Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Busby, razumem te sve.

    Klub je ušao u priču. Ne pita se Murinjo kao što je bilo u drugim klubovima.

    On se pita sa sastav, taktiku, itd.

    Ali ne i za prodaju ili kupovinu. Da ima uticaja, ali on ne odlučuje.

    Mislim da je klub jasno zauzeo stav da Marsijal nije na prodaju, osim ako on to sam ne zatraži. To je fer.

    Darmijana šaljemo za Sandra. Fosu Mensu vraćamo sa pozajmice.

    Ako uspemo da dovedemo Dibalu i SMS-a mi smo završili posao na duge staze.

    Comment


    • SMS? Svaka njemu čast ali imamo previše dvometraša u ekipi
      Treba nam niži veznjak okretan za presing brz s dobrom kontrolom igre a ne jos jedan div pa da dođe Sevilla i sakri nam loptu


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Tako je, bitno da dovedemo a nebitno u kojem sistemu cemo to igrati i kako ce to izgledati.

        Daj SMS i odlicno ce se uklopiti sa Pogbom. Pa nije ovo FM.
        Nama sredina place za DMC, to i bekovi su nam najhitnije potrebe. Naravno i RW.

        Zapeli ste sa Marsijalom i proturate tu price da zeli garancije da bude u 1 timu. Decko ima 22 godine, vidi kakva mu je konkurencija u Francuskoj i sigurno da zeli neke odgovore od menadzera o svojoj minutazi. Sigurno da se nece zadovoljiti da bude backup opcija ili da igra svaku 3 utakmicu po 90 minuta.
        Sve ovo isto nas ceka i a Rasfordom za godinu, dvije ako se ova praksa nastavi ali ajde on je dijete Utd pa ce se za njega imati razumijevanje ali zato napadi sa svih strana po Marsijalu.
        Vec krenule price da je novi Depaj, Januzaj itd itd a sve u cilju da se opravda njegov odlazak koji je za mene nedopustiv. Ne smijemo ga se odreci


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Price su nebitne u celoj situaciji. Ali je cinjenica da ima ugovor na stolu znaci hoces/neces. Plata verujem da je takva da bolju drugde nece da dobije, za ovo sto pokazuje na terenu toliko minuta i zasluzuje. I sta i da ode? Kupis drugog i cao, nije iz akademije. Zapeli ste vi ovde sa njim jer on osim prva dva meseca kada je dosao uopste ne igra kako valja, prosle sezone nije ni trenirao kako treba zbog onih glupaca i sad hoce da igra vise, nema. Cak i prve sezone za koju se svi hvataju osim ta prva 2,3 meseca bio je u kanalu posle toga cak mu je i Rasford uzimao mesto u spicu u drugom delu sezone a to je bilo jos kod Van Gala a on ga je doveo. Znaci da ne radi kako treba. Nije fer prema ostalima, uostalom za pocetak neka bude bolji od Lingarda. Nastavi li ovako ne gine njemu francuska liga i 5-10 dobrih meceva u sezoni kao i Depaj. Velicate ga na osnovu driblanja igraca Reala na jebenim pripremama. Mozda i on sam misli da je to dovoljno ali nije i realno ne igra kako treba. Jos ga neki svrstavaju u istu recenicu sa Ronaldom, jeste na oko mozda toliki potencijal ali je daleko od Ronalda miljama, sta je radio Ronaldo u njegovim godinama tj 2008.? Jesmo li citali za Ronalda i sponzoruse??
          Last edited by mikisavic89; 24-04-18, 13:02.

          Comment


          • Ko ga je to stavio u kategoriju Ronalda?

            Koliko god da volim Marsijala, Ronaldo je no1. Neponovljiv majstor ali da se nadje Ronaldo u ovakvoj situaciji u kakvoj je sad Marsijal, da li bi bilo tog Ronalda u dresu Utd ili bi davno vec otisao negdje drugo koliko god da je bio ambiciozan i zeljan napretka? Mnogi zaboravljaju da je Runi odradjivao Ronaldov dio posla u odbrani i da je Ronaldo uz Kantonu jedini igrac koji je imao sve ovlasti kod starog. Da li bi mu se sada tolerisale greske koje je SAF tolerisao? Mnogi su zaboravili koliko je komplikovao, koliko je lopti gubio, duela, koliko je zanemarivao odbrambene zadatke. Bio je tu eto cisto da bi popunio broj u odbrani ali sve se to trpjelo jer se vidjelo o kakvoj klasi se radi i da kad imas takve igrace jednostavno moras da prihvatis lose da bi dobio ono dobro.

