Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja msm da ce on u Juve da ide na kraju sezone.
    sigpic

    Comment


    • Nekonstantnist je jedino sto smeta Marsijalu a i Rasfordu, doduse Marsijal je na malo visem nivou. Nema to veze sa Sancezom ili levom i desnom stranom, dovoljno je dobar da moze igrati na obe. Ali ono ako gledamo realno posle onog pocetnog perioda tj prve sezone upao je u sindrom druge sezone gde se nije video, ove se malo sredio i ima napretka, vec sledece mora da digne nivo i bude konstantan ako hoce da igra.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Ne, nikako zbog njega ne bih volio da ostane kod prevodioca.

        Zalosno je da takav talenat propada.
        Treba njemu jedan Pep da gazi


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Evo danas ima svu mogucu slobodu, lijevu stranu, Matu pored sebe, pa ne moze jedan jedini pas da ubode. Uvijek je on imao neke probleme, prvo sa zenom, pa sa djetetom, pa sa brojem, pa sa konkurencijom, ili kukumaces i sve ti smeta ili igras fudbal i istrpis sve.
        sigpic

        Comment


        • Ponosan sam na kosarkasku sekciju Utd


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Martijal je cak toliko pao u jednom periodu da nije blizu reprezentacije bio. I Desam ga je kritikovao.

            Murinju se ori pjesma cijelo vrijeme na Old Trafordu, a Romero steta sto je ovdje, zasluzuje da nedje bude prvi golman, sjajan je.
            sigpic

            Comment


            • Ne treba Romera prodavati.

              Marsijal, DDG i Pogba idu na ljeto


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Manchester United

                Marsijalu je nebo granica... ali on očigledno nije spreman za to ili pak možda nije na to spreman u Junajtedu.

                A na kraju krajeva možda mu je ipak glava granica.

                Originally posted by Miki28 View Post
                Ne treba Romera prodavati.

                Marsijal, DDG i Pogba idu na ljeto


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Ma i Sancez i Baily, a mogao bi i Raško...

                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                Last edited by Sir Giggsy; 17-03-18, 21:40.

                Comment


                • Ma bice Martijal ok, samo je suludo sve na Murinja prebacivati. Igrao je sjajno u vecem dijelu sezone, potpuno je pao poslednja dva mejseca, Murinjo mu dao poluvrijeme desno i odma smak svijeta. Sledece je igrao lijevo pa bio mnogo gori. Mlad igrac i dalje, biser, ali ipak nije radnik kao Rasford sigurno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne pali isti pristup sa Marsijalom kao sa Rasfordom npr.
                    Mi odavde vidimo da je u pitanju totalno druga psiha i vcrs se jako dobro vidjelo da je samopouzdanje 0.

                    Gazio decko i zavrsi kroz par dana na desnoj strani, odlican psiholoski pristup prevodioca. Jbg, igraci su roboti, tako to doticni posmatra

                    I nemoj mi samo price da je vezano za Marsijala jer ima Zoze itekako istoriju takvog ponasanja i ubijanja u pojam igraca. U ovom klubu su trenutno 3 takva igraca a jos 2 su prozivjeli torture, doduse u drugom klubu.


                    Nema smisla zadrzavati Marsijala, ovo je ubistvo i za njega i za klub. Jednostavno kosarkaskoj sekciji ne treba takav igrac a njemu itekako treba promjena “sredine” da ostvari soj potencijal. Zalosno bi bilo da to propadne. Bice mi zao da ode ali jbg, bolje i za njega i za nas, ima tu Rasko, ima Sancez pa cemo se snaci


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Manchester United

                      Ah. Jose Mourinho: "Many, many times I felt Matic was an island. He was surrounded by a lack of personality, a lack of class and a lack of desire."

                      JM: "A few other guys I saw them scared to play."

                      JM: "When the sun is shining and everything is going well, every player is a good player. When it is dark and cold - bad results - not everybody has personality to play. "



                      Marsijal i So, mozda i Pogba

                      edit:

                      JM not happy with full-backs. Could have changed both at half-time but chose Shaw because "at least Antonio defensively was capable of good positionings like in the second half with Locadia. Luke in the first half every time they come in his half, the cross come in."


                      To sto je Jang rupa u odbrani cijele sezone nema veze. Odmah po ovom udari i stavi do znanja da zato ne igra.

                      Ae i ti So polako paluj kofere, nema smisla da ostajes kod ovog


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Last edited by Miki28; 17-03-18, 22:32.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Nadam se da neko u klubu ima iole mozga da ga oteraju na kraju sezone, covek je skrenuo skroz, ali skroz.
                        sigpic

                        Comment


                        • Super rezultat u ovim okolnostima tokstične atmosfere, za koju je doduše i sam Murinjo dosta kriv onom izjavom.

                          Iskreno, mislim da je ovo kraj za Šoa u Junajtedu. Svi ostali nisu problem veliki, to su neke standardne kritike, ali sa Šoom je već dugo baš komplikovana priča. Još 2 mjeseca do kraja sezone i može okrenuti situaciju u svoju korist, ali baš sam sumnjičav.

                          Comment


                          • Naprica se covek 12 minuta bajke i onda vidis ovo veceras, toeto

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • So je gotov, Marsijal i Pogba takodje.

                              Sve ali sve da se pravim da ne vidim, ali da igra ovakav nefudbal, a ima roster kakav ima... Sramotan je, cak i za svoje standarde.
                              sigpic

                              Comment


                              • Opet izjavama stiti igrace, je li? Pa nemoj vise da se zajebavamo. Rekao sam da ga necu vise odje pljuvati, ali vidi sta prica covjek... U njega je mati znala da se on drogira.

                                Pitam se ko je kriv za to sto se igraci "kriju" na terenu i sto ih je strah i od sopstvene sijenke... dje li su to naucili zaboga

                                Comment

                                Working...
                                X