Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LVG je imao fejlove, pun djavo njih, a prva greška mu je bila što je bio u toj meri gord da misli da će da se prošeta PL ligom sa svakojakim mediocre igračima, jer je genije fudbala. Jeste on genije, ali je precenio i sebe i potcenio ligu.
    Ali kod LVG-a su se videli neki patterni igre u napadu. Imao si utakmice kad sa slabim igračima igramo dobar fudbal, nadigramo jače, jer postoji neki način igre, razvijao je neke stvari u kretnjama. Vidiš implementiranje nečega, čak i kad ne šljaka to, vidiš...
    Kod ovog nema to.
    Kao da na treninzima treniraju fizičku spremu, tehniku, čisto da im ne zardja tehnika. I da imaju pripremu utakmice, na šta da obrate paznju kad protivnik napada, i čega da se plaše, sa čim da budu oprezni. I to je to...

    I meni nije bilo dosadno pod LVG-om. Bolje da nemamo clear cut šanse, ali da imamo posed, nego da nemamo šanse a da nas svakojaki mediocre timovi napadaju.
    Last edited by Busby Babe; 20-03-18, 14:45.

    Comment


    • Ja sam za to da Murinjo ostane,covjek prolazi kroz mini krizu od kad je osvojio sa Interom LS ali zasicenje je to treba imat razumjevanja i strpljenja.

      Comment


      • Po tebi je mini kriza 8 godina. Daleko od toga, imao je on dobre momente.

        Ja sam prvi bio protiv Van Gala, ali ovde su se vodile price da mu treba dati vremena jer rekonstruise tim. Koje jebena rekonstrukcija? On je jos vise zaglavio tim.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Po tebi je mini kriza 8 godina. Daleko od toga, imao je on dobre momente.

          Ja sam prvi bio protiv Van Gala, ali ovde su se vodile price da mu treba dati vremena jer rekonstruise tim. Koje jebena rekonstrukcija? On je jos vise zaglavio tim.
          Pa ako bi uzeli Vengera za poredjenje moglo bi se reci da u pitanju mini kriza i da je zaista imao dobrih momenata.Ali ovo je Murinjo,nenadjebivi,specijalni ipak ne moze u istu recenicu sa prethodno pomenutim...

          Comment


          • Vidim da trolujes, nista novo

            Pogba= MIlijas? Ili treba da radi da dostigne taj nivo?

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Vidim da trolujes, nista novo

              Pogba= MIlijas? Ili treba da radi da dostigne taj nivo?
              Pitas me to u trenutku kad je Milijas redovni prvotimac,igra fantasticno,sezonu karijere mozda po mom subjektivnom osjecaju a taj Pogbo ga ne mrci sto bi se reklo,grije klupu.Malo ozbiljnosti molim.

              Comment


              • Hahaha Ivan brat moj... Pogbu bih ja prodao žmureći. Ali treba ga istrpeti još dve sezone.

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Pep je dao smisao potrošenom novcu, Mourinho nije[/B]. Mourinho je dao smisao nekom stvaranju debilne mantre da nama stalno treba još 3,4 nova igrača.
                  Pa dobio ih je 8, golman mu je De Gea(SAF era), Valencia takodje, ima Martiala kojeg ne zna da koristi, a na čijim ledjima, sa kršinom od ostatka tima, LVG imao uspešniju sezonu nego Mou prošle.
                  LVG imao uspješniju sezonu? Mogu li rezultati te sezone, izgleda da godine dolaze po svoje i zaboravljam.

                  Krš od tima imao LVG, znači to je sačekalo Mourinha i dobro je da si to potvrdio

                  Comment


                  • Morace neki ozbiljan psiholog da dodje u klub posle prevodioca...

                    Ako ostanu Pogba i Marsijal itekako ce im biti potrebno.

                    Mozda i treba zadrzati Portugalca u klubu ako dodje neki trener cija je filozofija da napada, tu ce mu Mou dobro doci da prevede igracima kako i sta jer rijetko ko ce razumjeti tog trenera, morace osnove opet da im objasnjava a tu je dobri Mou da to prevede


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Mora neki ozbiljni psiholog da uđe na ovu temu.

                      Comment


                      • Originally posted by Momir Peh View Post
                        Mora neki ozbiljni psiholog da uđe na ovu temu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ovo za prevodioca ti je bas prejadno. Mozes ti da ga zoves prevodiocem koliko oces, on je jedan od najboljih trenera svih vremena, najtrofejnijih i ako je od prevodioca postao to sto jeste u fudbalskom svijetu onda je to samo kompliment, ne uvreda. Na kraju dana mozete da se pomirite sa sudbinom da sigurno ostaje jos jednu sezonu, a mozete dodatno da se nervirate jer njegova pozicija uopste nije ugrozena. Sad ce da ide zesci clear out, pa ce da se dovede 4-5 igraca sto ce zaokruziti jedan ciklus od tri godine, pa cemo posle te tri godine da vidimo dje smo. Trofejno smo jos prosle godine imali najbolji sezonu od odlaska starog, rezultatski u ligi to ce biti ova sezona. Ako sledece ne isporuci i ne pokaze napredak rastati se prijateljski i to je to.
                          sigpic

                          Comment


                          • Aldevereld, Sidibe, Sandro-Gulam-Rouz, Zorzinjo-Fabinjo-Fred, Vilijan. To ce odraditi posao. Dvojica u sredini svakako, neko desno krilo ili ofanzivac kojem je desna strana najjaca i lijevi bek su obavezni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo je neki trend na većini tema da ex b92 imaju totalno drugačiji stav od nas koji smo ovde forumski socijalizovani, što uopšte nije loše.

                              A ni taj Poketino kog ste pomenuli po meni bi bio druga najbolja opcija za vas posle Murinja. Sve zavisi od pojačanja i vaših i pojačanja konkurenata.

                              Čelsi će sigurno imati svežu krv mada mislim da je i sl godina godina rekonstrukcijs, Liverpul će verovatno biti jači nego ove, Siti će dovesti nekoga... To je ono što sam zamerao Klopu pa je doveo štopera, mora da se troši i to ništa nije ni loše ni čudno. 30 miliona evra sada i pre 10 godina nebo i zemlja, tako da ne treba mnogo dizati galamu oko 100-+ transfera.

                              Comment


                              • Apsolutno se slažem sa postom iznad.
                                Mourinho je majstor da minimalizuje mane i nedostatke tima, ali pitanje je da li je uopšte i mediocre da uradi maksimizaciju tima, kvaliteta tima, pogotovo na duže staze.

                                Nemoj da mislite da ja potenciram na tome da su ovo neuspešnije sezone nego prethodne iz post-SAF ere. Uspešnija je i prošla, biće i ova od LVG i Moyes sezone, vrlo verovatno. Ali to ne znači da ja ne vidim dovoljno konkuretnu budućnost sa Murinjom, niti vidim neki Manchester koji će biti dojmiv.

                                Jednostavno, ma koliko da sebe želim da lažem, a imam kad momente želim, ne mogu da uspem da u toj meri izlažem sebe, da bih se ubedio da postoji razloga da budem entuzijastičan.
                                Plafon sa Murinjom, niti nam je visok, niti je lepo okrečen.
                                Pa sam zbog toga za nešto gde su nam i možda trenutno klimavije merdevine, ali barem nam je plafon viši i lepši u nekoj perspektivi...
                                Last edited by Busby Babe; 20-03-18, 16:39.

                                Comment

                                Working...
                                X