Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Spoiler

    1 Leicester City 151231
    2Spurs 141226
    3Arsenal FC 15725
    4Liverpool FC15424
    5West Ham 15423
    6Everton 13922
    7Stoke City 15-520
    8Chelsea FC14-119
    9Manchester City13-119
    10Manchester Uni 15-219
    11Crystal Palace14-219
    12AFC Bournem15-619
    13Watford FC 14-218
    14Southampton FC14-217
    15West Bromwich 14-517
    16Swansea City14-513
    17Sunderland AFC15-209
    18Norwich City15-208
    19Newcastle Unit 14-257
    20Aston Villa 15-216


    Utakmice, gol razlika, bodovi
    Nismo loši. Mislio sam da smo gori.
    Last edited by HeadBurn3r; 07-03-16, 14:18.

    Comment


    • Vadim Vasilyev (podpredsjednik AS Monaca): "Anthony mi je rekao - "Gospodine Vasilyev, moj dječački san je da zaigram za Manchester United."
      Martial je također rekao predsjedniku AS Monaca: "Ako ubijete taj san, moguće je da ćete izgubiti igrača (mentalno) na nekoliko mjeseci."
      Vladimir Vasilyev nakon toga o Martialu: "Potpisao je za Manchester United, uslikao se i poslao sliku meni zahvaljujući se zato što sam mu dao šansu."
      Hvala mu i od mene.
      sigpic

      Comment


      • A u ovoj situaciji najvise nam treba, sta?

        Spoiler


        Traktor naravno.
        sigpic

        Comment


        • Runiju Kinezi nude platu od preko sto miliona funti za tri godine, posle poreza. Uzmi pare i bjezi Vejn.
          sigpic

          Comment


          • Prazna prica znas i sam.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              A u ovoj situaciji najvise nam treba, sta?

              Spoiler


              Traktor naravno.
              Naravno bar jedan Ferguson.
              Last edited by miloolja; 08-03-16, 17:24.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Svajni trenira napokon, Valensija spreman.
                sigpic

                Comment


                • Di Marzio

                  Nikola Maksimovic is on his way out at Torino. The talented Serbian center back had been linked to Napoli, but after the partenopei's recent contacts with the granata there is significant distance between the clubs. The new contender for the defender is Manchester United, the English club completed the deal with Torino for Darmian just last summer- it's possible that a year later Maksimovic could join him in England.
                  Kaze Van Gal sad da ne zivimo u proslosti, to je normano u fudbalu. I Liverpul i Mancester zive u proslosti. Sad spusta ocekivanja, vratio se Mojes znaci. A sam je postavio ciljeve, e pa ne moze tako. Stoji iza onoga sto si rekao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pazi Maksimovic, muhahahah. Neka, bolje Blind da igra, nije on toliko los, kada vidim ko su opcije

                    A izjava LVG sam je kriv, ove sezone je morao biti u trci za titulu, sa ovim timom to je minimum. Nije uspeo to, ispalo se iz LS, jebes ga, zakazao je plan opasno, ali je odradio isto tako opasan deo posla i pripremio "teren"za koga god.
                    Odbrana sredjena, sredina renovirana opasna, napad isto tako. Hvala mu za to maksimalno, ali cim je poceo da kenja o planovima slobodan si.
                    Last edited by l1m4r; 09-03-16, 13:58.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Louis van Gaal says Manchester United and Liverpool dominance was 'in another time' and they must accept playing in Europa League rather than Champions League
                      "You're living in the past. We're happy with the Europa League," says Van Gaal. #MUFC will have to get used to playing in it if he stays.
                      LVG says MU are "happy" to be playing in the Europa League
                      Uzivaj onda dok mozes.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ništa on nije specijalno.

                          Jesmo igrali sa njim Ereorom i Morganom? 3 u vezi ne Erera kao 10.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Mislim da smo igrali 2-3 puta tako. Erera je potpuno drugi igrac kada igraju Svajni i Snajderlin sa njim bilo da igra na 10 ili u vezi sa njima jer tokom meca mu varira i pozicija zavisno da li se branimo ili napadamo. Bez njih Erera na 10 ne zna gde se nalazi(previse je defanzivan i igra unazad) sto smo mogli da vidimo kada su ova dvojica bili van tima. Samo eto nikako da se uklope da su svi spremni istovremeno kao ni ostatak tima i zato i osciliramo ovoliko. Potpuno nejasni rezultati ove sezone od PSV-a, Norica, Bormuta, Njukasla, Sanderlenda(delimicno), WBA pogubismo sve sanse za trofeje.

                            Comment


                            • Upravo to Miki "mali" nas usrali već drugu sezonu.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ma za proslu sezonu je i jasno, novi menadzer, novi tim, taktika itd i u prvih 5 kola lose ajde dok se uigra tim, kasnije bilo ok manje vise i izboreno 4. mesto uz mec u kome smo mogli da se ukljucimo u borbu za titulu(poraz od Celsija). Ove nije bas nista jasno jer nije problem u rezultatima u tim mecevima nego generalno stav igraca i igra ekipe, nekako sve smuseno uz mucenje a oko tih meceva pobede u derbijima ili protiv 'tezih' ekipa uz cesto odlicnu igru. Ne verujem da je do motivacije je Gal trazi da budu 'horny' Jedna stvar koja je manje vise konstanta u svim tim mecevima je nemogucnost probijanja bunkera. Gal je odlican menadzer i takticar ali ocigledno da tu nesto ne stima sto se tice toga. Nije nasao nacin da probije i tu je koen problema i zbog toga i ova pozicija. Videli smo u par meceva npr da kada probijemo taj bunker u prvom kasnije sve ide po planu manje vise lagano.

                                Comment

                                Working...
                                X