Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ander MOTM
    sigpic

    Comment


    • Stari, dobri Ander Herrera, za mene je on MOTM, iako je i Alexis takodje razvalio, u oba pravca i jedan i drugi pregazili, pogotovo Ander defanzivno. Bravo za sve, bas dobro odradjena utakmica.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Sancez naravno najbolji, ovo je tek pocetak onoga sta ce on da igra kad odmori dobro i normalne pripreme prodje i koliko ce znaciti ovoj ekipi. Ratnik, jebeni ratnik. Tempo ludilo kad Sancez i Matic nisu mogli vise. Tako se bori za dres.
        sigpic

        Comment


        • Sack him. Replace him with the serial loser he beat today.
          Na rc je neko napisao ono sto je toliko ocigledno
          sigpic

          Comment


          • Ander mora ostat
            Vise sam se bojao spursa nego che, siguran sam 95% da osvajamo kup


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Inace Lukaku nije ostavio Rajolu, ovaj ce i dalje da brine o njemu, presao je kod Bijonsinog malog zbog marketinskog kolaca preko bare.
              sigpic

              Comment


              • Koji degen

                https://imgur.com/j5K4o6B

                Ovako je i Pardju igrao, samo neka igraju
                sigpic

                Comment


                • Erera kada bi mogao da igra na ovom nivou konstantno odlicno bi bilo. Ovako je upao u ta ludacka 2-3 meseca kao i svake sezone a ostalo kako igra da ne poveruje covek da je sposoban za ovaj neki nivo.

                  Comment


                  • Raduje me sto nije zaboravio fudbal igrati, ona asistencija za Pogbe protiv Sitija, protiv Bornmuta onaj pas... Jedan od retkih u timu koji su sposobni za takvo nesto, i overall igra sjajno od kad smo poceli 4-3-3 sa Pogbom i Maticem.

                    Comment


                    • Svaka cast Murinju i momcima. Mislio sam da Matic i Erera nikako ne mogu zajedno da funkcionisu, al je uspeo Mou da sredi to da sljaka.

                      Aleksis je bio zver danas. Erera sjajan. Valensija je opet prilicno slab defanzivno, Jang nista bolji.

                      Nikako da pohvalim Smolingovu sezonu, covek je bio ubedljivo najbolji nas defanzivac ove sezone(Vlajko, ne moras ovo u potpis da stavljas). Iako je to za mene i dalje problem

                      Bilo bi kul da dobijemo i Arsenal sledeci vikend, bilo bi to 5 pobeda u 2 meseca protiv svih top 6 ekipa.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • pa sam problem je sto je Smoling nas najbolji stoper a ne Baili ili neko drugi

                        Dobro je ovo bilo danas. U finalu jedna utakmica kao ovo danas. Porasle su sanse za osvajanje..
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Kako Erera da i dalje zna fudbala kad ga je Prevodilac svojim metodama natjerao da zaboravi da igra? I otkud uopšte Prevodilac da izbaci Totenhem?

                          Inače mi je najzanimljivije kako će engleski novinari ovo podnijeti, za njih smo mi 'četvrta najbolja ekipa u Engleskoj' , Totenhem je ekipa u koju bi moglo samo 'par naših igrača' da uđe. A mi ih pobijedismo i imamo +6 u ligi u odnosu na njih.

                          Inače jesam fan Poketina ali ovo baš postaje ozbiljan problem, nikako da uzme trofej. Mada to ne mora ništa značiti, Fergi je prvi trofej u Junajtedu uzeo posle 3 i po godina i posle nije stajao.

                          Comment


                          • Meni je Aleksis krs bio, ok dao je gol i ok work rate mu je standardno na visokom nivou ali koliko je on ofanzivno postao limitiran igrac, od onakve zveri...tuzno. On vise ne moze nikog da prodje, brzinu je izgubio, ne znam na sta se avodi njegova igra? Da se nadas da ce dobro da je primi, pa ulazi u sredinu sa levog krila, gde se sudara sa Pogbom... Siti je je odradio jedan opasan bulletdodging.

                            Bas tezak zajeb od transfera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Beži mnogo plitko ka terenu, da bi imao opciju ka sredini, jer više nije opasan po boku.
                              Dodatno pojačava gravitaciju lopte ka sredini.
                              Providan je već sa tim, brani mu se cut inside, usmeravajući ga na njegovo levo, on izbegava to, i onda samo to mrčkanje, nabijanje, gde on na taj work rate i tu neku spretnost izvuče nešto, što ispada mnogo bolje nego što je zapravo efektivno za igru.

                              Bio je brz baš, ne znam kako se to izgubilo. Kontam da je od bildanja. Baš se napucao.
                              Deluje mi istrošeno baš. Od dugog niza godina trčanja, menjanja pravca kretanja, kao da više nema tu elastičnost i poletnost.


                              Jednostavno sa njim ne vidim bigger picture. To me mnogo plaši.

                              Comment


                              • Samo zamisli da smo odradili sezonu sa Marsijalom a onda tu platu koju je dobio Aleksis, ako vec Murinjo ne zeli Francuza, dali nekom zaista ozbiljnom ofanzivnom igracu...

                                Medjutim logika valjda ne ide ruku pod ruku sa ovim klubom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X