            Vec sam pisao, Marsjal+Rasford bi bio idealan fudbaler ali ako ih gledamo pojedinacno koji je veci potencijal da bude superstar onda po meni nesumnjivo Marsijal. Koga ces to da kupis da bi njega zamijenio? Dibalu? Druga pozicija. Lemar? Nije ta klasa. Mbappe? Da ali nemoguca misija mada da je srece Marsijal i Mbappe bi mi bili zajedno u timu



            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Sve se svodi na kraju da jednostavno ne radi kako treba. Potencijal ne donosi rezultate vec rad koji omogucje tom potencijalu da se pokaze. Marsijal na zalost ne radi ni priblizno, meni je iskreno zao. Da on radi upola kao Ronaldo sada bi se mogao nazvati nekim ozbiljnijim fudbalerom. Uostalom evo mu prekretnice neka potpise ugovor i da sve od sebe ili neka ide dalje. Rasford nije toliko talentovan ali radi mnogo mnogo vise od njega i samim tim je blizi da se ostvari kao fudbaler jer je rad osnova uspeha konkretno u fudbalu trening. Vi ovde pricate da on treba da igra i kad ne radi i da se trpi, to nema nigde. Ok ima klubovima kojima nije primarni cilj trofej. Jbg PL je takva da nema dovoljno prostora za minutazu ako nisi na nivou. Ne znam sta je problem ovde, evo Pogba dobija klupu, Lingard, Rasford pa ne placu.
              Posle ko zna koliko vremena ekipa pokazuje karakter i preokrece rezultate a to je sve zato sto se zahteva da budu na maksimalnom nivou na terenu sto je ovde oduvek bila odlika kluba i tako treba da bude. Brdo poluigraca je igralo ovde i ostavljalo trag pa makar i na polusezonu zato sto je davalo maksimum.
              Last edited by mikisavic89; 24-04-18, 13:54.

              Comment


              • Marsijal je ove sezone odigrao 28 utakmica u PL, ali u prosjeku po utakmici samo 52 minuta. I opet ima 9 golova i 5 asistencija, to je odlična statistika. Siguran sam da će postati igračina ali po svemu sudeći u drugom klubu. Šteta ali ako želi da ide nek ide, mada mislim da ćemo žaliti zbog njegovog odlaska još godinama.

                Comment


                • E to je problem, ne smije mu se ostavljati ta opcija, ako zeli. Mora mu se stavit do znanja da se ozb racuna na njega i da ima mjesta za njega u ovom klubu.
                  Volio bih ja da je kao Ronaldo tj takva psiha ali jednostavno nije i moras sa njim drugacije raditi.

                  Za njega bi Klop ili Gvardiola bili savrseni treneri ali nadam se da ce i Portugalac uspjeti da ga zadrzi u klubu i da izvuce najbolje iz njega jer ce to biti uzivanje za gledat



                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ne pamtim da je neka persona zavređivala pažnje koliko Martijal. Stoji da je bruka igrač, ali, takođe, dečko nema glavu za vanserijska sazvežđa. Ne može uvek Murinjo biti krivac za njegove ispod renomea partije. Sam sa sobom nek se dogovori šta želi da postane. Večiti talenat ili fudbaler oko koga će United u budućnosti se vrteti.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      E to je problem, ne smije mu se ostavljati ta opcija, ako zeli. Mora mu se stavit do znanja da se ozb racuna na njega i da ima mjesta za njega u ovom klubu.
                      Volio bih ja da je kao Ronaldo tj takva psiha ali jednostavno nije i moras sa njim drugacije raditi.

                      Za njega bi Klop ili Gvardiola bili savrseni treneri ali nadam se da ce i Portugalac uspjeti da ga zadrzi u klubu i da izvuce najbolje iz njega jer ce to biti uzivanje za gledat



                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Stavljeno mu je do znanja da se računa na njega, ponuđen mu novi ugovor, on je odbio. Jedino što Murinjo još može jeste da ga slaže odnosno da mu garantuje igranje u prvoj postavi što ne može uraditi niti će.

                      Očigledno Entoni i njegov agent smatraju da bi u nekom drugom klubu bio standardan. Ja bih volio da on riješi u glavi da želi da igra samo za ovaj klub i da krene da radi i radi, kroz par sezona bi bio glavni igrač u ekipi. Ali shvatam ako ne želi da žrtvuje par godina svoje karijere.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ne pamtim da je neka persona zavređivala pažnje koliko Martijal. Stoji da je bruka igrač, ali, takođe, dečko nema glavu za vanserijska sazvežđa. Ne može uvek Murinjo biti krivac za njegove ispod renomea partije. Sam sa sobom nek se dogovori šta želi da postane. Večiti talenat ili fudbaler oko koga će United u budućnosti se vrteti.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Pa naravno da ce da zavredjuje paznju jer svako od nas vidi da mu je nebo granica.
                        Sto bi se zanimao sa Lingardom ( squad player at best )
                        Marsijal i Rasford me zanimaju jer mogu postati WC igraci.





