Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Ti ako imaš neke veze u svlačionici pa znaš, onda ok ako ne onda su to tvoja nagađanja. Jer ja sam u subotu vidio zalaganje, a subota je bila nedavno.


    Ja sam npr uvjeren da bi većina ovdje tjerala Klopa da ide posle par sezona zbog nedovoljno dobrih rezultata, bez obzira na lepršav fudbal. Tada bi se žalili na nedostatak trofeja, izgubljena finala itd.

    Murinjo je, kao što fino reče Vladan, ozbiljan igrač i takvo razmaženo pljuvanje kao da je neki idiot a ne dokazan trener, bolji od svakog sa kojim biste ga mijenjali, je baš dno.

    Ali prosto, i Fergi je na momente znao biti pijani starac, zašto ne bi i bilo ko drugi bio ološ. I Pep prošle sezone prevara, ćelavac prepotentni i tako to.

    Ne hvataš poentu koju ističem, za razliku od Mikija28.

    Nebitni su mi rezultati, ne pamtim samo prve 2 titule u PL sve ostalo sam doživeo/proživeo.


    Ne-do-pu-sti-vo je da izjavi onako nešto. Ko je bre on u istoriji Mančester Junajteda, jedna fusnota obična.


    Pajac, bezveznjaković, smrad i ološ.

    Comment


    • Murinjo je, kao što fino reče Vladan, ozbiljan igrač i takvo razmaženo pljuvanje kao da je neki idiot a ne dokazan trener, bolji od svakog sa kojim biste ga mijenjali, je baš dno.

      Ali prosto, i Fergi je na momente znao biti pijani starac, zašto ne bi i bilo ko drugi bio ološ. I Pep prošle sezone prevara, ćelavac prepotentni i tako to.[/QUOTE]

      Pljunuo je on po navijacima. Pljuvao je vec nekoliko puta ali mu se proslo,
      Pljuje legende kluba. Pljuje svakog ko odluci pogledati taj slavni Utd kako igra i vidi da je to sprdacina od igre.

      E vidis, taj pijani starac je neko ko je prosao sve i svasta i na sve se prilagodio i odgovorio. Taj pijani starac bi dobio po usima od neke ekipe ali si znao da ce taj pijani starac da se vrati i da uvidi svoje greske i da na tome poradi.

      Taj celavac je uvidio svoje greske iz prosle sezone i ono sto mu je falilo pa otisao i pukao pare za 2 odlicna beka. Taj celavac se posprdao sa Murinjom ove sezone, razbio ga u svakom aspektu igre.

      Ali zato Portugalac i dalje fura svoj fazon, prolazi njegovo vrijeme uveliko. Svi smo mislili da se moze adaptirati i evoluirati malo ali je to ocigledno bilo pogresno.



      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Felaini i Lingard umesto MekTominaja i Mate.

          Felaini igra bitnu utakmicu a nema u nogama ni pola sata fudbala posle 2 meseca, ali ajde.
          Jos od starta se zajebao, Felaini nije startao vec 5 MJESECA, covece. I on ga stavi u ovako bitnoj utakmici....

          Comment


          • Originally posted by Krojf View Post
            Ne hvataš poentu koju ističem, za razliku od Mikija28.

            Nebitni su mi rezultati, ne pamtim samo prve 2 titule u PL sve ostalo sam doživeo/proživeo.


            Ne-do-pu-sti-vo je da izjavi onako nešto. Ko je bre on u istoriji Mančester Junajteda, jedna fusnota obična.


            Pajac, bezveznjaković, smrad i ološ.
            Shvatam, mada mislim da je želio da smiri malo situaciju posle ispadanja, koje je realno bilo baš neočekivano, ali je na kraju dao baš glupu izjavu. Baš glupu.

            Kako god, svi smo nervozni i pod utiskom i dalje, tako da razumijem svakoga. Glupo mi je samo da se ide u neke krajnosti sa komentarima zbog jednog poraza ma koliko težak bio, ali šta da se radi, nismo svi isti.
            Last edited by BorisUnited99; 13-03-18, 23:48.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Jos od starta se zajebao, Felaini nije startao vec 5 MJESECA, covece. I on ga stavi u ovako bitnoj utakmici....

              To ne može da bude slučajno, šta god da je Murinjo nije debil.

              Plaši me da je krenuo u autodestrukciju svega, kao i uvek kad odlazi. Zato ga treba preduhitriti i najuriti što pre.

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Shvatam, mada mislim da je želio da smiri malo situaciju posle ispadanja, koje je realno bilo baš neočekivano, ali je na kraju dao baš glupu izjavu. Baš glupu.
                Kao što napisah u prethodnom postu, šta god da je ipak glup nije.

                Izjava je data sa namerom, tendenciozno, da još više uznemiri ceo klub, da se klub bavi time da li on ide ili ne ide, ko će od igrača za njim itd a utakmice su u trećem planu.

                Već viđeno od Murinja.

                Nikako mu ne dozvoliti još jedan prelazni rok jer će razjuriti sve šta valja.

                Comment


                • Ali želudac je hteo da mi se okrene, OT, protiv Seville, oni imaju loptu i sedimo na 40 metra od svog gola, nikakav presing, ništa... Sedi tu i čekaj.
                  Znači gori osećaj nego Aguero kad je dao gol, kunem vam se da ne preterujem.

