mislim da će vezne biti teško dovesti. Žoržinjo bi radije u Siti, bar se tako piše.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Hehe. Lep tribjut.

            Gde bi svi stali, trajalo bi nekoliko sati

            Runi otvara LOL. Nedostaje mi naš Waza...
            Gledao sam ga malo u Evertonu. Ubijen u pojam. Videlo se koliko mu fali MU.
            To je kad odeš sa konja na...

            I celom ovom prelaznom period ništa mu nije bilo teško.
            Da igra ovde, onde, zadnjeg veznog... ništa... sve za tim...

            Da je Fergi i dalje. Waza bi kao Kerik u Unitedu završio karijeru (ne mislim na DC).

            Za nas je sledeća sezona počela još pre par nedelja.

            Mora se napasti Siti, ali i Liverpul je u usponu.

            Kapa dole Sitiju. Ali rekao sam nikada veća razlika između top4, 6 i ostatka.
            Svi ostali su u nekom trenutku bili u zoni za ispadanje i borili se za opstanak.

            Siti je dobio x utakmica i pre izlaska na teren.

            A mi smo prosipali bodove protiv WBA, itd...
            Dok smo protiv jakih bili najbolji.

            Čak WBA nije ni igrao bunker. Igrali ljudi.
            Mora to da se reši.

            Imamo malo šuteva na gol, jer nam je mali posed lopte.

            Svestan je nadam se svega toga i Murinjo...

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Mislim da ce CM biti Fred, Zorzinjo, Seri i SMS, 2 od te cetvorke.
                SMS i Zorzinjo i zatvaraj radnju.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Originally posted by nine33 View Post
                  SMS i Zorzinjo i zatvaraj radnju.
                  Mršavo je samo to. Nikako nam samo oni nisu garancija za iskorak više naredne sezone. Bez krštenih bekova nek ni ne počinju letnji šoping.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Murinjo ruši sve Junajtedove vrijednosti tako da je ovo novinarska laž

                      Comment


                      • Nikad više neću gledati omiljenog sportistu kako igra na terenu
                        Prestar sam polako da bi ikad ikog zavoleo kao Majkla. To što je mnogima Djoković, Jordan, Federer, Lebron, Saša Djordjević, Stojaković, Bodiroga, Piksi, Savićević, to je meni Michael Carrick.

                        Sve igrače na njegovoj poziciji ću uporedjivati sa njim, i naravno Skolsom. Skols je najbolji, ali i Majkl je pure world class, i nekako meni najomiljeniji.

                        Da mi zlatna ribica nudi kakav košarkaš bih želeo da budem, rekao bih Toni Kukoč, da me pita kakav fudbaler bih želeo da sam u nekom paralelnom univrzumu, rekao bih Carrick.


                        Čekam te Michael, sledeće godine asistent, ali te čekam da se pomeriš za još jedno mesto na klupi...

                        Comment


                        • Wolves want to take Manchester United defender Victor Lindelöf on loan as they prepare for life in the Premier League. Jeste da je Sun ovo objavio ali svakako interesantno.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Dobro nisu Marsijala, Rašforda tražili, skromno

                            Comment


                            • Alex Sandro i Tobi Aldervajld biće prve letnje laste kluba.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Sandro nece igrati SP.
                                Ni Fabinjo. Fred ide.

                                Sandro i Fred sasvim dobre kupovine, trebalo bi to sto prije zavrsiti.
                                Tobi bi bio odlicno resenje na CB


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X