                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ne znam zasto bi itko krivio martiala ako odluci otici iz kluba
                          Ja cu biti jako bijesan na klub ali shvatiti cu njega jer stavite se u njegovu poziciju
                          Imate 22g i igrate poziciju lijevog krila/napadača i imate jedan od najvećih potencijala na svijetu a trener vam je najgori mogući trener za mlađe igrače, trener koji ne zna iskoristit napadački potencijal ekipe,trener koji nije od nijednog mladog ofenzivnog igrača napravio wc igrača
                          A s druge strane imate Pepa i kloopa od kojeg bi oni učinili top 5 igrača svijeta
                          Ja bi isto odlučio na njegovom mjestu iako sam navijač Uniteda ali bitnije bi mi bilo dokazati se nego trpit trenera egomanijaka koji nema muda nista reci starijim igračima


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Stavi se ti malo u poziciju kluba(vlasnika) ili jednog od najtrofejnijih menadzera u istoriji. Zamisli das tolike pare za klinca jos mu nedeljno placas masu para a on ladi jaja po treninzima, mecevima i mlati se sa sponzorusama. Inace nije to pocelo od kad je Zoze tu vec ga je i Van Gal ladio u drugom delu sezone. On jeste se malo trgao u odnosu ma proslu sezonu ali slabo je to, to moze tamo domovini tako. Jos mu daju ugovor jer veruju u njega i jos nesto kenja i zahteva. Naravno ja ne verujem da je sve tako kao sto se pise ali je cinjenica da ima ugovor na stolu. Ja sam jos na pocetku sezone pisao ovo je njemu make or brake godina, nesto se nije pokazao.

                            Comment


                            • Pitanje je koliko deo ima njegov menadzer u tome... Mozda mu on puni glavu svakakvim pricama. Ali se moram sloziti u vezi toga da ima potencijala da bude odlican igrac. Ali samo mora glavu da sredi i to pod hitno. Steta sto nema Markusov mentalitet sto se glave tice. Treniras i trudis se maksimalno da pokazes menadzeru da gresi. Da ti to bude podstrek za dalje i bolje. Jbg svi smo ga mnogo zgotivili i niko od nas ne bi zeleo da ga gleda u nekom drugom klubu

                              Comment


                              • Manchester United pushing for Fred transfer after Man City end interest

                                Manchester United have intensified their interest in Shakhtar Donetsk midfielder Fred as they attempt to reinforce their midfield this summer.

                                It is understood United are pushing to conclude a deal for the 25-year-old after Manchester City passed on signing Fred in January. Fred was expected to move to City in the winter window but Pep Guardiola turned his attention to central defender Aymeric Laporte, who arrived from Athletic Bilbao for a club record £57million. Brazilian Fred's representatives were hopeful United would enter the bidding on deadline day and flew to England on the off-chance of finalising a transfer but a move never materialised.


                                City are believed to have ended their interest in Fred and United made contact with the Brazilian's representatives after the winter window closed. Fred's Shakhtar performances have generated approval from club scouts but other European clubs are keen on the Shakhtar enforcer.

                                The MEN revealed last month United manager Jose Mourinho is keen on making two central midfield additions in the summer and the Portuguese confirmed that following Saturday's FA Cup semi-final win over Tottenham.

                                Club captain Michael Carrick has confirmed he is retiring at the end of the season and United are resigned to Marouane Fellaini leaving on a free transfer, while 22-year-old Andreas Pereira could also be offloaded. United have watched Borussia Dortmund duo Christian Pulisic and Julian Weigl, while Napoli's Italy international Jorginho has been shortlisted as a potential replacement for Carrick.

                                "We are going to invest the basic to improve our squad," Mourinho said. "We need to find a replacement for Michael Carrick, if Marouane Fellaini leaves, we need to find a replacement for Marouane Fellaini.

                                "There is always in the group of players, in the squad, there is always a player or a couple of players, they are not playing a lot, and they will try obviously to leave.

                                "So we are going again to touch our squad and to believe that more than spend, spend, spend, is probably the evolution of our players. We have some young players that need to get with both hands opportunities with their evolution, so let's see.

                                "But in this moment, I don't even think about next season or the final, I think about Arsenal because we need one point to finish top four but we need seven points to finish second and we deserve to finish second and we have to finish second."

                                Fred has only attained seven Brazil caps but was called up for last month's World Cup warm-up matches against Russia and Germany and emerged as a substitute in the former fixture. Fred has an outside chance of making coach Tite's finals squad, which would probably prevent him from appearing on United's five-match pre-season tour of the United States.

                                The former Internacional enforcer played against David Moyes's United in their Champions League group stage defeat at Old Trafford in December 2013, having joined Shakhtar earlier that year. Fred served a worldwide doping ban after he tested positive for the banned substance hydrochlorothiazide at the 2015 Copa America, which was the last time he appeared for the Seleção
                                https://www.manchestereveningnews.co...-fred-14547856
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X