Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekli ste da ce biti bolje sledece sezone kad dovede igrace kakve hoce.
    Okej, od mene nijedna losa rijec na racun Portugalca do sledece sezone pa kad vidim da li ima napretka u svim sferama onda cu prvi priznati da sam pogrijesio.

    Bude li se nastavilo ovo ruglo od fudbala i sledece sezone, bye bye Portugalac i ne vracaj se



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Nisam siguran, cim si za ostanak Murinja.
      Naravno da sam za ostanak Murinja. To sto nisam zadovoljan trenutnom igrom, ne znaci da cu terati trenera, vredjati ga i pljuvati. Treba malo unapred gledati. Dosli smo do toga da svakog igraca sa kojim Murinjo ima problem, stavljate i iznad Murinja, i iznad kluba, iz prkosa. Stvarno tuzno. Razlika je sto ti za sve krivis Murinja a ja smatram da su neke stvari izvan njegovog dometa i na neke stvari jednostavno ne moze da utice.

      Ps. Ne bih da ispadne da mislim da je Zoze bezgresan i da za sve postoje izgovori, imao je on dobar broj greski ove sezone, ali biti drugi sa dva 33ogodisnja krila koja igraju bekove, sa jednim jedinim kreativcem u vezi, bez desnog krila i sa gomilom nekonstantnih klinaca je za mene dovoljno dobar rezultat da mu se da jos godinu dana i 3-4 igraca da se zakrpe neke ogromne rupe. I jos nesto, taj rigidan pristup prema man managmentu i trazenje maksimuma svaki dan od svakoga, se meni bas dopada i mislim da je long-run dobra strategija. Ako uspe da opstane dovoljno dugo i spoji sve kockice, takva strategija ce nam doneti jednu beton cvrstu stabilnost za dugi niz godina.
      Last edited by bici; 11-05-18, 10:03.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Manchester United

        Originally posted by bici View Post
        Svakako da nema ako nastavi sa ovakvim partijama. Pitanje je postavljeno za mentalni kapacitet a ne za fudbalske kvalitete. Da Marsijal ima psihu kao Lingard, verovatno bi se sada ozbiljno povezivao sa Realom.
        Povezuje se on s barcom bayernom spursima i Juventusom a igra loše kako tvrdite
        Čudno da ti veliki klubovi vide u njemu tu kvalitetu a naš stručnjak ne vidi
        A sto se tiče lingardinha jos nikad nisam pročitao da njega zeli neki ozbiljni klub
        Nemam ja nista protiv lingarda, odlično igra ove sezone ali nemojte konstantno omalovažavati jednog od naših rijetkih igrača koji imaju neku tržišnu vrijednost
        Evo jucer nebitna utakmica a on cilu utakmicu na klupi, pa normalno da on kad odigra jednu utakmicu od 5 da ce loše igrat
        Nebi ni messi postao ovakav igrač da je imao takvog trenera na početku
        I koji su to igraci koje mourinho zeli a Ed mu ne zeli dovesti? Ocito mu jedino Perišić nije doveden a svi ostali jesu, ako mislite vi i on da ce nas Perišić toliko unaprijedit da budemo ispred citya onda neka dođe perisha i da nastavimo uživati u “nogometu”


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Last edited by reddevil96; 11-05-18, 09:49.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Naravno da sam za ostanak Murinja. To sto nisam zadovoljan trenutnom igrom, ne znaci da cu terati trenera, vredjati ga i pljuvati. Treba malo unapred gledati. Dosli smo do toga da svakog igraca sa kojim Murinjo ima problem, stavljate i iznad Murinja, i iznad kluba, iz prkosa. Stvarno tuzno. Razlika je sto ti za sve krivis Murinja a ja smatram da su neke stvari izvan njegovog dometa i na neke stvari jednostavno ne moze da utice.

