Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odavno se to zna da je on zavrsio,samo se pronalaze blazi nacini da se to kaze.Meni je licno zao zbog toga,kada je dosao pokazao je da je opasan potencijal ali da ga treba istrpeti. Murinjo takve ne trpi,ocigledno trazi kvalitet da nadomesti sve to.

    Meni je ova sezona dobra,2. mesto ajde samo ta LS sto daje veliku mrlju na ovo sve.

    Ima ovde jos igraca koji ne zasluzuju mesto u 11. ali polako. Moraju redom da se sklanjaju.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Zavrseno je sa Marsijalom u Utd.

      Jurice Bejla i te pare ce obezbijedii prodaja Marsijala


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Ako prodamo martiala i dovedemo balea onda su mou i Ed za ludnicu
      Znaci financirat cemo realu nove galacticose kupnjom polovnog balea koji vise vremena provede u bolnici nego na terenu
      Real prodaje jedino igrače koji nemaju mjesta kod njih a sto ce nama otpadak Reala (doveli smo di Mariu i znamo kako je to proslo)
      Meni je bale vrhunski igrač ali onaj bale do prije 3 godine pa zato se nadam da to nije istina


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Kaze Dankan Umtiti i Sandro su vec kontaktirani
        sigpic

        Comment


        • Bejl bar meni nije bio nikafa vrhunski igrač. I njemu se skoto sve svelo na jednu dobru sezonu u Totenhemu.
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Kaze Dankan Umtiti i Sandro su vec kontaktirani
            Nadam se da je istina. Odbrana mora da se pojaca, tj. ne da se pojaca nego da se odradi citav overhaul.

            Sto se Marsijala tice, jbga. Dosao je u pogresno vreme. Jeste on ogroman potencijal al kad jedan Lingard igra za klasu ipo bolji fudbal od njega, onda stvarno nema mesta opravdanjima. Titula je trenutno veci prioritet od gajenja igraca. Neophodno je skinuti pritisak sa svih u klubu, i onda tek moze da se prica o trpljenju klinaca a verujem da Marsijal ne zeli to da ceka i ja ga potpuno razumem.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ali baš zato bi mogao da se trpi do kraja ove sezone.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Za Sandra mogu da verujem, ali za Umtiti mi nema apsolutno nikakve sanse, evo ne znam... Vece su sanse Mesija da dovedemo [emoji3]

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Čak se priča da uz Umtitija hoćemo i Varana. Bilo bi sjajno ali daj malo realnosti.

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Da mi se najede govna taj ko bude učestvovao u prodaji Martiala, a ti navijači koji se pomire i slože sa tim, neka idu da navijaju za neki drugi klub, molio bih lepo. Eno Liverpool je očajan za tom jednom titulom, City ih ganja isto...

                    Ta priča "Trenutno da se uzme titula je ubedljivo najveći prioritet"
                    Pa zar vam je jedna bedna titula prioritet ako to na duže staze ništa ne znači, čak je totalno destruktivno.

                    Stvarno sam frapiran takvim razmišljanjem. Kako vi uopšte navijate za Manchester United? Je l znate vi šta je Manchester United?

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Da mi se najede govna taj ko bude učestvovao u prodaji Martiala, a ti navijači koji se pomire i slože sa tim, neka idu da navijaju za neki drugi klub, molio bih lepo. Eno Liverpool je očajan za tom jednom titulom, City ih ganja isto...

                      Ta priča "Trenutno da se uzme titula je ubedljivo najveći prioritet"
                      Pa zar vam je jedna bedna titula prioritet ako to na duže staze ništa ne znači, čak je totalno destruktivno.

                      Stvarno sam frapiran takvim razmišljanjem. Kako vi uopšte navijate za Manchester United? Je l znate vi šta je Manchester United?
                      Jel znas ti sta je zdrava logika? Trebao bi nekad da je koristis. Jel stvarno ne vidis koliki znacaj ima titula u ovakvim momentima u klubu? Ne primecujes pod kakvim su pritiskom menadzer i igraci? Stvarno treba biti specijalan da ne primetis tako neke stvari i da tripujes devedesete i romantiku rising klinaca. Ne sada, ne u ovom trenutku. U buducnosti svakako.

