Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reloader View Post
    Bilo bi dobro da Van Gaal isfura ove klince kao u Ajaxu i da nastavi i sledece sezone. Mourinho ce samo pottositi brdo para i kupiti starce.
    A ako Murinjo kupi Stonsa, Grizmana i Laporta?! Kako je potrosio pare?!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Comment


      • Mnogo obećavaju ovi mladi zmajevi, a ovom se posebno radujem...



        Ajd da nam neko i dođe, pošto je ovaj trend odlazaka baš bzvz... Dobro nam došao Reloader!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne moze Van Gal da ostane jer nema kontinuitet, to se i sinoc vidjelo. Ovakva sezona je sad i vjerovatno nikad vise, samo ove mozes i daljes da ostanes u nekoj trci iako ostvaris dvije pobjede u deset utakmica. Jos ja cijenim Van Gala i zelim da uspije. Pelegrini radi isti posao kao on, sa boljim igracima i mnogo manjim problema sa povredama. Nije vezao dvije pobjede u ligi od sredine oktobra. Van Gal je vezao dvije pobjede u ligi prvi put od sredine novembra! Pa to su strasne stvari. Nije kasno i ide ta prica da mozda ostane ako obezbijedi Top 4, pustili bi ga mozda da odradi ugovor do kraja. Inace ne bih imao nista protiv toga i zarad viseg cilja bih ga cekao tri sezone jer ce on ostaviti igracki zdravu sredinu, ali ne kad je Zoze u igri. Murinho ne smije da se propusti.
          sigpic

          Comment


          • Gledaj Timotiju start na 1:30, kakva masina

            Smoling i on novi Vidic i Ferdinand!
            sigpic

            Comment


            • Mourinho ce ove momke poslati na pozajmicu u razne Derby Countyje, Millwalle i tako. A Van Gaal moze da stvori novi Ajax, samo mu treba vremena.

              On kupuje igrace vec u zenitu da mu daju 3sezone. Kada se oni istrose on gubi ekipu tim mu tone

              Comment


              • Bolje da ide odma na DM. Snaga, brzina, skil, sve moze da mu napreduje
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Moraće LVg da ode, samo tako nećemo gledati Blinda na štoperu. Za LVGa bi bilo extra da obezbedi do kraja top4 i tako ode u penziju, ne može on do titule nikako. Svaka mu čast na uvođenju mladih igrača ali evidetno je da nema konstatnost i da ne može da uzme titulu. Previše forisira Blinda i to ga košta dosta, da je pametan da do kraja upari Mensu i Smolinga i da izdominiraju..

                  Comment


                  • @Vlajko

                    I to ovaj start Fosua je bio, nakon sto je dobio zuti karton, treba imati muda za ovo... mali je zmaj

                    Rasford takodje kidalica... svaka mu cast.

                    Samo da spomenem, ova pobeda juce mi je 100 puta bolja i draza, nego one boring posed utakmice, ma nek smo i izgubili... bar sad kad napadaju idu direktno i sa vise zelje, nesto se promenilo ocigledno, samo nek se nastavi

                    Comment


                    • Realno Blind igra jer nemamo zdravog stopera pored Smolinga cele sezone. Roho imao problema sa ramenom a Dzons raznorazne povrede. Vrv je jedan od njih trebao da se nametne kao izbor ove sezone. To sto se nije dovodio stoper nije bitno. Blind je sa Smolingom drzao odbranu sa Darmjanom/Valensijom i Souom i to je bilo dobro. Problem je nastao kada su se svi ispovredjivali i nije imao ko da pokriva Blinda. Ne znam zasto svi napadaju Blinda on igra neku losiju Vidicevu sezonu npr. Jos kada su se i ispred povredili Snajderlin, Kerik i Svajni u jednom trenutku ne moze Blind da drzi to jbg. Van Gal ide i to je jasno manje vise njega je Runi kostao posla, onakav pad forme ne trpis pola sezone i jos mora da pocinje svaku jer je kapiten i to u spicu. Da ga je povukao u sredinu i proslo bi ali dzaba kada se racunalo na njega kao prvu violinu u napadu a rok se zavrsio. Da je klince stavljao u napadu a Runija nazad garant bi bilo vise golova. Jeste nasao Runi neku formu ali dzaba odmah se povredi. Sto se tice Murinja mislim da on ima jos uvek da dokazuje neke stvari i mislim da ce malo promeniti transfer politiku zarad akademije jer sto bi onda dolazio uopste u Junajted. Naravno ne treba ocekivati ovo kao kod LVG ali morace da se prilagodi malo a mislim da on to i zeli.

