Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To što je potrošio, neka je, mora da se kupuje.

    Što nije uspeo da napravi pozitivnu priču još uvek, i to je OK, bio sam spreman da mu dam 3-4 godine blanko makar ništa ne osvojio.

    Izjavom se pokopao. Nema tu nikakve zaštite igrača, po starom maniru dao je idiotsku/zapaljivu izjavu kako bi skrenuo pažnju sa sramne igre a najgore od svega je što mu to zaista prolazi.

    Ugasio je nadam se posle ove izjave a kad ga oteraju videćete kakvo je to govedo i šta će sve da priča.

    Ima da krivi igrače, kuvara, Fergusona, Džordža Besta, da pljuje sve redom kako bi zabašurio neuspeh.
    Jer to je on.

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Cekajte, ocete da mi kazete da je Murinjo, yesterday man, covek koga je pregazilo vreme, najbolji izbor za Junajted?

      Ok, sto se ne ugasimo onda kao klub?
      Koga bi ti? Meni je Alegri jedina dobra opcija. Mozda i Konte, ne verujem da bi se posvadjao sa nekim odavde na krv i noz kao sa Kostom, a Vudi mu svakako ne bi prodavao top igrace kao Roman, tako da ne bi puklo kao sto je puklo u Celziju. Opet kazem, Murinjo sa jos 200 miliona mi je bolja opcija od njih dvojice.

      Osecam da ces reci Zardim ili Poch, po meni je to ogroman rizik, a ako bih vec rizikovao, radije bih probao sa Silvom. Kad je bal nek se i princeza jebe.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ne znam samo gde vidite rizik, Murinjo nece osvojiti PL naredne sezone i sa tih 200 miliona, nece ni LS. TOP4 je realnost.

        Siguran sam da bi i Poketino uhvatio TOP4.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Of all the 5 games Marcus Rashford or Anthony Martial have started on the right this season for #mufc we have lost all 5.

          Not their position.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Sreca pa je Murinjo low-risk resenje...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Osecam da ces reci Zardim ili Poch, po meni je to ogroman rizik, a ako bih vec rizikovao, radije bih probao sa Silvom. Kad je bal nek se i princeza jebe.
              A cisto radi konverzacije, sta je to uradio Silva pa je on bolji bet od Poketina ili Zardima?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post

                Osecam da ces reci Zardim ili Poch, po meni je to ogroman rizik, a ako bih vec rizikovao, radije bih probao sa Silvom. Kad je bal nek se i princeza jebe.
                Najveći rizik je ostaviti Mourinha, trebaju naši ljudi imati muda i dati povjerenja Pocheu ili jardimu ili nekom trećem jer ocito ovako vise ne ide
                Barca i Real su imali muda da dovedu valverdea i zidanea iako su tad imali 10 boljih kandidata i evo vidis kako im se isplatilo
                Tako i mi trebamo naci mlađeg modernijeg trenera koji ce iskoristit napadački potencijal naše ekipe


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Nazalost u jednom staromodnom klubu kao Junajted onog momenta kada Murinjo popije otkaz, sledeci ce biti Anceloti...
                  sigpic

                  Comment


                  • Manchester United

                    Don Carlo je meni bio pik br 1 posle Fergija.





                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by reddevil96 View Post
                      Najveći rizik je ostaviti Mourinha, trebaju naši ljudi imati muda i dati povjerenja Pocheu ili jardimu ili nekom trećem jer ocito ovako vise ne ide
                      Barca i Real su imali muda da dovedu valverdea i zidanea iako su tad imali 10 boljih kandidata i evo vidis kako im se isplatilo
                      Tako i mi trebamo naci mlađeg modernijeg trenera koji ce iskoristit napadački potencijal naše ekipe


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Daj uozbilji se malo. Svi ovi ne mogu u recenicu s Murinjom. Kakav crni Valverde i Zidan. U Barsi da stavis domara oni ima da igraju isto, takva je filozofija kluba od mladjih kategorija i to se ne menja i dovode samo igrace koji se uklapaju u taj sistem. A Real je bas slab tim pa Zidan ima veoma tezak posao. Kao zamena za Murinja mozda bi jedino mogao Anceloti a i tada je Murinjo bolji.
                      Murinjo jedino ako izvisi za top 4 mozda dobije otkaz i tada mozemo da pricamo o zameni. Ali ono izduvajte se jos malo pa da se pise ozbiljno.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0
                        Daj nemojte se ljudi zezati sa ovakvim izjavama, nije ovo FM.
                        Nisam mislio bukvalno na domara ali unazad stavljaju trenere bez iskustva koji prvo rade sa mladjim kategorijama i B timom a ekipa igra to sto igra bez obzira ko je u putanju. Ne moras da shvatas sve bukvalno, naravno da nisam mislio da stave cistaca sa ulice. Sve dok je Mesi tu i igra na ovom nivou i dovode mu se ok saigraci za njih nema zime.
                        Last edited by mikisavic89; 15-03-18, 10:50.

                        Comment


                        • Originally posted by mikisavic89 View Post
                          bi jedino mogao Anceloti a i tada je Murinjo bolji.
                          Za šta bolji, za odvratan fudbal i vređanje kluba?

                          Ja razumem da bi neko zarad uspeha oprostio Murinju što je izvređao klub i da mu klub kao klub nije bitan već trofeji, ali teško do bitnog trofeja sa nekad trenerom.

                          Borba za FA kup što kaže Lukaku.

                          Čak i sa te čisto pragmatične strane Murinjo je loša ideja.
                          Last edited by Krojf; 15-03-18, 10:58.

                          Comment


                          • Oce neko da mi kaze neko rezonovanje zasto bi bilo ok da ostane i da sprzi jos 200+mil na pojacanja? Ali ono pravi neki argument, a ne ono pa to je Zoze brt, da li si normalan?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Oce neko da mi kaze neko rezonovanje zasto bi bilo ok da ostane i da sprzi jos 200+mil na pojacanja? Ali ono pravi neki argument, a ne ono pa to je Zoze brt, da li si normalan?
                              Pa valjda zato sto je podobrio odbranu koja da nije bilo De Gee primili bi 20+ golova vise, iako igramo najpickarskiji nogomet u ligi, iako imamo MALI ofanzivan kvalitet pa mu treba jaci, docice i jaci igraci isti kurac ce biti, opet ce individualne akcije igrati igraci, nikakav sistem, nikakve igre. Eto otprilike.

                              Comment


                              • Zato sto treba ovom timu bar jos toliko da eventualno mozemo da razmisljamo da budemo nivo Reala, Barse itd. Jbt Barsa ima Mesija i Suareza i sprzi jos 200 miliona na 2 igraca u napadu, jeste su prodali Nejmara za te pare ali mi npr nit imamo Mesija ni Suareza nit imamo Nejmara da prodamo. A ovde pricamo o nekim potrosenim parama, pa kad nemas nista od igraca sta znace 200 miliona. Tim je ok, bolji nego prosle sezone ali i dalje nije to to i trebaju pojacanja. Na papiru i dalje nije u rangu Sitija ok dosao Sanceznali titula je otisla pre Sanceza a takodje smo slabiji i od drugih top timova. Mogu drugi da menadzerisu koliko hoce ali Murinjo je taj koji moze da privuce jos par tih imena ako mu se daju pare. Pare i sledeca sezona pa ako ne ide menjaj ali cemo makar imati krstene igrace a ne krseve. Ako izvisi za LS jbg onda da se sedne i debelo razmisli da li ga ostaviti jos sezonu ili ne.

                                Comment

                                Working...
                                X