Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sancez trci, trudi se, pokusava, ne ide ali nema stajanja, a ovaj se zajebava. Ko se zajebava ili ce da se uozbilji ili mrs u pm

    Rasford ne zna kao Martijal ali se isto trudi, pokusava, cirkulise, ne stoji u mjesto i ceka loptu.
    sigpic

    Comment


    • Dzaba mi pljujemo i Sancheza i Marsijala kad oni nisu srz problema, srz problema je ofanzivni sistem koji ne postoji. Sve se svodi na individualni kvalitet igraca koji nije bas toliko velik da moze resavati utakmice iz kolo u kolo lagano.

      Comment


      • Ma kakav Bajern. Samo Juve dolazi u obzir. Trazimo Dibalu i dajemo pare. Sancez-Dibala-Lingardinjo i na konju smo.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Lako je udarati igrače po džepu.

          To me podseća na situaciju kod nas u državi.

          Sančeza koristimo kao kada voziš Ferari po kamenjaru, a mogao si i Škodu.
          Njegov zadatak je da ide gore-dole 50, 60 metara i tako celu utakmicu.
          Meklin je naravno bolji u tome. Mogli smo za to da kupimo igrača za 5-10 mil.

          Sančez je majstor na malom prostoru. Ali igra se na širinu...

          Nema šta da pričam...

          Sledi metla posle ove sezone.

          I svi na 30m od gola i iza lopte taktika.

          Comment


          • Sancezu je dodjeljen uloga kao da je licno Mesi, toliko carinjenje lopte je bolno za gledat.
            Svaku loptu mora da ocarini i da odradi koju piruetu dok ne padne i ne izgubi loptu. Mucno za gledati, covjek 29 godina a nekonstantniji od Marsijala i Rasforda zajedno.

            Nema sistema, posebno ne ofanzivnog pa otud i ovakvi problemi u igri cijele sezone. Sto sezona odmice mi smo naprijed toliko bespomocni da je to nevjerovatno.
            Start sezone odradili na svjezinu igraca kako na fizickom tako i na mentalnom planu, dok ih prevodilac nije ubio u pojam sa defense, defense i jos defense.

            Kad se sezona bude sumirala svesce se na 2 meca, jedan je Enfild a drugi je Sevilja na OT.



            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ma Vladan je Murinjov bot, suvišna je svaka diskusija kad ovako pokušava da hiperbolizuje neke (pitanje da l su loše) stvari kod Martiala, dok čeka jednu asistenciju Sancheza iz centaršuta da se priča o nekoj istinskoj pravoj klasi.

              Trčimo kontru 3 na 2, Sanchez levo, Pogba u sredinu, neko desno... Sanchez uleće u kanal kretnje Pogbe u totalno lošem momentu, Pogba mora da očisti taj lane, nama se cela kontra uništava, Sanchez nešto mrčka lopta, sad je situacija 3 na 6. Iako pre toga su protivnički igrači zaostajali skoro trećinu igrališta.
              Muka mi je uvek i prevrće mi se želudac da priznam kad promašimo sa transferom. Nikad paušalno neću da donesem taj stav, i pored strpljenja ću uvek gledati da nadjem neku šir sliku.
              Ali jednostavno, Sanchez je glup transfer. Neće nam doneti takvu razliku da nam promeni nešto glede rezultata, a samo će da nam ubije i uguši potencijalno revolucionarni potencijal AM i MR-a...

              Muka mi je zbog ove priče sa Martialom. Totalno realovski hendlujemo to, kao onaj maks truleks Real, ili kao onaj inicijalni megalomanski Chelsea koji nije imao strpljenja ni za kog.

