Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stonara:

    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Ne znam kakve veze imaju KDB, Salah i Lukaku sa ovime i ko je Murinju to prebacio a da je to vezano za United. Relevatno davna prošlost.

      I nije istina da smo imali strahovite napade prošle godine, istina je da smo promašivali šanse, ali ne treba vršiti logičku manipulaciju pa sad to predstavljati tako da smo zapravo stvarali zilion šansi. Nije tako. Bili smo neefikasni, ali nismo ni stvarali brdooooooo šansi, zato smo i završili na šestom mestu sa toliko postignutih golova...

      I kakav jebeni rebuilding, zajebite sa tom demagogijom. Doveo je 8 igrača, već prva 4 koja je dobio su vredniji i bolji nego što smo doveli za celu ovu dekadu (ako ne računamo Di Mariu za kojeg je odgovoran malo i LVG ali i Di Maria je beskičmenjak).
      Dovedeš 8 igrača, spucaš milione, dobiješ šta si tražio, top opcije sa tržišta, a najbolji igrači su ti De Gea (SAF era), ponekad Lingard, ponekad Martial, ponekad i Young a jedan od najstabilnijh Valencia, pobedu protiv Liverpoola ti donese Rashford (dete kluba, LVG-ova zasluga).
      Kao da je doveo 2 igrača, a ne 8...

      Kao da nije dobio Pogbu i kao da od Herrere nije napravio Kleverlija.
      Herrera pravi bi nam sad lego ko budali šamar, ali tog igrača više nema, ovaj prevodilac ga je uništio dok ga je Herrera bezuslovno slušao da bude neka man marking zujalica.

      Comment


      • Jesmo stvarali brdo sansi, nemoguce nismo dobijali. Ne u kontinuitetu ali je bilo nekoliko duzih perioda. Doveo je 5 igraca. Dvojicu je Vudvard doveo dok Ibru ne bih racunam obzirom na povredu pre koje je surio.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ovo se ne moze izmisliti, komedija.


          Stavi ih u polozaj da ne dobiju i onda ispadni dobrica prema igracima jer je tu Mou da ih brani od zlih novinara koji zele lose klubu. Koja manipulacija🤦🏻*♂️🤦🏻*♂️



          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Jesmo stvarali brdo sansi, nemoguce nismo dobijali. Ne u kontinuitetu ali je bilo nekoliko duzih perioda. Doveo je 5 igraca. Dvojicu je Vudvard doveo dok Ibru ne bih racunam obzirom na povredu pre koje je surio.
            Ma daj, nemoj da nam vredjaš inteligenciju.
            Mourinho baš smeta što su mu došli Pogba, Sanchez... i ko je treći?

            I Pogbu je sam hteo, to što je Pogba i jak marketinški igrač ne znači da ga on nije hteo a da je samo Woodward-ov igrač.
            Uostalom na početku priprema mu je bio u planu kad je pravio na tabli onaj tim...

            Comment


            • Ferguson said he needed help defensively to organise so he asked Walter Smith, he needed help to attack using skill so he asked Rene, he wanted some tactical set up so asked Carlos Q. Jose has no fresh idea

              E u ovome je fora. SAF je bio autoritet s razlogom, ali je znao kad treba druge da sluša, nije imao tu vrstu sujete, ovaj postavio fitness trener kao asistenta, totalni ignorant, ubija ga sujeta...

              Comment


              • Ma Fergi je nenadjebiv. Zbog tih stvari je i izmedju ostalog to sto jeste


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ja sam pomenuo pojedine igrače koje je Murinjo doveo pa najurio i da mu se u tom kontekstu ne sme dopustiti još jedan prelazni rok.
                  Lik je dokazana štetočina kad kola krenu nizbrdo, ako mu daju podršku ode Marsijal prvi a posle toga ko zna, Marsijal, Šo, Pogba. Treba valjda učiti na tuđem primeru.

                  I dalje ne mogu da verujem šta je rekao a po svemu sudeći ništa od sankcija.
                  Sramno.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ovo se ne moze izmisliti, komedija.