          Ps. Ne bih da ispadne da mislim da je Zoze bezgresan i da za sve postoje izgovori, imao je on dobar broj greski ove sezone, ali biti drugi sa dva 33ogodisnja krila koja igraju bekove, sa jednim jedinim kreativcem u vezi, bez desnog krila i sa gomilom nekonstantnih klinaca je za mene dovoljno dobar rezultat da mu se da jos godinu dana i 3-4 igraca da se zakrpe neke ogromne rupe. I jos nesto, taj rigidan pristup prema man managmentu i trazenje maksimuma svaki dan od svakoga, se meni bas dopada i mislim da je long-run dobra strategija. Ako uspe da opstane dovoljno dugo i spoji sve kockice, takva strategija ce nam doneti jednu beton cvrstu stabilnost za dugi niz godina.
          Tuzno je sto ti i jos par vas napadate nas koji ne volimo Portugalca, koji ne trpimo njegovo vrijedjanje zdravog razuma i sto je najgore sto to podrzavate a ovamo nas napusavate. To nije Utd ali to jeste Portigalac, da sjebe sve sto je ujedinjeno. E to je tuzno i zalosno.
          Ja nijednom vas nisam vrijedjao ali zato konstantno citam podbadanja i suptilna vrijedjanja onako uopsteno a tacno se zna na koje forumase se to odnosi.

          To ide vama na cast.

          Ja sam rekao da njega necu vise vrijedjati, cekacu jos neko vrijeme da vidim da li sam ja pogrijesio ili sam ipak bio u pravu sto sam protiv Portugalca.

          Kao sto sam pisao da Lukaku nije napadac za Utd a on poceo da igra, odmah posle toga sam ovdje napisao da sam pogrijesio sto sam ga prozivao ali i dalje sam misljenja da mi ne bi bio 1 napadac vec bih nekog drugog doveo ali isto tako, Rom je jedan od rijetkih u timu koji daje sve od sebe i od mene ima podrsku i nadam se da ce napredovati i dalje.

          Za sve krivite Marsijala ali ne vidite da vise nije bitno ni ko igra, ta ogra se ne mijenja. Kombinovali su se Rasford i Marsijal, kombinovali su se Sancez i Lingard pa Rasford i Sancez pa Marsijal i Sancez ali dzaba nama to sve. Jednostavno igramo najdosadniji moguci fudbal na kugli zemaljskoj.

          Ono sto je BB pisao, utakmice Utd se cekaju cijele nedelje i sve u nadi bice bolje, ne moze tako lose ali uvijek ostane gorak ukus u ustima posle nase utakmice. Meni licno je dosta toga, nije Utd ono sto jeste zbog ovakve igre.
          Prosle godine se trpilo jer eto bilo je nekih rezultata, ove godine manje ali sledece se ocekuje kako igra tako i rezultat.
          Nije problem odigrati defanzivno na gostovanju jakim ekipama ali je neprihvatljivo kod kuce u kontinuitetu da si inferiornija ekipa jer sreca nece uvijek pratiti. Skoro pa sam ubijedjen da nema trika da ponovimo rezultate u derbijima sledece sezone


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Manchester United





            Meni je sasvim okej, malo ovaj logo Sevroleta kvari utisak ali nisu losi.

            Da vidimo preostale 2, daj Boze da ne budu kao one sto su se kacile ovdje


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Last edited by Miki28; 11-05-18, 10:41.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Naravno da sam za ostanak Murinja. To sto nisam zadovoljan trenutnom igrom, ne znaci da cu terati trenera, vredjati ga i pljuvati. Treba malo unapred gledati. Dosli smo do toga da svakog igraca sa kojim Murinjo ima problem, stavljate i iznad Murinja, i iznad kluba, iz prkosa. Stvarno tuzno. Razlika je sto ti za sve krivis Murinja a ja smatram da su neke stvari izvan njegovog dometa i na neke stvari jednostavno ne moze da utice.

