Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Koga bi doveo za nasljednika Murinja? Meni Poketino ispunjava dosta uslova za trenera Junajteda, nema trofej ali i to bi se moglo promijeniti ovog proljeća.
    Nisam pametan.

    Kad eto moram nešto da kažem, neka bude
    Carrick

    Ne zato što ga volim, već zato što mislim da ima materijala da bude najbolji mogući menadžer.
    O razumevanje igre je suvišno i da govorimo. On razume igru bolje i od Scholesa, samo Scholes je tehnički i fizički bio bolji igrač od njega.
    Ja nikad nisam gledao fudbalera koji približno ima fudbalske inteligencije kao Carrick.


    Ljudi prečesto kopiraju pattern kakav zamišljaju da bi neko bio autoritet. Pa Ancelotti je posle Fergija jedan od najvećih autoriteta od menadžera. On svoj autoritet ne gradi strogoćom, nego svojom harizmom. Njemu igrači veruju i poštuju ga kao ljudsko biće.
    Može autoritet da se izgradi različitim pristupima i mogu različiti tipovi ličnosti da ga izgrade.
    Carrick je jedan od najcenjenijih igrača i osoba u Carringtonu već deceniju.
    Pa čak i ovi stariji igrači, Neville, Rio i kompanija o njemu pričaju sa ogromnom dozom poštovanja.
    Evo sad je i Pogbi autoritet, i Herreri je bio kod LVG-a.

    Uopšte se ne bojim te priče da ne bi bio autoritet. A i Geri Nevil je jednom rekao da on nije uopšte ćutljiv, introvertan i neaktivan van terena, da je mnogo važan za svlačionicu i da je bio jedan od igrača koji su najbolje osećali značaj kluba, da nije Man Utd gledao samo kao posao.
    Ne mora on da bude kao Fergi da bi bio autoritet, i da bi bio uspešan.
    Last edited by Busby Babe; 17-04-18, 22:13.

    Comment


    • E da mi je znati koja je to vecina igraca koja je napredovala kod Portugalca?

      De Hea? Svetska klasa bez Zozea
      Valensija? Naravno da ne
      Jang? Rupa u odbrani oduvijek, u napadu nista novo
      Darmijan? [emoji23]
      So? Bivsi
      Roho? Nestao
      Baily? Djene djene
      Smoling? No way
      Dzons? Ha
      Matic? Nikako, Celzi da
      Mata? Naravno da ne, Celzi i kod VG
      Lingard? Da
      Mektominaj? Da
      Pogba? Ofcourse not
      Erera? No
      Felaini? Djene djene mada prednost kod VG
      Marsijal? Ne
      Rasford? Djene djene ali ajde da
      Sancez? Ne
      Lukaku? Da
      Zlatan? [emoji23][emoji23][emoji23]
      Romero? Najbolji br 2 golman i kod VG

      Ko je ostao?


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Smalling je kod LVG-a bio Smalldini

        Btw. Za razvoj Lingard nije mnogo odgovoran Mourinho već je to stvar fizičkog sazrevanja Lingarda, kome je tek sad muskulatura počela da dobija stabilnost a korak jači.


        Da ne bude da sam totalno protiv Mou-a. Evo ubedjen sam da će svi defanzivci koji se ne povredjuju da napreduju kod Mourinha. Ubedjen sam da će Bailly kod Mourinha, ako se ne povredjuje, da postane najbolji štoper na Svetu.
        Za ove ostale igrače, baš se ne bih kladio da će napredovati nešto epohalno.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Koga bi doveo za nasljednika Murinja? Meni Poketino ispunjava dosta uslova za trenera Junajteda, nema trofej ali i to bi se moglo promijeniti ovog proljeća.
          Ovo je najveca sansa za Poketinja. Nisu u nekoj formi ali i kao takvi su mi favoriti i protiv Utd i protiv Celzija/Sotona u finalu.

          Tesko ce biti da se dovede ali ovo ljeto bi bilo idealan trenutak i dati mu igrace koje zeli i da napravi rez i proda ono sto ne zeli.
          Uz njega Pogba, Marsijal i Rasford bi ispunili svoj potencijal, u to sam ubijedjen.
          Da ne kazem koja bi milina bila gledati fudbal koji on forsira, posebno presing jer mislim da smo mi jedina ekipa od tih vecih klubova koja pojma nema u tom segmentu igre


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Eriksena, mekanog i omalenog kreativca iz Ajaxa uveo u presing i napravio ga da bude dobar u tome, a mi sa ovim 180+cm atletskim zverkama ne možemo da igramo presing...

