Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I kad odigramo presing igra se na zelji 2 individualaca, Lukaku i Sanchez, pojure oni 2-3 igraca kad ode pas u sredini dignu glave kad ono nikog, nasi veznjaci se vracaju unazad, ma ko prvi put da igraju zajedno.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Trener kukavica, igra kukavicka.




      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ovo je statistika koja ukazuje kako evoluira fudbal, a ne da je kontra napad fudbal beskorisan, nigde nisam to napisao.

        Uporediti fudbal Alegrija i Simeonea sa ovim Murinjovim je sramota, jer ovo nase nije fudbal.

        Postavio sam statistiku jer mi je bila interesantna, i nadovezuje se na :"Nemam nista protiv 0-0 u gostima i da se igra na kontre", jer mi kontre nismo vidjeli.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
        Ne ukazuje ta statistika na to kako je fudbal evoluirao vec kako igra 16 ekipa u nokaut fazi. Na vrhu posta jasno je da se napada Murinjo zbog svog "kaznjavanje protivnika" stila i to pokusava da se potkrepi ovom debilnom statistikom koja govori da je to zastarela metoda. Alegri igra LS kao sto je Murinjo igrao sa Interom i Portom, ni Simeone nije daleko od toga. Svakako da ima dosta razlika, ali je filozofija ista. To sto Murinjo sad ne uspeva da prenese svoje ideje na igrace i sto ne veruje zadnjoj liniji, nikako ne govori da to vise ne uspeva. On ide u neke ekstreme u nokaut fazi i to ga ubija, ali bi svakako i u danasnjem fudbalu izdominirao sa Interom sa onom ekipom i onim mind-setom od pre 7-8 godina, isto kao sto je to uradio tada.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ne mislim da bi izdominirao i sada, al ajde.

          Ali ona izjava kako je on izbacio Junajted i sa Portom i Realom i to nije nista novo za ovaj klub, boze sacuvaj

          Ne vidim kako moze da nastavi u ovom klubu posle ovakve izjave, nije mu prvi put a nece ni zadnji biti.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Jeste da mi smeta ispadanje od mnogo losije ekipe i da mi smeta igra koji forsira ali kap koja je prelila casu je ta izjava.

            Pljunuo je direktno u facu svakom navijacu Utd a ljudi to vide kako je on sav pritisak svalio na sebe. Kako da ne.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Pljunuo je direktno u facu svakom navijacu Utd a ljudi to vide kako je on sav pritisak svalio na sebe. Kako da ne.
              Jbga ne gledamo svi iz istog ugla. Tebi je npr. svaka odluka koju Murinjo donese pogresna, i sve sto kaze je bezobrazno i nepotrebno.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • I kolko uzese Alegri i Simeone LS u zadnje 4 godine?

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment




                • E moj stari sta ti ucinjese od kluba ove kukavice


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Jbga ne gledamo svi iz istog ugla. Tebi je npr. svaka odluka koju Murinjo donese pogresna, i sve sto kaze je bezobrazno i nepotrebno.
                    Smucilo mi se da gledam tu ogavnu facu.
                    Ovo sinoc sto je izjavio je bilo totalno nepotrebno i bezobrazno.

                    Liverpul je 1/4 LS ali nisu u FA kupu? Ko te bre pitao za Liverpul?
                    Ima vremena da se proziva po medijima sa nekim ko kaze nesto lose o njemu i timu pred bitan mec u Ls? Ma zabolje me ona stvar sta ce da kaze FDB.
                    Svako pojacanje koje mu se dovelo ispada da nije dovoljno dobro ili da mu je nametnuto, ma kako da ne. Jebes ti to