                      To jedenje govana o "pravim navijacima" i "pravom Junajtedu" mozes ostaviti po strani ovde. Nema potrebe za takvim imbecilno bezobraznim izjavama.

                      I jos nesto, u slucaju da i dalje ne razumes o cemu pricam, pogledaj pod Real Madrid i Asensio/Kovacic/Vaskez/Valjeho/Ernandez. Pokusaj da skontas, ko, kada i u kakvoj situaciji. Niko ovde nije glory hunter vec je vecini jasno sta je sada najpotrebnije, iako bi svi zeleli da osvojimo titulu sa grupom klinaca, ali da bi se doslo do toga, potrebna je baza. Tako da bih te zamolio da ubuduce malo smiris strasti i skapiras situaciju umesto sto kao retard gadjas govnima ljude koji dodju ovde da iznesu svoje misljenje.
                      Last edited by bici; 01-04-18, 15:53.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Mogu, jer je to vredjanje kluba i onoga što predstavlja.

                        Manchester United je izgradjen na viziji, strpljenju, gledanje u budućnosti. Da nije bilo toga, bio bi na nivou nekog Leeds-a, i igrao bi možda i Championship.
                        Potezi očajnika vode samo ka očajnijoj budućnosti.

                        Zbog čega je nama nužno neophodna ta jedna titula? Šta će da se izmeni suštinski i sa nama i sa konkurencijom ako sledeće godine osvojimo titulu a ne stvorimo nikakvu platformu? Posle te godine možemo ponovo lako da budemo drugi, treći, četvrti... i šta imamo od svega toga...

                        Jedino za šta može da nam znači je ta neko merenje, onoga što se ne meri, sa navijačima drugih klubova. Što je ponovo destruktivno, em motiviše pogrešne dogadjaje em pokazuje slabost.

                        Po svaku cenu mora da se stvori sistem, platforma, generacija igrača, a ne titula.

                        Comment


                        • Naravno da jedna titula ne znači mnogo ako se vizija gubi. Ali isto tako dug je ovo period za United bez velikog trofeja. Svaka naredna godina bez titule biće sve teža i teža. Hteli da se pomirimo ili ne, ipak je klub navikao samo na ono najbolje.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Kako će biti teža? Biće nama teže navijačima u raspravama kad nas smaraju navijači drugih klubova "pukli ste vi, 10 godina ćete da povežete bez major trofeja".

                            I šta dobijamo ako osvojimo titulu samo da bi je osvojili? Ne kapiram na čemu potenciranje osim na neke misaone imenice.
                            Titula će doći kao plod dobrog, dugoročnog rada, treniranja, tretiranja igrača, kanalisanja njihovih kvaliteta.

                            Svaki dan čitate kako imamo para, kako ćemo da ih trošimo, kako mnogo zaradjujemo, kako imamo najviše navijača...
                            Pa šta mislite, kako smo to postali, tako što smo bili ad-hoc monstrum?

                            No way Jose...


                            Imamo mi važnije obaveze i odgovornosti od toga da li ćemo jedne godine da podignemo trofej za prvaka Engleske a da u narednim godinama nemamo stvoren sistem i real deal platformu igrača.

                            Comment


                            • Razmazio nas SAF pa sad malo teže ide prilagođavanje na sadašnjost. Ja sam uveren da će United ponovo biti onaj stari i da će opet doći vreme kada će svima klecati kolena na samu pomisao našeg imena.

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ne razumem sto dizete Marsijala u nebesa... jeste li vanserijski talenat? Jeste!
                                Jel se trudi da to i dokaze? Pa i ne bas...
                                Jel grize za ekipu kad ne ide? Pa i ne bas...

                                Tako da, džaba sav taj talenat ako se on ne trudi i ne grize za taj crveni dres sto nosi.
                                Ako želi da ide, a to pokazuje svojim zalaganjem u neku ruku... i ako se ne uklapa u Zozeove planove, ne vredi držati ga u klubu.

                                E pazi, ne možeš da igras kao desno krilo ako ti to trener traži... pa ja bih igrao i kao zadnji vezni i kidao do smrti samo zato sto sam dobio tu šansu.

                                Ako se dovede adekvatna zamena, nemam ništa protiv prodaje... biće mi krivo, prvenstveno njega samoga sto zbog svog stava i zalaganja nije uspeo u klubu za koji navijam.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X