Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ga toliko pratio u Spaniji pomno kao u Utd. Naravno, pogledaju se utakmice ali to je sve dok me u Utd mnogo toga zanimalo oko njega, svaki intervju, svaka prica saigraca o njemu, kako trenira, ishrana itd itd.

    Jeste da sada ispada fraza ali se o njemu pisalo kako prvi dolazi a zadnji odlazi pa onda treninzi kuci, bazen, izgradio komoru da se brze oporavlja, o svemu se raspitivao i htio da zna, nauci, da bude jos bolji, jaci, brzi.
    Mnogo rada i odricanja da bi postao to sto jeste jer sto se tice talenta bilo je i bice mnogo talentovanijih klinaca ali ovakvog radnika bas i ne, prava rijetkost.

    On je u Utd samo 1 bio ozbiljnije povrijedjen. Doveo je svoje tijelo do savrsenstva.

    Mozda zato sto je u Utd bio ali po meni bolji igrac je bio u Utd, sad je mnogo kompletniji ali u Utd je bio uzitak za gledanje. Gledas i razmisljas sta ce da uradi novo, da te zadivi.

    Onaj gol Portsmutu iz slobodnjaka, gol Portu sa 40m, kontra protiv Arsenala, gol protiv Fulama, protiv Rome glavom itd itd.
    Mnogo prelijepih golova, driblinga.

    Kretanje je doveo do savrsenstva, gledas i razmisljas kako to lako djeluje kad ono samo vrhunski igraci to mogu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Neverovatno je da smo mi amortizovali odlazak takvog igrača.

      On je posle godinama pričao da gleda svaku utakmicu Uniteda i da želi da se vrati jednog dana.

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        "Tipičan" spoljni. Bez obzira zabijao je i tada po 3, 4 komada.
        Kao takav je i otišao u RM.

        Nistelroj, Waza, drugi ljudi su bili u špicu.
        Jeste, Ronaldo davao po 4 gola a Ferguson dobijao svaku 8:2

        Poznat je bio Junajted bio po ekstra napadckoj igri i golovima, kako smo samo nakantali i zgazili Bajern u finalu LS, pa Celsi, a u ligi su se redovno dobijali mali sa 3,4 gola razlike. Nikako nismo vezali 15 utakmica sa 1:0 eventualno 2:0. Nije ni cudo da Murinjo nista ne zna... #mouout

        Evo Sancez priznao da igra lose samo zbog Murinja, nikako nema veze sa promenom sredine i adaptacijom na nove saigrace, sistem i nesto losom formom u prvom delu sezone zbog transfera. https://www.mirror.co.uk/sport/footb...y-12225814.amp #mouout
        Last edited by mikisavic89; 21-03-18, 17:30.

        Comment


        • Poenta tvog komentara je?


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            Jeste, Ronaldo davao po 4 gola a Ferguson dobijao svaku 8:2

            Poznat je bio Junajted bio po ekstra napadckoj igri i golovima, kako smo samo nakantali i zgazili Bajern u finalu LS, pa Celsi, a u ligi su se redovno dobijali mali sa 3,4 gola razlike. Nikako nismo vezali 15 utakmica sa 1:0 eventualno 2:0. Nije ni cudo da Murinjo nista ne zna... #mouout
            Bezveze ti je prozivka.

            Ne znam ko je ovde ubacio buvu da je Fergi igrao na po 1:0.

            Inače United jeste bio poznat po napadačkoj igri.

            Comment


            • Interesantno je što nisam ni znao da postoji CR na početku u UTD dok mi simpatija nije rekla da se zaljubila u Ronalda a ja je onako klinački dečački napao kako kad je debeo. Ja kontao Zuba Ronaldo. I zahejtujem ga tad što zbog toga što mi Zubati bio omiljen što zbog simpatije. Ali prestigao je Zubatog hteo to neko da prizna ili ne.

              Mančester je pre bio brutalan, Čelsi je bio jak, Liverpul je stigao do krova Evrope, Arsenal je pokidao par sezona u prvoj polovini prošle decenije, sve su to argumenti kada kažem i pričam da je PL bila jača. Možda je najslabiji tim bio manje konkurentan od sadašnjeg najslabijeg, ali sam vrh PL je bio jači.

              Kako širim antiGvardiola raspoloženje i na Liverpulu i na Junajtedu jbg nmg mrzeti Junajted kad je igrao Vidić tu.
              Last edited by Cassius Clay; 21-03-18, 17:37.

              Comment


              • Ronaldo je ozbiljno poceo objasnjavati 06/07... I onda je bio brutalan te poslednje dvije sezone u Junajtedu. Kako je samo mogao da preleti teren. On i Runi kidali zajedno.. jos kad je i ono smece Tevez bio... Nani na drugom krilu, jao te perverzije.

