Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • #mufc's current points-per-game ratio (2.18) would have won the PL title in 9 of the last 26 seasons. The clubs current total of 74 points after 34 games is the highest since SAF left. [sky]
    Last edited by BorisUnited99; 19-04-18, 12:59.

    Comment


    • Znaci Pogbi pored formacije sa dva vezna ne odgovara ni kad su Sancez i Mata na terenu. Strasan je superstar onda
      sigpic

      Comment


      • U Utd je samo DDG superstar


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • I Martial kad ga ne manage-uje rigidni pajser.

          Ja nikad nisam imao dilemu da je Martial veći gem od Pogbe. Po zdravom razvoju timu, ovo bi bio tim Martiala, ne Pogbe. Mada menadžeru našem smeta da je neko drugi superstar, mora da se zna da je on osvojio titule neke, dok igrači nisu. I DDG-u je dočekao bio prvu grešku da ga okrivi jednom.
          Ovo sa Rene-om i Ronaldom, to je upravo veličinia SAF-a. Budeš toliko veliki a ipak znaš da mora da postoji delegiranje odgovornosti.
          Mogu da se kladim da kod nas na treningu niko ne sme da postavi čunj a da to nije Mourinho.

          Najsmešnija mi je priča o nekom stavu i karakteru Martiala. Martial je bio 3 puta pod većim pritiskom nego bilo ko, kad je došao za ogromne novce a veliki broj ljudi nije ni znalo ko je on. A on je na to odgovorio kako je odgovorio, sjajnom prvom sezonom.

          Meni je frapantno da su ljudi spremni da se odreknu Martiala, bukvalno da im tutneš toplomer u ruke "Proveri je l si dobro"
          Nani koji je imao manji plafon i koji je bio labilniji mnogo je bio čekan, dočekan i doneo nam je titulu praktično, bez povreda ko zna šta bi bilo.
          I to on u početku nije bio toliko funkcionalan igrač kao AM, pa je negovan.

          Imaš igrača koji je u top5 igrača na planeti po daru u nogama, ali ne, dovedi ti ispušenu muštiklu zato što će da se razjapuri i zahuhta da trči nazad u momentima kad izgubi jednu od zilion lopti.
          Last edited by Busby Babe; 19-04-18, 13:50.

          Comment


          • Kakav je biser tek bio Fredi Adu, pa na kraju kurac. Martijal sa ovakvim stavom kao i juce uostalom daleko nece dogurati, jer ce uvijek biti nesto s njim, da li dijete, da li bivsa ili sadasnja zena, da li broj, da li novi saigrac, uvijek je nesto.

            Slazem se da je veci potencijal od Pogbe, ali mi smo pokazali da nemamo dusu i srama kad smo vratili Pogbu i najstrasnije pljunuli na starog.
            sigpic

            Comment


            • Koja pljuvacina krv ti jbm. Ja ipak mislim da cemo dobiti taj sledeci mec i izboriti opstanak u ligi.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Nikako nije identična situacija oko adua i martiala
                ADU jedino u Americi pokazao ogroman talent pa je dosao u benfici i nista nije pokazao
                A martial odlično igrao u Francuskoj ligi i dosao kod nas i u prvoj sezoni u najtežoj ligi svijeta zabio 17 golova iako je imao ogroman pritisak na leđima i drugi dio njegove uvodne sezone su ga non-stop udvajali jer su znali kakav je to igrač
                Uvijek ce mi biti žao sto nismo čekali ljeto i probali Griezza dovesti a ne alexisa na brzinu doveli


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Koja pljuvacina krv ti jbm. Ja ipak mislim da cemo dobiti taj sledeci mec i izboriti opstanak u ligi.
                  Da imamo sezonu kao Arsenal pa i Celsi neki bi zavrsili na nervnom odjeljenju
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Koja pljuvacina krv ti jbm. Ja ipak mislim da cemo dobiti taj sledeci mec i izboriti opstanak u ligi.
                    Je li united najveći engleski klub? Ako da onda Je li neuspješna sezona ako se ne osvoji nijedan trofej?
                    Mogli smo onda moyesa ostavit i zadovoljit se s prosječnim rezultatima


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Vidic 21 gol, Smoling 17, Ferdinand 8
                      sigpic

                      Comment


                      • Toliko puno small, nebi nikad pogodio
                        Svaka mu čast
                        On je naš Ramos


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Uporediš Martiala i Freddy Adu-a, CM wonderkida od 14 god, koji je driblao neke Amerčiće pa je neki CM dopisnik reko da je već na nivou Pelea...

                          Comment


                          • Šta je sledeće, Evandro Roncatto, Eddie Gaven, Freddy Guarin... Daniel Braathen ili Maxim Tsigalko poredjenje sa Rashfordom...

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Martijal sa ovakvim stavom kao i juce uostalom daleko nece dogurati
                              Džaba talenat ako nema fanatične posvećenosti. Primer Kristijana Ronalda i njegove transformacije iz infantilnog driblera kada je došao u Englesku, do surove mašine u Realu.
                              Sve je jasno i jednostavno.
                              Rad
                              Rad
                              Rad
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Marsijal=Adu, legit[emoji106]

                                Ispred smo Arsenala i Celzija, uspjesna sezona. Tako je


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X