Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ah, da imamo trenera pa se čovek poraduje zdravim igračima.

      Comment


      • Prosto fascinantno koliko je dugo nama Blind stoper
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Dajte strimove!

          Comment


          • Rts1 Gigsi
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Pa iz Dubaija tesko da cu hvatati RTS. ;)

              Comment


              • Plati pretplatu pa mozda i uvatis
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Bih ja da nisam u kolektivnom smestaju.
                  Ali moram priznati da ima dosta navijaca Junajteda. Vidjao sam par njih s dresovima Arsenala, Liverpula i Celzija ali Junajtedovaca ima najvise. 😉

                  Comment


                  • Kakvo sranje od tima i trenera, kompletno... da se nose sa svim filozofijama ovog sveta!
                    Sramna, sramna izdanja u drugom delu druge sezone! Samo da se ova agonija završi već jednom!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Neka bude kriv LVG za igru ali za golove ne može nikako . Muka mi je da gledam nema sumnje. Ali kakve greške mi pravimo pa to nema u beton ligama. a to je više do igrača.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Po strani ocajno sudjenje ali da igraci Liverpula umiju da sutiraju pet bi dali.

                        Pobijedio sa izmjenom Kerik-Rasford, stavio Kerika na stopera, Blinda na krilo

                        Ne znam, bas ne znam.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma jebes sve to Vladane, bez želje igrali i protiv VBA i sada. Smešni smo baš.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • 10 pobjeda od 29 utakmica, 30% procenat uspjesnosti, to je prelose i za borbu za opstanak.

                            Ali sa ovom izmjenom se bas sprda, ja ne vjerujem da je izbacio ofanzivca da bi Blinda prebacio lijevo, Blind i Roho busili po strani
                            sigpic

                            Comment


                            • Protiv VBA kljucna tekma za top 4 pravi se debilni crveni u 25. min., vcrs penal koji je po meni nepostojeci jer je start Depaja poceo izvan 16. Kod drugog gola pored ofsdajda ocajna intervencija Kerika i poklon gol. Sa ovolikim brojem gresaka ne moze se nista drugo ni ocekivati. Igra je bila losa kako god primili smo ta 2 neregularna gola a to sto su oni bili bolji i imali vise sansi niko im nije kriv sto ne umeju da sutnu. Ocekivao sam poraz vcrs zbog zakona velikih brojeva, jednostavno kad dobijes takvog rivala 4-5 puta zaredom mora da se izgubi samo sam se nadao da cemo dati gol u gostima. Ne znam i sta se vise ovo radi sa igracima ako je bitna tekma zasto se Felaini i Svajni razigravaju, Blind na krilo i ne znam sta vise. Sve je pomalo konfuzno i nejasno. No bice revansa pa cemo videti, samo kad ih vidim sa ovakvim stavom smuci mi se sve... Daj vise taj kraj sezone.

                              Comment


                              • Sta reci osim jos jednom hvala ti Lui sto nas svaki dan ucis da mozemo biti i gori od prethodno postavljene lestvice, i sto nam dokazujes kako si ti ipak u pravu kad kazes da smo mi mali klub cij je maksimum sredina tabele, i naravno hvala ti sto nam iznova pokazujes kako si ti veliki trener sa ovakvom postavkom igre i sa tim fantasticnim izmenama, mislim da su svi na terenu bili iznenadjeni.

                                Slazem se sa ovim daj taj kraj sezone ali moram dodati daj pre toga molim te otkaz ovom balvanu od trenera pa da mogu imati bar tu malu satisfakciju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X