            Comment


            • Lično sam bio za Simeonea.

              Trebalo je da zagrizemo za njega pre 2 godine, dobili bi i Grizmana. Ekipa bi sada bila potpuno drugačija.
              Ima u sebi taj mentalitet, sličan Unitedovom.

              Uspeva da se nosi sa Barsom i Realom, sa mnogo manjim budžetom.

              Mislim da je taj voz otišao.

              Anćeloti je najizvikaniji trener. Mislim da je ukupno u karijeri uzeo 4 titule, a vodio je Real, Bajern, Milan kad su bili na vrhu, Čelzi...

              Comment


              • Nije neophodan trofejan strucnjak alj jeste menadzer koji je zeljan trofeja, koji ce postovati tradiciju i DNK Utd, koji je spreman da uci, da se razvija, da napreduje i da isto tako daje sansu mladim igracima i da igra dobar, napadacki fudbal.

                To je u ovom trenutku Poketinjo. Poznaje engleski fudbal, zeljan je trofeja, igraju lijep fudbal, daje sansu mladim igracima, uz njega neki igraci mogu preci na novi, veci nivo.
                Ja sam za njega ako je moguce da se dovede.

                Kejn, Eriksen i Ali su najbolja preporuka i neko uvjerenje da moze Pogbu, Marsijala, Rasforda pogurati na novi nivo


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Eriksena, mekanog i omalenog kreativca iz Ajaxa uveo u presing i napravio ga da bude dobar u tome, a mi sa ovim 180+cm atletskim zverkama ne možemo da igramo presing...
                  Jes, 184 cm, bas je malen. Eriksen je nivo vise sto se tice fizicke pripremljenosti u odnosu na sve igrace Spursa. Coek koji sa AMC-a pretrci najvise km svaku utakmicu i ubjedljivo najvise sprinteva istrci. Ne znam je li jednu utakmicu propustio ove sezone. Kod Poketina je napredovao, ali u igrackom smislu, u fizickom je Eriksen u vrhu PL sto se tice pripremljenosti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Eriksena, mekanog i omalenog kreativca iz Ajaxa uveo u presing i napravio ga da bude dobar u tome, a mi sa ovim 180+cm atletskim zverkama ne možemo da igramo presing...
                    Pa ustvari u tim gromada i jeste veci problem igrati ozbiljan presing. Nemaju eksplozivnost. Uzmi Pogbu za primer, momak je verovatno u top 5 najbrzih fudbalera kod nas kada bi se trcalo na 100 metara, al on verovatno ima najgori startni korak od svih tih ofanzivnijih igraca. Logicno je da ce ti omaleni igraci igrati bolji presing. Uzmi i Siti i Pul kao primer.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Pa ustvari u tim gromada i jeste veci problem igrati ozbiljan presing. Nemaju eksplozivnost. Uzmi Pogbu za primer, momak je verovatno u top 5 najbrzih fudbalera kod nas kada bi se trcalo na 100 metara, al on verovatno ima najgori startni korak od svih tih ofanzivnijih igraca. Logicno je da ce ti omaleni igraci igrati bolji presing. Uzmi i Siti i Pul kao primer.
                      Istina ali Mou je doveo te divove u ekipu pa ocito nije ni namjeravao igrati presing
                      Matić pogba fella i Mc svaki 1.90cm+
                      To je nedopustivo u nogometu na najvišoj razini jer svaka ekipa sa par veznih igraca koji su tehnički potkovani i brzi ce nas izdominirat
                      Kao i Sevilla


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Kaka objasnio
                        Nisam mogao sa Murinjom, ma koliko se trudio, trenirao, molio se, nije bilo mesta, nije bilo šanse. Zaista sam bio nesrećan u Realu", dodaje Kaka.

                        "Kada sam otišao, Murinjo je rekao da sam jedan od najvećih profesionalac koje je trenirao, ali nije mi dao šansu da to dokažem na terenu"


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Jes, 184 cm, bas je malen


                              U Totenhemu ga zovu Imp

                              Ali kad izvuku KDB i Salah argument onda mi je jasno da su satjerani u cosak i da lupaju za medalju.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X