              Ps. Ne bih da ispadne da mislim da je Zoze bezgresan i da za sve postoje izgovori, imao je on dobar broj greski ove sezone, ali biti drugi sa dva 33ogodisnja krila koja igraju bekove, sa jednim jedinim kreativcem u vezi, bez desnog krila i sa gomilom nekonstantnih klinaca je za mene dovoljno dobar rezultat da mu se da jos godinu dana i 3-4 igraca da se zakrpe neke ogromne rupe. I jos nesto, taj rigidan pristup prema man managmentu i trazenje maksimuma svaki dan od svakoga, se meni bas dopada i mislim da je long-run dobra strategija. Ako uspe da opstane dovoljno dugo i spoji sve kockice, takva strategija ce nam doneti jednu beton cvrstu stabilnost za dugi niz godina.
              Pa najveci krivac i jeste Murinjo, najvecu odgvornost ima menadzer, nije to neka egzaktna nauka. Igra, taktika, forma igraca, motivacija, pristup... Da nije mozda Fred Red krivac?

              Necemo vredjati i pljuvati trenera? Ok, a to sto on svaki los rezultat okrece tako sto brani sebe a gazi po klubu ciji je menadzer je ok sa tobom? Ne vidim da ga neko vredja ali da treba da se kritikuje za obe ove sezone, bogami treba.

              Biti drugi sa 2 33ogodisnja krila... Wow, vi Murinjovci ste najjaci kako predstavljate stvari. Pa ko je imao 4 prelazna roka da resi taj problem? Fred the Red? Nemoj mi samo pricati kako nije imao para. Sigurno je na trzistu mogao da nadje boljeg levog beka od Esli faking Janga. I to mu se predstavlja kao + . Najjaci ste.

              Bez desnog krila, you say... Januar 2018, Marsijal igra jesen 2017 najbolji fudbal od svoje I sezone, desno mi igra polupani Mata i Lingard. Hej Ede, daj da uzmemo Aleksisa i da sjebemo potpuno celu koncepciju tima, what do you say buddy?

              Mahreza je mogao imati bez problema ili bilo koga, jok covek dovede Aleksisa Sanceza.

              Mentalna cvrstina izmedju Lingarda i Marsijala? Prvo nisu AM i DzL vrsnjaci, drugo stvarno mislis da oni imaju isti tretman kod Murinja? Lingard moze da pruza stalno 1/10 partije - igrace, dok ce Marsijala da drka uvek i za najmanju sitnicu i da ga zakuca za klupu.

              Sa Murinjom nema nikakvog napretka, pogotovo nema nicega sto ima veze sa long term. Samo pustos, koja ce ostati kada on ode i srusi sve za sobom kao i uvek. Sujeta i ego su kod njega ipak daleko iznad razuma.
              sigpic

              Comment


              • Manchester United

                Ovaj se čudi jer smo drugi bez desnog krila i dva stara beka
                Radije se pocni cudit kako je pep prvi, kako je osvojio naslov jos prije 3 mjeseca bez lijevog beka (mendy se odmah ozlijedio), od sterlinga napravio prvog strijelca ekipe, aguero mu vise ozlijeđen nego igra
                Kako je kloop treći u ligi i u finalu lp a obrana mu među 3 najgore u ligi, naši bekovi (clyne ozlijeđen cijelu godinu pa igrali mulci) naspram kloopovih su cafu i Roberto Carlos u najboljim danima, njemu igra lijevi bek kojeg je platio 8 Mil a ovaj platio lindelofa 5x vise i ne igra
                U vezi je cak i od ox-a napravio korisnog igrača a i od hendersona i ostalih iako po omenima vezna linija ispod razine lige prvaka, i jos mu je otišao najbolji igrač ekipe a nije doveo neku zamjenu bas, i kako je uspio od salaha napraviti top 3 igrača svijeta a mourinho upropastio sancheza pogbu i martiala
                Namjerno necu Pochea spominjati jer znam odma kako ce ljubitelji lika i djela mourinha uzvratiti da je ispao iz fa cupa, ali volio bi cuti neke konkretne argumente protiv Pepa( osim razumnog trošenja)i kloopa
                Tu ispada da mourinho radi najbolji posao od svih trenera u Europi a ovi koji osvajaju glavne trofeje su smiješno treneri
                Daj budite ozbiljni, u ovoj sezoni jedino imamo super broj bodova u ligi (u odnosu ma prethodnih 5) a igra i lp je tragikomedija


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by reddevil96; 11-05-18, 12:56.

