Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada omatoris, ona i podetinjis, a Van Gal je Biblija. Posenilis, prsnes, izlapis.... neodoljivo me podseca na Vujadina Boskova dok je vodio nasu repku. Izbrisao covek tim angazmanom sve ono sto je prethodno uradio u trenerskoj karijeri. Tako i LVG sa Junajtedom.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Covek ocigledno ne zeli zavrsiti karijeru sa ostavkom, kao ono lepa karijera na los nacin zavrsena. A ovo je gore 10 puta, i za njega i za klub.

      Comment


      • Ma jok, troluje sto posto. Imao je on masu očajno menadžerisanih mečeva, ali je nakon svakog bio precizan u opservacijama. Upravo to je jedan od razloga što je dosta navijača ostalo dugo iz njega. Vidi se da razume i da nije retardiran, kontaš promeniće nešto, ali ne.
        Ladno čovek neće da prizna da mu ne radi fudbal, neće da se prilagodi i ako vidi. Neverovatno nešto za toliku pozornicu.

        Koliko si tvrdoglav na skali od nula do Luis Van Gal?

        Comment


        • Ja sam na vreme upozoravao da je Van Gal gori izbor od Mojesa, mada sam tada neosnovano okarakterisan kao provokator, i to od pojedinaca koji nisu u stanju da prihvate razlicito misljenje koje odudara od misljenja vecine

          Comment


          • Naravno da nije gori, bolji je milion puta sto ce se pokazati i u narednim godinama. Nije humano koliko je klinaca doveo i zbog akademije je i prezivio kraj decembra kad niko drugi ne bi. Mojes nije nista, ali nista ostavio iza sebe, nije bio sposoban ni za kakav long term, Van Gal je to odradio. Sinoc je za U18 debitovao Olosunde, jos jedna zvijer stoperska u najavi, ko ga je doveo iz Njujorka? Van Gal naravno. Necemo se praviti da su iza njega ostale samo lose stvari, iza Mojesa Januzaj samo i tu je pocetak i kraj.

            Van Gal je uvijek bio ovakav i ovaj rizik uvijek postoji s njim. Mogao je on da ima laksi zivot, tri godine da odradi sa provjerenim igracima, polu pa i veteranima, ali on nije takav, moze da je haos rezultatski, ali iza njega ostaju nenormalni talenti. Tako je bilo i u Barsi i u Bajernu.

            U nekom paralelnom univerzumu Van Gal se ne inati, nije tvrdoglava mazga i ne rotira. Nazalost ne i u ovom.
            sigpic

            Comment


            • Mojes se uhvatio vruceg krompira, trebao je nakon sampionske sezone da nastavi u tom stilu sa iscedjenim sampionima. Nije se snasao u prelaznom roku da osvezi ekipu, jurio je igrace koji nije mogao da dovede i platio je kasnije danak neiskustvu u vodjenju velikih timova. Onda se javio spasitelj Van Gal, potrosio silne milione da bi sproveo svoju smenu generacije, i sada je potpuno jasno da je ova njegova generacija daleko od neke sampionske genaracije. Za klince mu svaka cast, mada postavlja se pitanje koliko bi svi ti klinci zaista dobili sansu da nije bio ovoliki broj povreda i koliko ce zapravo klub imati koristi od svih tih talentovanih klinaca ako se zna da od leta dolazi Murinjo. Sreca je Van Galova sto nije on taj koji je prvi nasledio Fergija, inace bi odavno dobio otkaz.

              Comment


              • Mancester sada ima znaci sampionsku ekipu za neku 2025 godinu, a pitanje je da li i tada, jer ko zna sta ce biti od ovih talentovanih klinaca.
                A ova sadasnja je ekipa koja ce se boriti za evorpu eventualno LS.
                Sve je to zasluga LVG. MOC!!!
                Jos je pride uspeo i da pukne novce za Svajnija. Kako samo u Bajernu zadovoljno trljaju ruke. Ajde Marsijala da mu oprostim jer tog coveka gotivim opasno, ali secate li se sa kojim entuzijazmom je docekan Nemac. I sta bi na kraju?
                Volim Mancester, ne mogu da kazem da ne, i tesko mi je da gledam kako ovo sto priredjuju svojim navijacima iz nedelje u nedelju polako ali sigurno pocinje da biva njihova realnost. Ko snosi najvece zasluge za to?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by PRINCONI View Post
                  Ja sam na vreme upozoravao da je Van Gal gori izbor od Mojesa, mada sam tada neosnovano okarakterisan kao provokator, i to od pojedinaca koji nisu u stanju da prihvate razlicito misljenje koje odudara od misljenja vecine
                  Što bi reko tuta...kekekekekekekke.. kekekekekećem se...