                      Comment


                      • Da, Blind je skoro kao Vidić, ponekad čak i bolji

                        Svi mogući igrači se povrijede samo je Blind uvijek zdrav i spreman da briljira.

                        Originally posted by l1m4r View Post
                        Moze i Olja poduzi post da napise
                        Čuda se dešavaju

                        Originally posted by Powerslave View Post
                        To je to. Veliki broj ljudi i veliki broj misljenja. Mozemo svi mi biti fini i praviti se sljepi i gluvi ali svi znamo koliko na ovom forumu ima zadrtih idiota koji se proseravaju po forumu i sto je najjace od svega, ubijedjeni su da su u pravu, i ako uglavnom to sto napisu nema veze sa mozgom.

                        Lijepo li je na pojedinim temama, gdje nema puno posjetilaca. Slabo su te teme aktivne ali s vremena na vrijeme zadesi dobra diskusija.

                        Ali nekad i te teme pogodi cunami g*vana. Eto tema za NHL ima samo 3 "aktivna" posjetioca.. tamo se niko ne kolje
                        E onda doju ZOI u Rusiji i odjednom se na temu za hokej dovuku i kusi i repati koji 10 minuta tog sporta u zivotu svome nisu pogledali i sole pamet ljudima koji se razumiju u taj sport. I na kraju taj pametni ispadne bezobrazan i nekulturan... Zalost.



                        Sent from my Samsung GALAXY S5.
                        Gdje si baš jednu od najboljih tema uzeo za primjer? Koliko me sjećanje služi nije nas bilo više od 7-8 i ispraćeno je ok bez ikakvih svađa ili sam postao senilan

                        Comment


                        • Kako mozes staviti Vidica u istu recenicu sa Blindom? A da ne kazem da je tog Blinda juce morao da pokriva decak od 18 godina, mislim da se razumemo nije Blind kriv, on nije stoper i nikada nece ni biti, a nama i kad je Roho zdrav ne igra stopera nego beka, tako da kada podvucemo crtu za probleme u odbrani i problem Blinda ima samo jedan krivac a to je LvG.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislim da ce Mourinho samo upropastiti klub ako postane trener. Imamo napokok grupu igraca koja moze da ponovi uspeh 92, ali moraju da igraju i rastu. Mourinho ce to unistiti

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Kako mozes staviti Vidica u istu recenicu sa Blindom? A da ne kazem da je tog Blinda juce morao da pokriva decak od 18 godina, mislim da se razumemo nije Blind kriv, on nije stoper i nikada nece ni biti, a nama i kad je Roho zdrav ne igra stopera nego beka, tako da kada podvucemo crtu za probleme u odbrani i problem Blinda ima samo jedan krivac a to je LvG.
                              Vidara - Kiksara? Koliko je samo kiksao Vidic prve polusezone pa i naredne sezone kada je dosao? Koliko golova je primljeno iskljucivo zbog njega a da ne pricam o tome koliko ga je Ferdinand pokrivao. To sto je Vidic postao kasnije je drugi igrac i ja ne pricam o tome. Blind nije stoper i ne moze da se kritikuje zbog koje eventualne greske narocito jer velika vecina protivnickih napada ide po toj strani od povrede Soua. Blind je univerzalac i vrlo zahvalan igrac. Koliko samo ima dobrih intervencija na mecu i citanja igre pa to niko ne primecuje vec a za svaku gresku koja i se i ne zavrsi golom odmah svi po njemu. Stopera imamo samo eto nisu bili spremni tokom sezone a ionako nista nije ni moglo da se kupi da je neki apgrejd za neku normalnu cifru. I da smo doveli tog nekog stopera Timoti npr ne bi primirisao prvom timu a ja zato i volim ovaj klub npr. Blind igra to sto mu LVG kaze da igra i igrao je sasvim solidno u odnosu na ono sto on treba da igra. A to sa trazenjem krivice i upiranjem prsta ne vidim poentu. Cinjenica je da je tako jer su Roho i Dzons nespremni cele sezone ako je LVG kriv za to eto to ga je kostalo posla jos jedne sezoone...

                              Comment


                              • Mlad igrac, a Murinjovo pojacanje.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X