                Comment


                • Solidna sezona, sad da prodamo ove primadone koje su pritom labilne i zele zagarantovano mjesto u prvom timu(Martijal) i da se dovedu svi igraci koje menadzer zeli, ispunjavao je Van Galu zelje, treba da ih ispunjava i Murinju, pa cemo vidjeti dje smo. Murinjo je odradio dobar rebuilding za sad i pet godina posle starog napokon imamo pristojnu sezonu u ligi i dobar broj bodova, jos cetiri igraca onda pa da se podvuce crta posle tri pune sezone. Sledece sezone ocekujem oko 90 bodova u ligi, oce li biti dovoljno vidjecemo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Novi Unitedov dres izrađen je od reciklirane plastike izvađene iz oceana, što je nova politika Adidasa koji na taj način želi podržati čišćenje svjetskih mora.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Ako se uzme FA kup biti će sasvim solidna sezona. Ogromna mrlja je Sevilja i za to nema apsolutno nikakvog opravdanja, a hipotetično 1/4 finale LP za United je realan domet. Dalje od drugog mjesta u ligi se jednostavno nije moglo, ne znam kakvi da su bili.

                      Comment


                      • I dalje su rezultati bolji od prikazane igre. Sledeća sezona jedna od poslednjih ne bi li Murinjo pokazao dal sadašnji tim, naravno uz neizbežnu dopunu može City-ju izaći na crtu. Suviše dugo United čeka na veliki trofej sad je pravo vreme da se promene stvari.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Bilo je sezona i kada je igra bila bolja od rezultata, pa nije valjalo. Razuma, strpljenja, dugoročne analize i biće bolje ...

                          Comment


                          • Sto se Murinja tice, daj da vidimo jos tu sledecu sezonu kako ce proci. Bar imamo neke osnove za bolje. A sto se dresova tice ovih plavih, meni su prelepi generalno mi se uvek svidjaju plavi i crni dresovi. Samo Home da nam budu neki normalni, kao i Away

                            Comment


                            • Manchester United

                              Originally posted by Momir Peh View Post
                              Bilo je sezona i kada je igra bila bolja od rezultata, pa nije valjalo. Razuma, strpljenja, dugoročne analize i biće bolje ...
                              Razum? Malo podjebavas. Pa nije nam ispran mozak da kritikujemo nesto ako je dobro. Ako se kritikuje onda nesto sigurno ne valja, u manjoj ili vecoj mjeri ali nesto ne valja.
                              Reci mi iskreno da si zadovoljan sa rezultatima, igrama ove sezone?
                              Daj mi 5 nasih dobrih utakmia ja cu dati 10 ocajnih.

                              Koliko strpljenja? Posto smatras da smo glupi aj nam u kratkim crtama daj te dugorocne analize, nemoj biti sebican i drzati za sebe?
                              Drago mi je ako je svijetla buducnost ali eto pomozi nam


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Miki28; 11-05-18, 15:26.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Momir Peh View Post
                                Bilo je sezona i kada je igra bila bolja od rezultata, pa nije valjalo. Razuma, strpljenja, dugoročne analize i biće bolje ...
                                Je li ti vidis u toj dugoročnoj analizi united s mourinhom ili nekim drugim trenerom? I koliko dugoročno analizirat, 1,3,5,7godina
                                Moja “dugoročna analiza” Uniteda za idućih 5 godina je da su vođe ekipe pogba martial i de gea, napadački nogomet, u sredini terena uz pogbu igraju 2 tehnički jaka i pokretnija igrača, dva beka u obrani s normalnim ubačajem (ne rose koji je zadnji put igrao prije 2g), fella vise nije u Unitedu, eto sto mi prvo pada na pamet
                                Slobodno ti svoju analizu reci
                                Samo je problem moje analize sto tesko da ce ta tri igrača biti u Unitedu idućih 5 godina


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X