Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja mislim da dzabe krecite. Ostaje JM jos bar jednu sezonu bez ako ne uleti Psg ali ne vjerujem u to. Ja sam ga podrzavao ali posle svega sam ni tamo ni ovamo, mozda neka mala prednost da ostane jos sledecu sezonu pa sto uradi, iako me ispadanjem iz LS duboko razocarao.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment




    • Kad smo kod trenera, meni je Marcelino iz Valencie vrlo dobar.
      Last edited by Ser Gagi; 17-03-18, 15:42.

      Comment


      • Originally posted by nine33 View Post
        Ma ja mislim da dzabe krecite. Ostaje JM jos bar jednu sezonu bez ako ne uleti Psg ali ne vjerujem u to. Ja sam ga podrzavao ali posle svega sam ni tamo ni ovamo, mozda neka mala prednost da ostane jos sledecu sezonu pa sto uradi, iako me ispadanjem iz LS duboko razocarao.
        Mislim da to ne sme da te razocara. Rezultati su skroz okej, igra je najveci problem. Drugo mesto u ligi, nokaut faza LS i potencijalno FA cup bi bio dosta dobar rezultat. Ali igra nije bas idealna i dobar period se stagnira ili cak i nazaduje.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Mislim da to ne sme da te razocara. Rezultati su skroz okej, igra je najveci problem. Drugo mesto u ligi, nokaut faza LS i potencijalno FA cup bi bio dosta dobar rezultat. Ali igra nije bas idealna i dobar period se stagnira ili cak i nazaduje.
          Mislim da te nista nisam pitao niti pomenuo ali ajde da ti odgovorim. Liga je zaboravljena jos u januaru kad se gotovo pa znalo da niko ne moze stici PG-a. Liga sampiona gotovo pa apsolutna nula zbog 1000 puta pomenutog ovdje ispadanja od mrtve Sevilje i neznalice Montele, odnosno bolje reci pickaste igre i postavke u oba meca JM-a. Ovo je bilo kao izjava Klopa danas za Junajted, niko ga nista nije pitao za njih ali morao je da cacne. Sportski pozdrav.
          Last edited by nine33; 17-03-18, 16:48.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Sa je to Klop lajao danas? Pa on treba u misiju rupu da se zavuce jer ga jedan sadasnji Murinjo vuce za usi... Pa dje ces gore od toga.

            Comment


            • Kol'ko sam upućen rekao je da žrebom Siti-Liver najzadovoljniji mogu biti navijači Junajteda...., stvarno strašno nešto
              Ako vam to stvarno više smeta nego izjava Murinja da bi više voleo da ima fudbalere Sevilje u ekipi nego ove svoje, onda ništa
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Originally posted by nine33 View Post
                Mislim da te nista nisam pitao niti pomenuo ali ajde da ti odgovorim. Liga je zaboravljena jos u januaru kad se gotovo pa znalo da niko ne moze stici PG-a. Liga sampiona gotovo pa apsolutna nula zbog 1000 puta pomenutog ovdje ispadanja od mrtve Sevilje i neznalice Montele, odnosno bolje reci pickaste igre i postavke u oba meca JM-a. Ovo je bilo kao izjava Klopa danas za Junajted, niko ga nista nije pitao za njih ali morao je da cacne. Sportski pozdrav.
                Prvo da ti se izvinim sto sam usao u konverzaciju sa tobom.
                A ovo za Kloppa ne znam odakle ti, danas sigurno nije mogao da da nikakvu izjavu. Mogao je samo u pre-match intervjuu, a to je bilo ja mislim pre dva dana...
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Pa to vezano za LS nije nista strasno. Mnogo je gore ovo sto ovaj drugi mlati...

                  Comment


                  • Ne znam da li je bilo danas ili juce ali pomenuo je to nicim izazvan, dok Murinjo opet necu da ga opravdavam ali bio je pitan upravo za tu Sevilju i njene igrace i izjavio je to sto je izjavio. Dok ovaj sarlatan provocira iako je skoro preslisan kao malo dijete od istog tog Man Utd-a. Izgleda da nije lako podnio taj poraz.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Šofrova analiza Murinjove situacije
                      http://www.rtcg.me/vijesti/izostreno...ranputici.html
                      Last edited by E1_PG; 17-03-18, 17:54.

                      Comment


                      • Treba biti oprezan vcrs protiv Brajtona, ima tamo dosta igraca koji bi igrali u Utd.

                        Ne treba se zaletati vec prepustiti sredinu i cekati svoje sanse.

                        Ako se neki igrac drzne pa pokusa nesto u prvom pol, odmah naredit da se smiri situacija



                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ma je li istina ovo da Shaw pocinje konacno
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Šofrova analiza Murinjove situacije
                            http://www.rtcg.me/vijesti/izostreno...ranputici.html
                            Steta sto nema u stampanom izdanju, nestalo mi toalet papira.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Steta sto nema u stampanom izdanju, nestalo mi toalet papira.

                              Comment


                              • u igri za jedini trofej koji mu ostaje, on ostavio na klupi de geu, pogbu, alexisa, rashforda? koji mu je

                                Comment

                                Working...
                                X