              Ne znam ni da li ću da gledam utakmice do kraja sezone. Svaku pobedu i taj silver lining, te momente kad kao odigramo nešto, upropasti ne samo sledeći put kad delujemo kao slepci na terenu, nego svojim ponašanjem.
              Zgadi mi sve, stalno sam u nekom grču dok pratim ovaj United, u nekom refleksu da će posle jedne pozitivne stvari da dodje nešto što će da me ispizdi. Jedan dan je to nešto rezultatski, drugi dan ponašanje...
              Last edited by Busby Babe; 17-04-18, 16:21.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Sancez trci, trudi se, pokusava, ne ide ali nema stajanja, a ovaj se zajebava. Ko se zajebava ili ce da se uozbilji ili mrs u pm

                Rasford ne zna kao Martijal ali se isto trudi, pokusava, cirkulise, ne stoji u mjesto i ceka loptu.
                Trudi se na veoma sebičan način. Kreće se gde želi, ima trip da ostali treba da se otvaraju i kreću u odnosu na njega.
                Može da se trudi do sutra, na 5 utakmica ne bude opasan po krilu koliko Martial jednom kad primi loptu a beku se napune gaće.

                Nema brzinu, niko ga se više ne plaši kad primi loptu na krilu da će da prodje levo, ka aut liniji.

                Comment


                • Murinjov bot ili ne to ne mijenja cinjenicu da je Martijalov stav ocajan, samim tim ili ce da igra fudbal, da trci, da se trudi ili ce da ode iz kluba. Sancez je svakako za njega izmislio fudbal. Da, opasan je strasno martijal sa svojom biciklicom cim udje, bas im je utjerao strah u kosti. Niom se sprdao sa njim, sprdao. A kako i nece kad lopta ide ka Francuzu, a ovaj je ceka, jer jbg nece on valjda da potrci par metara i da je primi. Ima ko oce u svakom slucaju. Niom.

                  Ma jok ,dobro je sve sto igra Martijal, sve je ovo Sancez zajedno sa Murinjom zasrao. Glavu u pijesak i udrite, nista nije do Francuza. Pa SAF bi mu jebao milu majku posle ove utakmice.

                  Ako ovako nastavi zavrsice kao Zaha, bice car u Palasu, a nebo je granica. ALi granica zavisi iskljucivo od igraca.
                  sigpic

                  Comment


                  • SAF bi prvo jebao sve po spisku “Mesiju” u nasem timu.
                    Imamo u timu njega i Pogbu i kad god ih stais blizu jedan drugog, potpuni raspad jednog ili obojice slijedi.
                    Protiv Sitija je Pogba vise po desnoj strani isao i u 2 pol dosao do izrazaja, protiv Wba po lijevoj i non stop je tu guzva jer em je Sancez naravno tu i obavezno siri ruke a bez Mate se ne moze pa dodaj jos Matica i Janga i eto ti 5 igraca na toj strani a Valensija sam desno.
                    Totalni nebalans u ekipi.

                    Sancez je ispao problem a ne resenje jer em je izbacio iz tima Marsijala i Rasforda jer je ocigledna prica Portugalca da ne mogu zajedno da igraju, em je unio nemir u ekipu sto zbog svoje plate sto zbog megalomanskog ponasanja i izigravanja Mesija sa svojim carinjenjem lopte.

                    Veliki zajeb moj sto sam vjerovao Portugalcu da ce uklopiti Sanceza kroz sredinu ili desno, veliki


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Kao što su Salah i KDB get palace-ovali.

                      Meni je taj temperamentni trud Sancheza trenutno bezobraznija stvar nego ta, ne toliko prebitna koliko se tome daje mitski značaj, netemperamentnost Martiala.
                      Sanchez se ponaša prečesto kao poslednji smarač i napinjač. Sve kao mora njemu da se da, a na kraju da jedva da može da uradi nešto više nego jedan Lingard.

                      Liku se svodi sve na neko prčkanje ka unutra, pa je kao bocne negde na suprotnu stranu, razjapuri se sa sve onom kosom i onda izgleda kao da se nešto dešava. U suštini poprilično impotetno...
                      Da smo hteli igraća koji će samo da centrira odatle, mogli smo Young-a da stavimo tu.


                      Već poslednjih koliko godina nemamo desno krilo, jašemo levo, da se svi viškovi prave na levom. Ali, fuck it, daj da sjebemo i levo, daj i tu imamo igrača koji ne namerava nekog da predje, da raširi, nego sve što uradi je da ulazi unutra i guši tu one koji i treba da igraju.
                      Last edited by Busby Babe; 17-04-18, 17:05.