                  Kako bilo ko, ovde barem, da te shvati drugačije nego da troluješ, ako ne računamo neka tvoja sveukupno 2-4 posta, kada porediš ovu dvojicu? Takav si unikat kažeš, upozoravao si kažeš, a porediš uspehe u karijeri koje je imao Holanđanin, a koje Škot...hmmmm... jer niko nije mogao da zna da li će "sistem rada" i hemija da upali između VG i MU, pa ni ti, na stranu tvoj vizionarski duh. Možda te je.. možda i zavarala neka ispodprosečna Mojesova sezona u Junjatedu, ali šta ćemo sa pre i post junajtedovskim sezonama?
                  Oh možda aludiraš na Komjuniti šild? Pa čekaj nije ni ovde još sve gotovo.

                  Neozbiljan si Prinče, vrv ti je dosadno ili znaš da se sutra vraća Erik....
                  Last edited by miloolja; 12-03-16, 12:06.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jel kontate sta su doziveli navijaci Mancestera???
                    Da se raspravljaju o tome koji im je trener gori!!!
                    Ma ni jedan nije ni za kurac.... nemojte to ni da poredite, daleko im lepa kuca obojici.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma ja sam želela da van Gal ode odavnooo, može i sada odmah!...ali porediti ovu dvojicu je blago rečeno neintiligentno ili je sprdnja, što je najverovatnije...treće nema.
                      Last edited by miloolja; 12-03-16, 11:56.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • BaS narotiv da je došao LVG posle Fergija bilo bi mnogo lakše. Mada lako je pričati sada.

                        Pisalo se o Mojesu i previše ovde. I to što je čovek imao iste uslove čak i bolje nego LVG a uspeo da dovede SAMO Felainija koji se raspadao. I nije znao da ga koristi jer nije smeo da ga stavi na 10ku. Matu nije doveo on nego Fergi i to je bilo pretplaćeno samo tako. I šta smo dobili ništa. Dali gol Bajern i primili dva za 5min.

                        Prosto je do ne znam izraz kako kada smo došli u LE sve je bolelo uvo. Kada smo izgubili od onih idiota i dalje je sve bolelo uvo do četvrtka. Sada je LE previše bitno takmičenje ? Jer smo izgubili od Liverpula.

                        Najveća mana pored njegovog tvrdoglavosti jeste što nije uspeo da zadrži konstantnost. 2, 3 dobre pa 2,3 loše. Stalno. To što je potrošio koliko već apsolutno mu svaka čast i neka potroši još toliko jer nije potrošio glupo. Da je sreće da ostane u klubu da radi sa klincima ili nešto slično apsolutno ne bih imao ništa protiv.

                        Kakav je rizik bio LVG isti takav je i Murinjo. A i generalno bilo koji trener. I nije problem što njemu rezultatski nije išlo već što pravi iste greške već 2 godine. I što mu celu sezonu Blind igra na stoperu, a u napadu Runi, Mata I Depaj koji su se raspadali. I odjednom počinju da igraju..

                        A što si tiče Livera, na stranu što smo bili loši tj očajni. Kako je on kriv sto je Popa napravio penal?
                        Kako je on kriv sto najbolji paser da igracu na 3m od gola loptu?
                        Kako je moguće da ta ista ekipa iskida arsenal, i posle toga 3 tekme je mrzi da trči?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Veoma interesantno kako Arsenalovci racunaju potrosene milione i kako rangiraju menadzere...

                          Edit: kad smo vec kod Mojesa, da je on odradio ovo sto i LVG ja bih mu bio zahvalan i vrv bi i dalje bio menadzer Junajteda. Juri covek Fabregasa zavrsi sa Felainijem i Mata je ispao velika greska, ne kupuju se otpaci iz timova koji su ti konkurencija ili tvoj nivo, ako nije mogao kod Murinja da igra ne moze ni ovde. Nebitno, docice Mou dogodine ajd da vidimo onda koliko ce biti upadica ovde u temi(kao da ti drugi osvajaju neke trofeje pa dolaze ovde da pametuju)
                          Last edited by mikisavic89; 12-03-16, 12:01.

                          Comment


                          • Sigurno se salis Sandu za Svajnija? Placen je sest i po miliona funti i dok je igrao Mancester je bio u sampionskoj trci i nije mogao gol primiti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sigurno se salis za Svajnija? Placen je sest i po miliona funti i dok je igrao Mancester je bio u sampionskoj trci i nije mogao gol primiti.
                              I onda se sjebao na neodredjeno.... Kul, sta je Junajted dobio time? Rupu u timu.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Povrede se desavaju, on je odigrao toliko utakmica, povrijedio se u duelu, nije bila misicna povreda, ali je definitivno Van Gal kriv sto je pauzirao dva mjeseca, nije ga izveo kad se povrijedio, vec je sa povredom koljena igrao do kraja susreta. Pricao sam vec o tome, to je mnogo glupo bilo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X