                U svojoj polsednjoj sezoni je odustvovao nekoliko mjeseci jer se operisao polse LS... e kako je samo OT eksplodirao te noci u oktobru kad se majstor vratio na teren. Taj momenat nikad necu zaboraviti.

                On je danas drugaciji igrac, ali nista manji majstor.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Kako širim antiGvardiola raspoloženje i na Liverpulu i na Junajtedu jbg nmg mrzeti Junajted kad je igrao Vidić tu.
                  Ma opušteno

                  Nisi ti pao na doping testu u Italiji i popio suspenziju zbog toga.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Poenta tvog komentara je?


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Poenta njegovog komentara je da je navijač Mourinha a ne Uniteda
                    Tu pričate o Ronaldu a on odjednom ubacio mourinha u priču ničim izazvan


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by reddevil96 View Post
                      Poenta njegovog komentara je da je navijač Mourinha a ne Uniteda
                      Tu pričate o Ronaldu a on odjednom ubacio mourinha u priču ničim izazvan


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Poenta je da neki izgleda zive u paralelnom univerzumu i igru Junajteda gledaju kroz neka secanja koja se zasnivaju na par tekmi. Naravno da nisam navijac Murinja vec kluba i naravno da zelim najbolje u klubu a to je Murinjo a ne neki polumenadzeri. Samo se pitam kako neki navijaju za Junajted a placu za nekim fudbalom koji se nikada nije igrao ovde niti ce se igrati.
                      Prica za Ronalda je tipicna iluzija koju imate i o igri.
                      Last edited by mikisavic89; 21-03-18, 18:48.

                      Comment


                      • Postoji statistika, proveri. U poslednjih 5 SAFovih sezona postigli smo 81,4 gol po sezoni. Aj sada vidi posle njegovog odlaska koji nam je prosek u PL.

                        Comment


                        • Decko zivi u nekom svom svijetu i prica o necemu o cemu nema pojma ili se pravi blesav...

                          Poredit fudbal SAF i prevodioca je uvreda za svakog normalnog gledaoca.




                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ne interesuje me bikini statistika, znam ja sta sam gledao. Bilo je i titula sa 60 i kusur golova tako da je to nebitno. Bilo je sezona sa 1 pobedom u derbijima, 6 komada protiv Sitija. Jgb godine neulaganja u tim su dovele do ovoga sto se gleda poslednjih par sezona. Secate li se nenormalnog trosenja Sitija? Aguero, Silva i jos poneki su od tada u tom timu, oni godinama ne staju i dan danas. Mi smo konacbo doveli nekog ko moze da se nosi s pritiskom i ko moze te pare da usmeri na prave igrace a ne krseve.

                            Comment


                            • Nije bikini statistika kao posed recimo, nego to su GOLOVI brate, GOLOVI, najbitnija statistika u fudbalu. Dzaba menjas tezu sad, kakve veze ima ova sa Sitijem? Ti si ovde pricao da pod SAFom to su bile veoma mucne utakmice, gore nego i sada, pobjede po 1-0 (naravno da je bilo)...

                              Samo se pitam kako neki navijaju za Junajted a placu za nekim fudbalom koji se nikada nije igrao ovde niti ce se igrati
                              Haha.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Nije bikini statistika kao posed recimo, nego to su GOLOVI brate, GOLOVI, najbitnija statistika u fudbalu. Dzaba menjas tezu sad, kakve veze ima ova sa Sitijem? Ti si ovde pricao da pod SAFom to su bile veoma mucne utakmice, gore nego i sada, pobjede po 1-0 (naravno da je bilo)...



                                Haha.
                                Ne znam stvarno na kom nivou da pisem sa tobom? Da li sam ja rekao da je fudbal bio gori nego sada? Nisam. Igra je sada losija ali je tim jos uvek u tranziciji, jednostavno kad Murinjo skocka tim i pokaze svoje tada cu da sudim kakvo je to i na sta lici. Taman smo dosli do toga da su rezultati donekle ok i prihvatljivi i da timu fale jos par pojacanja neki bi tocda zaseru sa nekim polumenadzerima. Moja poenta o igri pod Fergusonom jeste da nije bila neka atomska ultra napadacka igra. Kada smo mi igrali ovo sto igra Siti sada ili Barselona? Kada se ovde igrao takav fudbal? Kako smo izbacili tu Barselonu iz LS sa jednim sutem u gol? Kako su se derbiji igrali? Defanzivno utegnuta ekipa koja igra na kontre sa brzim igracima napred prvenstveno na krilima. Ne znam koja je to tiki taka. Isto tako je bilo kilavih sezona gde se igralo na misice. Nije se svake uzimala titula, zamisli i treci smo bili ponekad. Kakav je fudbal bio tih sezona?

                                Comment

                                Working...
                                X