                    Stavi ih u polozaj da ne dobiju i onda ispadni dobrica prema igracima jer je tu Mou da ih brani od zlih novinara koji zele lose klubu. Koja manipulacija🤦🏻*♂️🤦🏻*♂️



                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Da da, to je problem. A kad novinari za sve moguće i nemoguće, istinito i neistinito u ove skoro 2 godine napadnu Murinja, bukvalno gdje god su mogli da izmisle nešto izmislili su, kad se javljaju razni stručnjaci, traže da igra Rašford, pa on igra pa opet ne igra dovoljno navodno. Pa ne igra Marsijal, plaču svi kako ne igra Marsijal, pa zaigra isti taj Marsijal pa traže Rašforda da igra. Pa nabije formu Lingardu kakvu niko nije mogao zamisliti pa se zaboravi pohvaliti taj Murinjo, pa se drži Lukakua i vjeruje mu i ovaj počne da se zahvaljuje na terenu, pa ćutnja.

                    Jedna manipulacija (kako ti kažeš) u korist Murinja, milion protiv njega.

                    Ni za šta ne dobija pohvalu, za sve dobija prijekore. E to je biti trener Junajteda, i zato trener Junajteda može biti Murinjo, i još par top trenera, niko drugi. A vi tražite slobodno Skolsa, Nevila Žardima i tako ta imena, pa ćemo u ponor. Jer poješće ih i ispljunuti pritisak kao Mojesa onomad. Par trenera može to da podnese, par.

                    Koliko bi prelijepo bilo da ljudi jednom probaju nešto da odrede kako je realno, a ne da pričaju stvari koje idu u prilog njihovim osjećanjima, željama i sl.

                    Comment


                    • Iskreno, nevezano za Murinja, pun mi je kurac engleskih medija, raznih De Boera, svih ovih javnih ličnosti koji seru samo da bi srali, dokonih likova koji kad se bi se oprobali/oprobaju se u onome što rade Murinjo ili bilo koji drugi trener se izblamiraju maksimalno, vrate u mišje rupe i čekaju da se zaboravi koliko su oni uradili tj. nisu uradili i onda nastave da seru. I ovo nije fudbal, već bilo koji posao, kad dokoni neostvareni ljudi krenu sa komentarima. Da ne bude da branim samo Murinja ovdje, isto sam se postavljao kad je Gvardiola doživljavao slične (mada daleko manje surove) stvari. Ali jbg, kad si veliki mali po trebi udaraju. Primitivno i jadno.

                      Comment


                      • Pa niko ga ne pljuje on daily basis i za sve. I LVG je imao brdo dobrih stvari, pa su mu trazili glavu, i manje-vise je zasluzio otkaz.

                        Mediji pljuju svakog trenera koji nije Ferguson, i van Utda, kamoli u Utdu, jos ako za sezonu potrosis koliko Fergi za 20(prvi kazem da nije isto i da je glupo gledati nominalnu vrednost). Ali tako je... bivsi igraci i treneri ga podrzavaju u 90 posto slucajeva. A Moutinho sam cacka mecku... Neville hvali 9 stvari, jednu blago kritikuje, i to ne direktno njega, a on uzme i javno ga proziva na konferencijama.

                        Comment


                        • Cekajte, ocete da mi kazete da je Murinjo, yesterday man, covek koga je pregazilo vreme, najbolji izbor za Junajted?

                          Ok, sto se ne ugasimo onda kao klub?
                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno da ne, Skols>>>>>>>

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Da da, to je problem. A kad novinari za sve moguće i nemoguće, istinito i neistinito u ove skoro 2 godine napadnu Murinja, bukvalno gdje god su mogli da izmisle nešto izmislili su, kad se javljaju razni stručnjaci, traže da igra Rašford, pa on igra pa opet ne igra dovoljno navodno. Pa ne igra Marsijal, plaču svi kako ne igra Marsijal, pa zaigra isti taj Marsijal pa traže Rašforda da igra. Pa nabije formu Lingardu kakvu niko nije mogao zamisliti pa se zaboravi pohvaliti taj Murinjo, pa se drži Lukakua i vjeruje mu i ovaj počne da se zahvaljuje na terenu, pa ćutnja.