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Postavite anketu umjesto Perise ovo gore, da vidimo posle ove bruke sto misle ljudi. Npr. Da li Murinjo moze da uspije s Junajtedom; moze ; ne moze ; ne znam. Tako nesto u tom smislu.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Svi koji pominju Salaha kao Murinjovu gresku ili se prave blesavi ili nisu tada gledali fudbal. Pa taj Salah je doveden u jedan Celsi kad apsolutno nije imao nikakvu sansu da igra u Celsiju, i kad je dobio sansu izgledao je kao jebeni amater. Pa neke od najvecih sprdnji su se pravila zbog Salaha, gadjao avione covjek, to je jedan od najneefikasnijih fudbalera u istoriji igre. Pa sjetice se Proto, diskutovali smo prosle godine o njemu i jasno sam mu rekao da Salah ima zavrsnicu bio bi jedan od najboljih igraca svijeta i dok je igrao u Romi. Ali on nije isporucivao, mzoete vi da pravite da je Salah Murinjov zajeb, ali nije, kao sto niko od vas ne moze znati oce li Salah ikad vise u zivotu ovakvu golgetersku formu ponoviti, oce li preci u neki jaci klub i oce li biti bitan uopste. Kao sto ste vidjeli kad se obraca paznja na njega prilicno je nevidljiv i nebitan. Je li promasivao kao lud u Fiorentini? Jeste. Je li promasivao kao lud u Romi? Naravno da jeste. To je maliciozno napadati ga za sve fudbalere jer su igrali kod Murinja. Taj De Brujne nije otisao jer ga Murinjo nije zelio, vec je otisao jer nije bio spreman na cekanje, na strpljenje. Mata mu se nije uklapao u sistem, nije mu se svidjalo sto vidi, ali je li zelio da ga proda? Nije, Mata je zelio da ode. Ko je god gledao tada Celsi sa Lukakuom, jer Murinjo je probao sa Lukakuom i u Celsiju vidio je da Lukaku apsolutno to ne moze da igra i nije dovoljan nivo za taj Celsi i tog Murinja. I prodat je, evoluirao je i sad eto moze. Manite se tih prica, nisu Martijal i rasford jos uvijek dovoljno dobri i Zozeu bi bilo mnogo bolje sa Perisicem i Vilijanom ali ide i protiv sebe na neki nacin, daje im sanse, trpi ih, gura ih naprijed. Dajte postovanje dje je postovanje zasluzeno.

                        Ipak ono sto je vise nego jasno, ta izjava mi se sekunde ne svidja, ali niko ne dira igraca, niko ih ne napada, sve je na ledjima Murinja. E pa meni se prvom nije svidjalo kad je svaljivao na igrace javno, sad mi se ne svidja kad ih je zastitio javno. Nikad udovoljiti, ima svoje nacine koji pale.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vlajko bijes bitku sa vetrenjacama. Da je forsirao Salaha, ismevali bi ga zbog Vilijana koji bi napravio top karijeru negde drugde. Kad Rasford igra, sto ne igra Marsijal, kad Marsijal igra, sto ne igra Rasford. Mata se pljuje, pa ako on ne igra a ne pobedimo, svi se pitaju sto ne igra Mata. Lingard je izgleda postao najbolji igrac ekipe sam od sebe. Lukaku je sam od sebe iz cista mira poceo da igra fudbal karijere... Pogbu napljuvasmo svi zivi, sad kad ne igra ni to ne valja. Sacekaj da stavi Sanceza na klupu da se svi pitaju zasto stavlja na klupu tako klasnog igraca za kog su mu rekli da bi trebao da ga odmori na klupi. Ne mozes jednostavno, ne vredi.
                          Last edited by bici; 14-03-18, 14:42.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Murinjo svakako ofanzivno mora bolje, janso je da igraci ne dobijaju slobodu jer su je imali prosle sezone, jer smo svi valjda gledali prosle sezone i svi smo vidjeli po 30-40 suteva, starhovite napade i sanse, ali je tada bio kriv sto forsira Zlatana i najvise se pljuvao covjek zahvaljujuci kome su ustvari najvise te sanse postojale. A sto nisu postojali na terenu Martijal i Rasford i sto nisu bili ni blizu u formi kao ove sezone to nije bitno, na kraju je Rasko odigrao preko 40 utakmica u sezoni, i kad nije davao golove, a kao sto znamo nije Murinjo ga je podrzavao, kao sto ga podrzava i ove sezone. Runi je isporucio vise od njih dvojice prosle sezone, a svi znamo koliko je ocajno igrao. Kad se ugasio Zlatan posle finala liga kupa ugasila se i igra, covjek se zatvorio i vise se bojao da ne primi gol nego da ga da. Van Gal se uzasno bojao da ne primi gol, jer sjecamo se svi odlicno kakav smo fudbal igrali na pocetku Van Galove karijere u Junajtedu. Ono je bila milina za gledati, ali dodje Lester i popijes petardicu, uzasno neizbalansirana ekipa, ona je to i dalje, ali nismo dozvolili Van Galu da zavrsi rebuliding, ajde onda da se dozvoli Murinju da ga zavrsi. Jer ovo je i dalje ekipa u rebuildingu, ekipa kojoj fali holder i paser, jedan ili dva beka, jedan stoper, desno krilo. Jer ova ekipa ima 65 bodova i osam utakmica jos da odigra. Je li malo 80ak bodova za nedovrsen projekat. Svakako da nije. Je li moglo bolje, mozda i trebalo? Vrlo moguce. Dva gola po mecu, preko 20 pobjeda u sezoni bice prvi put od odlaska starog, manje od jednog primljenog gola po utakmici. Mojes 19 pobjeda iz 38 utakmica, Van Gal 19 i 20, a Murinjo za 30 utakmica 20 pobjeda. Nemojmo da sve predstavljamo da je tako crno, jer nije.

