Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Digao jeste na malo visi nivo, sto se ocekiva od njega neli, i pritom imao dosta vise novca i doveo bolje igrace i ima generalno bolji tim od obojica.

    Comment


    • Digao na visi nivo i sada ce da ga strmoglavi otprilike na nivo VGa.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Mojesova sezona 16 poraza, 27 pobjeda
        Prva van Galova sezona 10 poraza, 23 pobjede, bez Evrope i odma ispadanje u liga kupu, najmanje utakmica samim tim u ove cetiri sezone
        Druga Van Galova sezona 15 poraza, 31 pobjeda
        Prva Murinjova sezona devet poraza, 37 pobjeda
        Druga Murinjova sezona za sad devet poraza, 31 pobjeda

        Ko misli da Murinjo nije digao ovaj tim na mnogo veci nivo, taj jednostavno zivi u zabludi.
        Dodaj jos molim te tu ko je ulozio koliko i koga doveo, pa da se poredi.

        Comment


        • Inace bekovi su pod MUST na ljeto.

          Moja zelja Alex Sandro i Sidibe.

          Comment


          • Mislim da desni nece doci. Valensija, vraca se Fosu, evo danas je Jangisi produzen ugovor jos godinu dana. Mislim da ce biti stoper, l bek, 2 vezna i Vilijan
            sigpic

            Comment


            • Kad mi krenu sa ovim brojkama o pobjedama i porazima.

              Pukao miliona i miliona a o igri na terenu da ne pricam.
              Sa ovakvim ulaganjima VG bi pravio budalu od Zozea i na terenu i van njega iako ni VG nisam mirisao u 2 sezoni zbog uzasnog fudbala, isto kao sada i ovog, sadasnji otisao u kontra stranu.

              Gorece Utd posle prevodioca, on samo tako zna.
              Nece da napada igrace, ne nego nisu na terenu tada bili So i Marsijal jer se na njima izivljava


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Oko Shawa je vrv u pravu, jer nije jedini, i Van Gaal ga kudio zbog radne etike i Poketino.

                Ali opet taj Shaw je povezao 4-5 odlicnih utakmica i tada ga je Zoze nahvalio javno, vratio se Jang sa suspenzije i opet ga zakucao na klupi. Ne moze decko konstantan biti sa klupe, teorije nema. Nije igrao skoro 2 mjeseca, juce jedno losije poluvreme po Murinja i toliko od Shawa ova sezone.

                Sto ne pokudi javno Sancheza koji je doveo i odma mu je postao prvi igrac ekipe, a je ocajan. Ili recimo Pogbu, ili se njih plasi jer ce ovi da vrate javno. MekTominaj, Shaw, Martial i slicni ima da cute i da trpe kritike.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Ser Gagi i Miki koliko je to novca više imao Mou i koliko je više potrošio za transfere od LVG? Već kad ste u svojim postovima iznijeli da je neuporedivo volio bih da znam kolike su to neuporedive razlike.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Ser Gagi i Miki koliko je to novca više imao Mou i koliko je više potrošio za transfere od LVG? Već kad ste u svojim postovima iznijeli da je neuporedivo volio bih da znam kolike su to neuporedive razlike.
                    Ne znam tacnu cifru al ovako iz glave oko 120-150 miliona vise.



                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Ser Gagi i Miki koliko je to novca više imao Mou i koliko je više potrošio za transfere od LVG? Već kad ste u svojim postovima iznijeli da je neuporedivo volio bih da znam kolike su to neuporedive razlike.
                      Reci mi ti?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Ne znam tacnu cifru al ovako iz glave oko 120-150 miliona vise.



                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                        Mislim da je razlika bar duplo manja, što na 2 sezone ne predstavlja nešto što bi drastično promijenilo.

                        Originally posted by Miki28 View Post
                        Reci mi ti?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Pogledaj šta si napisao. U tvom postu je predstavljeno kao da u najmanju ruku duplo više troši nego LVG, a razlika 1 solidan igrač s kojim bi LVG čuda pravio

                        Comment


                        • Prvo se pljuje Pogba zbog svog stava na terenu, bezobraznog ponasanja i generalno labilne psihe. Sad se pljuje Murinjo jer ce ga jelte, oterati iz kluba zato sto ga drzi na klupi. Saberite se.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Murinjo forsira fudbal iz 90ih koji se igrao u Italiji.

                            Najveće uspehe je ostvario sa tim pristupum.

                            Porto, Čelzi, Inter, Real, Čelzi.

                            Naravno da se kod njega muče igrači profila Marsijala, Showa, itd...

                            Taj fudbal je prevaziđen.
                            Možda se vrati za 10 godina.

                            Pa Show bi kidao kod Pepa.

                            Imamo dobre igrače koji mogu da igraju napadački i da drže posed. A ne da posed bude ispod 30%! Još kod kuće.

                            Ok. Ako smo Kaljari u gostima, onda ok.

                            I sad Murinjo treba da preko leta rastera ofanzivne igrače... pa posle će trebati 5 godina da se napravi novi tim.

                            Comment


                            • Di Maria, debeli Shaw, Herrera, Blind, Schneiderlin, Depay, Darmian, eto 250 miliona koje je LVG uložio u ništa. Ovdje ne računam još sigurno 100 miliona koje je dao za Martiala, Roja, Švajnija moćnog, Falcao pozajmica.
                              Kad ste već vezani za pare i žalite što je Mou potrošio nešto više, bar ima i može biti koristi od većine koju je doveo.

                              Comment


                              • Ne zalimo mi nista, nego se on sam zali.

                                Ja sam samo ukazao na to sto je Vladan postirao, da je Murinjo bolji od ovih dvojica, sto nije izuzetno tesko zar ne? A da je potrosio vise, potrosio je. I nek trosi, mene briga za ulaganja, nek napravi nesto od tima samo, da lici na fudbal, jer ovo fudbal nije.

                                Comment

                                Working...
                                X