                              Jedna manipulacija (kako ti kažeš) u korist Murinja, milion protiv njega.

                              Ni za šta ne dobija pohvalu, za sve dobija prijekore. E to je biti trener Junajteda, i zato trener Junajteda može biti Murinjo, i još par top trenera, niko drugi. A vi tražite slobodno Skolsa, Nevila Žardima i tako ta imena, pa ćemo u ponor. Jer poješće ih i ispljunuti pritisak kao Mojesa onomad. Par trenera može to da podnese, par.

                              Koliko bi prelijepo bilo da ljudi jednom probaju nešto da odrede kako je realno, a ne da pričaju stvari koje idu u prilog njihovim osjećanjima, željama i sl.
                              Ajde da te ja pitam kad si se vec dohvatio da se pohvali Murinjo mada sam vec pitao ali nema odgovora:

                              1. Sta se desilo sa Marsijalom kao LW, kao igracem koji je u strasnoj formi i daje bitne golove? Ko ga je prebacio na RW?

                              2. Sta se desilo sa Rasfordom koji je dao 2 gola Liverpulu kao LW prije par dana? Ko ga je prebacio na RW?

                              3. Sta se desilo sa Lingardom koji je nekoliko nedelja bio u najboljoj formi pa cak i na nivou lige? Ko ga je stavio protiv Barnlija na 10 a ustvari bio povuceniji od Pogbe? Posle toga katastrofalna izdanja?

                              Eto nekoliko pitanja za tebe?


                              Sto se tice pritiska, naravno da postoji ali zato ti moj majstore odgovoris na taj pritisak na terenu. Vidis kako je Gvardiola odgovorio?
                              Stavis igrace koje imas a ima jako dobar tim u poziciju da melje rivale pa da vidis koliko bi ti novinari pljuvali.
                              Zatim cutis i ne pricas o Psz da ne bi novinari krenuli sa svojim pricama, to je sam zapoceo i to u trenutku kad je ekipa djelovala mocno na terenu.

                              Za sta da ga pohvalim? Za 2 mjesto posle slinih ulaganja i 15+ bodova zaostatka od 1? Za ispadanje od Sevilje i ove izjave? Za sta tacno da ga pohvalim ove sezone?

                              Prosle sezone je dobio pohvale za Liga kup i Ligu Evrope. To je prosla sezona. Sta je uradio ove sezone da bi ga hvalili na sva zvona? Korak naprijed pa 2 koraka nazad i tako cijele sezone.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Kakva je to dobrica od trenera koja voli svoje igrace. Dolaze zli novinari... ne brigajte, sad cu ja da vas zastitim frizurice moje garave tako sto cu da dam izjavu kojom cu da pljunem u facu svakom navijacu kluba a u isto vrijeme i da se pokakim na ime kluba.

                                Ma vazi... stiti on igrace, pa se zato tako proserava

                                Igra najgori fudbal u istoriji kluba, a potrosio boga oca. Smijesan lik, bas smijesan... No ajde, na racun stare slave ce i dalje uvijek naci ljude koji ce ga braniti i pravdati njegove nebuloze.

                                Sto duze splacina ostane u klubu, to ce gore biti. Mark my words. A odma da kazem, najsrecniji bi bio da sve zivo osvoje pa da mi se svi odje rugaju i da mi svi kazu "jesmo li ti rekli da nisi u pravu" ... ali ja ne vidim.nista pozitivno u buducnosti dokle god je ovo djubre na klupi.

                                Moze li neka anketa vezana za retardir... pardon, specijalnog? Tipa "da li ste za to da Murinjo ostane" i da su nam opcije "da" i "mars iz kluba ljigo portugalska"...

                                Comment

                                Working...
                                X