                      Comment


                      • Manchester United

                        Nama Mesi ne bi pomogao sa sve CR7 u napadu. Ovo je jad i bijeda od sistema.
                        Zapravo sistem je da nema sistema.

                        O onome u zadnjih 15 tak minuta sa WBA da ne pricam, dupliranje pozicija u pokusaju da ga ukenja kao protiv Palasa i Sitija i da izvuce nesto ali ne moze to bas tako.

                        Da ne bude sve oko Sanceza, Matic je ozbiljan i ogroman problem. On u ovoj ulozi koju ima je totalno defanzivno orjentisan ( vjerovatno na insistiranje trenera ) i covjek toliko sporo radi organizaciju igru da je to strasno.
                        Primi loptu, doda do stopera pa uzme opet loptu dok se okrene da bi je dodao prvom do sebe.
                        Plakali smo godinama za Skolsom a imali Kerika koji je majstor bio za te stvari a sta je ovo tek sad majko mila.
                        Tacno po Maticu vidis kako cemo odigrati taj mec, kad krene brzo da se oslobadja lopte i unaprijed odmah smo druga ekipa.

                        Razumijem u gostima da se koristi to ali kod kuce na OT mi djelujemo i igramo tako sporo da bi nam i WBA pozavidio koliko je jadan i bijedan build up play i tempo igre.
                        Sve suprotno od onog sto bi kuci trebali da radimo sa ovakvim igracima kakve imamo.

                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by Miki28; 17-04-18, 17:12.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Jeste Murinjo govorio da nece dovoditi napadace na leto, ali svakako da ce dovoditi zamene ako neko ode. Ocekujem turbulentno leto, sa dosta odlazaka i dolazaka. I povrh svega, Vudi ce pojuriti najvecu zvezdu svetskog prvenstva, ko god to bio i koju god poziciju igrao, pa makar i levog krilnog.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • True that.

                            Mislim, meni je Matić uvek bio mediocre igrač za te stvari, pa nikad nisam uskakao u neki bandwagon gde se on veliča.

                            Ali moram da priznam da deluje da je nekad i na instrukciju trenera. Njegova igra je bukvalno nekad takva da on ne odigra na prvu pas kroz sredinu celu utakmicu. Sve se vrti na odmeravanje nekog najsigurnijeg mogućeg dodavanja na bok, na vraćanje lopte nazad.

                            Ne znam, on je Murinjov tip igrača, i on će igrati tu sve dok je Murinjo trener. To meni nije cup of tea. I mislim da sa takvim igračem na toj poziciji, sa takvom filozofijom igre tog igrača tu, nikad ništa znajačnije neće da se osvoji.

                            Comment


                            • Ja zelim da mu se dovede sve sto zeli od igraca, i da nema sledece sezone apsolutno nikoga da krivi od igraca. Neverovatno je da on nikad sam nece iskritikovati, uvek pljuje igrace, uvek. Pogba kriv, Marsijal kriv, Sou kriv, kad se uhvati za nekoga onda su svi krivi. Naravno da nece Matic nikad kriv biti, ni Lingard recimo, ni Sanchez. Mata na prvoj losijoj utakmici ima da presedi 2 naredne. Kao u selu jebote, ko ima veze sa trenerom on ce igrati.

                              Comment


                              • Gledas ostale ekipe i svaka iole dobra ekipa ima tog veznjaka koji doktora tempo igre.
                                Ne treba sad da bude Buskec ali brate mili moze i Matic da odigra taj brzi pas u aprijed, da sijece odbranu ili da Pogba odigra dijagonalu ali ne on uzme na centru loptu i doda stoperu pa trk put stopera da uzme loptu i okrene se i onda doda desnom ili lijevom beku a rijetko kad naprijed u opasnu zoni da mogu Sancez, Pogba i ostali da odigraju 1-2 na brzaka i naprave visak.
                                Pa protiv takvog sistema se najlakse braniti.

                                Koliko fali da lopta dodje do Kerika a on samo lijevom ili desnom nebitno je, odigra odmah na stranu ili kroz sredinu, kroz 2-3 igraca protivnika i odmah nastaje panika. O Skolsu da ne pricam


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X