Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka hvala.

    Mora neki veznjak da se dovede da diktira tempo igre. Ne znam za vas ali Matic ne smije biti u toj ulozi sledece sezone.
    Bas sporo to djeluje.

    Uvijek isti fazon, jedan stoper mu doda pa on doda do drugog pa pridje tom stoperu da bi dodao drugom stoperu pa onda povuce i doda do beka i tako non stop. Odbijam da povjerujem da su to instrukcije trenera, covjek ne smije jedan jedini pas da doda unaprijed pravolinijski ili ne daj Boze pas koji sijece odbranu.
    Na tome se mora raditi i dovesti neki veznjak koji ce to bolje da radi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      To je to, produzava ugovor

      Veliki napredak sto se tice derbija



      Posle gostovanja Totenhemu naucio je lekciju
      Ima napretka, dobili su ove derbije pred kraj sezone, ali kad se sezona lomila, kad su nam trebali bodovi za borbu za titulu, većinu su izgubili. Pucaju pod pritiskom.

      Comment


      • I ja mislim da Milivojević nije kvalitet za United.

        Ok je to za prosek PL-a. Kod Gvardiole bi i mogao jer ima šut. Kod nas nema šta da traži.

        Matić je ok.

        Ali treba pomeriti Pogbu napred.

        Tipa Pogba i Kross ili ko već dođe u trouglu sa Matićem iza.

        Comment


        • Kros? Blanko cek molim za tog covjeka.

          Modric/Kros kakav duo na sredini. Brutalno


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • 90 mil je cena.

            Real je spreman da proda svakog osim Asensija i Marsela.

            Rade totalnu rekonstrukciju.

            Mada i Kross već ima 28, 29.

            Comment


            • Aj mozda je napkon i shvatio da treba 4-3-3 da se igra, od kad se promenila ta formacija da bude bas 4-3-3, i Pogba i Erera uhvatili ritam, dobijamo vise utakmica

              Za to sledece sezone nam je potreban tipa Jorginho.

              Comment


              • Sjajno

                sigpic

                Comment


                • Ljudi jel se neko z*jebava sa pominjanjem Luke Milivojevića u kontekstu sa prelaskom u United?
                  Davno je prošla prvoaprilska šala [emoji3]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ma kakav Luka Milivojevic. Kros li Modric , i ja sam za tu opciju..

                    Comment


                    • Ljudi se zanose svime pa tako misle da neki tamo Luka može biti X faktor za šampionske apetite kluba. Ne verujem da Žoze i Ed Vudvord u najluđim snovima razmišljaju o Srbinu iz Palasa.
                      Modrić ili Kros bi bio grom iz vedra neba. Iskreno ne verujem da će ni Hrvat niti Nemac napuštati Madrid tako da su ovo verovatno puste želje.
                      No. Tako smo mislili i sa Pogbom i Alexisom pa su nas operativci kluba ubedili da je sve u današnjem fudbalu moguće.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Iz Madrida mozes dovesti Bejla i Benzemu, kakav Kros i Modric. Puste zelje mada bih za njih dvojicu dao blanko cek pa kud puklo da puklo.

                        Dal ima nekog ludog u Realu da vide Lukakua kao pravo pojacanje za njih?[emoji23][emoji23][emoji23]


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Jasno su iz Madrida stavili do znanja koja tri igrača su na prodaju. To su Bejl, Benzema i Sebaljos. Postoje još neke priče oko Iska i njegove trampe za Salaha. Znači nigde veze sa vezom da će se lišiti glavnih protagonista na sredini. Zato mi smešno deluju priče oko Modrića/Krosa i Uniteda. Okrenimo se realnim opcijama.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 01-05-18, 11:14.

                          Comment


                          • Bejl je vise povredjen nego sto igra.

                            Comment


                            • Originally posted by Cristina1971 View Post
                              Bejl je vise povredjen nego sto igra.
                              Zato ga Real i prodaje
                              Naci ce se neki ludi Englez koji ce ga kupit i tako njima financirat salaha dybalu ili hazarda


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Prečesto je Bejl na rehabilitacionim pregledima ali ne mogu reći da ga ne bi voleo na OT.
                                Povratkom na Ostrvo napravio bi potez oživljavanja karijere i u slučaju da ga maleri zaobiđu verujem da bi se vratio na nivo kada je bio strah i trepet za sve protivničke odbrane.
                                Sigurno da Žoze i ljudi u klubu itekako razmišljaju o Bejlu. Isto tako bojazan im čine i Velšaninove stalne ozlede i odsustvovanja.
                                Da se ja pitam rizikovao bi i doveo ga u klub.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X