Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ode Martijal Bejli bi bio prava zamjena
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ako ode Martijal Bejli bi bio prava zamjena
      Ne vidim niti jedan razlog da se to desi. Marsijalu je mnogo veci plafon. Bailey ako se ne svidi Murinju, ista ce prica biti, i on se nece truditi i bolece ga kurac na terenu. Ako ode Marsijal mi idemo po Perisica ili Bejla, sto ce biti nesto najgluplje u zadnjih 10 godina fudbala, ali eto da pokazemo.

      Comment


      • Ne znam čime je Martijal zaslužio da ga svojatamo ko da je legenda kluba. Malo po malo ujedaju ljudi kada se Francuz spomene u negativnom kontekstu. Istina je da zna pikati loptu, ali je takođe istina da Unitedu nije vratio ni deseti deo uloženih sredstava.
        Priče kako ga Murinjo guši, ne dobija adekvatne minute ne piju vodu. Sigurno da Žoze vidi nešto što mi ne, zalaganje na treningu i posećenost fudbalu verovatno nisu na najvišem potrebnom nivou.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ponudjen mu je novi ugovor, ovaj trazi da ima zagarantovano mjesto u timu, o cemu mi pricamo ovdje? Ima ponudu na stolu, ako nece da je prihvati bice prodat, toliko je jednostavno.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ako ode Martijal Bejli bi bio prava zamjena
            Pominje se ozb vec par dana Risarlison. Mada i Jamajcanin deluje kao dobra opcija.
            sigpic

            Comment


            • Ako ode Marsijal (nadam se da nece), samo cu sa Dibalom biti zadovoljan kao zamenom.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Ako ode Marsijal (nadam se da nece), samo cu sa Dibalom biti zadovoljan kao zamenom.

                Tapatalk
                A gde bi igrao? Desno? Iza spica?

                Znaci Pogba u 2? To msm da se vise nece desiti
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Pominje se ozb vec par dana Risarlison. Mada i Jamajcanin deluje kao dobra opcija.
                  Nevidljiv je u Votfordu tako da ga ne smatram kapacitetom za United.
                  Igrao je dobro na početku i to je bilo sve od njega. Došao je do nivoa da je slabim partijama izgubio startno mesto u prvoj postavi.
                  Tako se nadam da su to samo zlurade insuinacije i da od dilla dva kluba nema ništa.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    A gde bi igrao? Desno? Iza spica?
                    U 4-3-3 desno a u 4-2-3-1 moze i iza spica i desno, naravno tu bi imali i varijantu da rotira i menja pozicije u toku utakmice. Mada sanse za njegov dolazak i nisu neke.
                    sigpic

                    Comment


                    • Danas bitan mec


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        U 4-3-3 desno a u 4-2-3-1 moze i iza spica i desno, naravno tu bi imali i varijantu da rotira i menja pozicije u toku utakmice. Mada sanse za njegov dolazak i nisu neke.
                        Nije mi on za krilo a opet kazem ako ostane Pogba mislim da mi sa duplim pivotom vise necemo igrati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Uzeo bih Ričarlidsona. Istina je da mu drugi deo sezone dosta lošiji od prvog.
                          Mlad je igrač i platio je ceh rasporedu decembar-januar, gde je lipsao i pao u formi.

                          Ima fizikalije. Što baš za Brazilce i nije tako često.

                          Može dosta terena da pokriva. Treba da se radi sa njim naravno.

                          Comment


                          • https://twitter.com/manutd/status/98...327391237?s=21


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Manchester United

                              Slican tim kao onaj kad ih je Totenhem nagrdio.

                              Odlicno, da se iskupe


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Odlicno je bilo drugo, nisu im dozvolili nista. Smoling je toliko fizicki izdominirao Kejna da se ovaj vidio nije, mislim da je potpuno ostao bez snage, Erera u sumrak sezone nasao svoje mjesto u timu, prilicno esencijalan ponovo. Nevjerovatno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X