                  Kad je to bilo sa Aguerom, bio sam u fazonu "jbg, bounce back-ovacemo". Nije me bilo sramota, sad me bilo sramota, po prvi put sam osetio da mi neko obezvredjuje i obesmišljava životnu pasiju, životni ponos što sam na ovaj način pasioniran za klub. Ceo život ni na trenutak nisam posumnjao u smislenost svog navijanja za Manchester United i to što nikad konkretno, materijalno neću dobiti zbog toga. Plakalo se na 18. rodjendan kad se ispalo od Milana, bilo mi je teško... bilo je teških trenutaka, bilo je frustracije protiv Barse, ali je i pored toga bilo ponosa...

                  Ali ovaj osećaj, u fazonu "Ma jbt se, boli me pa kurac, koj djavo se stresiram za vas kad ovako igrate"
                  Nateraće me da zamrzim čoveka koji je odgovoran za ovo...
                  Last edited by Busby Babe; 13-03-18, 23:50.

                  Comment


                  • Za večerašnji poraz, a može se slobodno reći i blamažu, kriv je isključivo Murinjo. Potpuno promašena taktika, pristup, sastav. Do sada nisam bio preterano kritički nastrojen prema njemu, međutim ovo večeras nije smeo sebi da dopusti, a pogotovu ne onakvu izjavu nakon meča. Čovek je prosto nesposoban da prihvati krivicu i odgovornost, čak i u ovakvim situacijama, kada je svima apsolutno jasno da je pristup bio pogrešan.

                    Rekao bih da mu treba dati još jednu sezonu, međutim zbog sramne izjave nakon meča, nisam baš siguran da je zaslužuje. Baš me razočarao večeras. Problem su i trenerske alternative, a tržište ne nudi preterano dobre kandidate u ovom momentu.

                    Comment


                    • Rasford izdominira prvo poluvrijeme protiv Liverpula i za par dana desno krilo.
                      Marsijal razbija kako igra m, stize Sancez i Marsijal desno krilo.

                      Lingard razbija kako igra, on protiv Barnlija njega stavi nominalno na 10 a igra povucenije od Pogbe.

                      Mata mozda u najboljoj formi, ovo mec za njega da moze da poveze linije tima a on na klupi da bi on opet igrao neku formaciju koju i slijepac vidi da ne odgovara timu. Da mnogo bolje, balansiranije izgleda 4-3-3 i da igraci bolje funkcionisu i toj formaciji, mnogo su sigurniji.

                      So igra dobro i onda ga nema nidje.


                      Mozda djeluje da se slaze sa igracima i sve ali kao sto je BB napisao, ubijedjen sam da je dosta igraca vidjelo posle meca sa Liverpulom koliko je sati, da im Zoze nikad nece vjerovai u velikim utakmicama i covjek ubio ekipu, sav momentum a imali su ga itekako.

                      To Erik kaze, ne mogu vise gledati destruktivan fudbal. Ne sa ovim igracima koje imamo u klubu, nikako


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Gledao sam kad smo izgubili titulu od Širera i Satona 1995.
                        Kad nas je Njukasl tukao 4/5:0 u derbiju sezone, uzeli smo to prvenstvo ipak.
                        Kad je sezona kad je bio treble počela porazom od Čelsija u Čeriti Šildu, isto 5-0.
                        Kad nam Viltord dade na Trafordu i odnese titulu na Hajberi.

                        I sve posle toga.

                        Nikad me nije bila sramota kluba, poraza, jer je klub držao određeni renome, određenu kulturu koju je nosio sa sobom.

                        Znalo se ko je ko i ko šta može i ne može da radi.


                        Sada me je sramota, sramota me je izjave trenera Junajteda o Junajtedu. Sramota me što sam podržavao njegov dolazak i ostanak.

                        Svaki dan sa Murinjom u klubu je najgori i najsramniji period u istoriji.

                        Comment


                        • Originally posted by Krojf View Post
                          Kao što napisah u prethodnom postu, šta god da je ipak glup nije.

                          Izjava je data sa namerom, tendenciozno, da još više uznemiri ceo klub, da se klub bavi time da li on ide ili ne ide, ko će od igrača za njim itd a utakmice su u trećem planu.

                          Već viđeno od Murinja.

                          Nikako mu ne dozvoliti još jedan prelazni rok jer će razjuriti sve šta valja.
                          Nije on glup, glupa mu je izjava. To što je Murinjo proračunat i tendenciozan u 90% slučajeva sa izjavama ne znači da je uvijek, posebno ne posle poraza, viđali smo u svakakvim izdanjima posle poraza, posebno u Čelziju pred kraj.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Nije on glup, glupa mu je izjava. To što je Murinjo proračunat i tendenciozan u 90% slučajeva sa izjavama ne znači da je uvijek, posebno ne posle poraza, viđali smo u svakakvim izdanjima posle poraza, posebno u Čelziju pred kraj.

                            Seti se šta je uradio Čelsiju.

                            Prodao Salaha, Lukakua, De Brujnea gde su sad ti igrači i šta igraju.

                            Pravio cirkus sa onom doktorkom.


                            To i nas čeka ukoliko se ne reaguje.

                            Comment


                            • npr

                              Comment


                              • Najgori fudbal u Evropi igramo,2018 je godina mi zaostali u 90tih

                                Nama bi jedan Kike Setijen ili Bielsa legao kao budali samar. To bi bio prakticno razliciti sport od ovoga sto gledamo

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X