                            Ipak papi je npr. u pravu, Murinjo je majstor da smanji razmak izmedju svoje i prosjecne ekipe. ALi je neki dan i bio majstor za derbije. Nije savrsen, ali za nas u ovom trenutku boljeg nema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Poenta Salaha, KDB, Lukakua, Mate je?

                              On ih je htio zadrzati ali oni nisu bili spremni na cekanje, nisu isporucili, nisu zreli i nisu tip igraca kakve Zoze voli?
                              Ok.

                              Sta se desava sa Pogbom? Zasto izgleda kao amater zadnja 2 mjeseca? U cemu je problem?
                              Sta se desava sa Marsijalom? Igracem mjeseca januara, igrao u odlicnoj formi i davao bitne golove? Zasto je prebacen na desnu stranu i onda ga nema u timu?
                              Sta se desava sa Lingardom? Zasto je ugusen covjek koji je bio mozda u najboljoj formi u ligi tih par nedelja? Zasto je protiv Barnlija u gostima stavljen na poziciju 10 a igrao povicenije nego Pogba? Nemoguce da su se Pogba i on to dogovorili? Mora da je trener imao nesto sa tim?
                              Sta se desava sa lijevim bekom, So? Igrao je odlicno, pruzao konstantne partije i onda ga nema par meceva unazad?

                              Sta se desilo na mecu protiv Barnlija na OT, Ibra i Lukaku zajedno?
                              Sta se desilo protiv Sevilje u dvomecu? U jebenom dvomecu Utd nije stvorio 3 100% sansi protiv jedne od najgorih odbrana koje su u LS?
                              Sta se desilo protiv Celzija i Totenhema? Gol na startu i nema plana B?

                              Zabolje mene da li ce on isprozivat igrace i svalit svu krivicu na njih ili sebe vec me zanima odgovornost, zanima me odgovor menadzera i ekipe?
                              Odgovor je Utd je navikao na ispadanje u ovoj fazi takmicenja? To je jebeni odgovor na pitanja navijaca sta se desilo i cemu takva negativna taktika protiv mnogo losije ekipe?

                              Mozda vi ne smatrate da nije velika stvar ta izjava i ispadanje od Sevilje ali za mene je itekako velika stvar.
                              Ajde da smo napali, bili bolji pa primili gol i ispali i jbg, desava se ali da ti protiv Sevilje igras kao jedna picka, da od Sevilje i njenih igraca se bojis kao da je Real Madrid e to ne moze da prodje




                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Vladane, dobio je svu mogucu slobodu po potanju pojacanja, vecina igraca mu se i dovela. Nemojmo praviti da ovo nije kvalitetan sastav i bez tih pozicija o kojima pises jer jeste.
                                Nemojmo praviti da ovo nije sastav koji moze i mora napadacki da igra, koji u sebi ima igrace od kojih se protivnici trebaju plasiti a ne obrnuto. Sastav koji vecini ekipa moze dati gol vise a imas i najboljeg golmana svijeta tu.


                                Zoze je mozda najsigurniji trener da ce donijeti neki uspjeh, neku titulu u sezoni ali kada toga nema onda ostaje gorak osjecaj u ustima jer je fudbal u vecini sezone bio los.
                                LS je bila nemoguca misija ali ispasti od Sevilje je stvarno bruka, ne sto ispadas od losijeg kluba vec sto ispadas zato sto nisi ni probao da pobijedis tu ekipu. Mnogo gorak poraz i ispadanje


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X