Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pure class od Zozea, car. Mnogo gotivi malog, dosta cemo ga gledati.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • 4. Put da je de gea igrač godine Uniteda, pretekao je Ronalda koji je triput bio igrač godine


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Bio bi i 5/5 nego nekako Ereru iskopase prosle sezone. Dosadilo im bilo da daju DDG non stop.



        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment




        • Matke
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Bajern ipak ne zeli Marsijala. Totenhem, Celzi i Juve su zainteresovani navodno.

            Comment


            • A to sto je klub dozvolio da ga jedan balvan Felaini drzi u ransom...
              sigpic

              Comment


              • Fred and Sergej Milinkovic-Savic are Jose Mourinho’s prime targets this summer. #mufc [Independent]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Kaze Romano da je Juve za Marsijala u fazonu loan with option to buy.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Neka ide. Niko nije iznad kluba.

                    A i Felaini, neka ide u Kinu.

                    Pun mi je k. ovih španskih serija.

                    Da sam sportski direktor. Išli bi i da sada dođu i kažu da bi ostali.
                    Last edited by MarkoNFL; 02-05-18, 12:44.

                    Comment


                    • Felaini sigurno ide,tu nemamo brige

                      Sad sto se tice Marsijala,ja bih licno voleo da ga gledam i sledece sezone,sa vise minuta i prostora. A posto verujem da se to nece desiti,mislim da je prodaja bolja opcija. Sad u Totenhem ne verujem da ce,ako necega imaju,to su krila.
                      Juve mi je tu najozbiljniji.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Kaze Romano da je Juve za Marsijala u fazonu loan with option to buy.
                        Taj "loan to option to buy" ti je sigurna kupovina, samo se placanje odlaze na koju godinu vise, znaci nije odjednom. Uvek je kupovina, iako stoji "option to buy".

                        Nadam se da ce Juve biti dovoljno pametan i ici po ovakav dragulj.

                        Comment


                        • Trika nema da ga daju tako, ako ga budu prodavali bice to za kes, 80-100 miliona. Mada mislim da nema sanse da bude prodat. Juventus je platio za debelog luzera Iguaina 90 miliona, za Pogbu ispod 105 nisu popustali, 100+ miliona traziti odjednom ili ga poslati u Atletiko za Grizmana, glava za glavu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koliko sam skapirao Murinja Fela nažalost ostaje.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Zasto nazalost? Momak je jedan od najpozrtvovanijih igraca u klubu, najprofesionalnijih, donosi ti plan B kad nista ne ide, nije mu problem da bude rotacija i doprinosi mnogo vise od mnogo placenijih igraca u ekipi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dao bi ga ja i za Dibalu uz doplatu od 30 do 50 miliona i svi sretni i zadovoljni.

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X