Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjecam se ja odlicno sta se pisalo i kad je doveden Klop i koliko se pljuvali Van Gal tokom te polusezone kad je Liverpul za mjesec pod Klopm izgledao kao svemirski brod u odnosu na Junajted pod LVGom, i kako mu je fudbal ocajan, pa na kraju Van Gal zavrsio ispred, otisao u LS, a Liverpul izgubio finale LE od Sevilje. Ne znam stvarno, nije mi jasno, nije mi bilo ni tada, nije ni sada

    Mojes je iamo atraktivniju igru od Van Gala i Murinja, pa smo mu svi odreda trazili glavu jos u decembru
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Zasto bi Liverpul imao perspektivu da osvoji titulu prije Junajteda kad u poslednjih pet godina su bili drugi, sesti, osmi, cetvrti. Trenutnoo su treci, iza Junajteda. Ako gledamo trenutno, tri od pet godina su iza Junajteda. Kako je to njihova perspektiva bolja od Junajtedove? Nisu osvojili nijedan jedini trofej od 2012. godine.
      Zato sto Klopp polako ispravlja svoje greske, i ako im odlaze najbolje igrace skoro svake godine oni su opet tu. Unakazili su Porto 5-0 jos na Dragau, mi bi izgubili. Pa sta je bitno dali su drugi ili treci? I onako samo se PL smeta. A po meni, oni ce je pre osvojiti nego Murinjo. Nek Liverpulci komentarisu oko Kloppa evo, dali se promenio, nek Zola kaze. Murinjo je previse tvrdoglav i on se nikad nece smeniti.

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Ma amater, realno trener na nivou Limenog, teško da bi i u našoj ligi bilo mjesta za njega plus ološ što ti kažeš, ne znam koji k*rac ga svi silni bivši igrači gotive, drži ih ucijenjene garant.

        Kakvi komentari

        @reddevil Murinjo je uzeo sa Portom i Interom LŠ, zna on i bez para, opušteno.

        Ključno je to BIVŠI igrači.
        Za njih me zapravo baš zabole. Za Deka, Derleia, Motu, Kambijasa, Milita itd.

        Ovi igrači ga ne gotive, ne trude se i očigledno jedva čekaju da mu vide leđa jer im je pun kufer antifudbala.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Zasto bi Liverpul imao perspektivu da osvoji titulu prije Junajteda kad u poslednjih pet godina su bili drugi, sesti, osmi, cetvrti. Trenutnoo su treci, iza Junajteda. Ako gledamo trenutno, tri od pet godina su iza Junajteda. Kako je to njihova perspektiva bolja od Junajtedove? Nisu osvojili nijedan jedini trofej od 2012. godine.
          Koliko god da ne volim Kloppa, i koliko god da mislim da nije neki pure world class trener, mislim da Liverpool sa njim ima u nekoj budućnosti tu jednu sezonu gde će da im se poklopi sve da odigraju ludački i da osvoje nešto veliko.
          Mi sa ovim nemamo. Bićemo tu drugi, treći u ligi, iz sezone u sezone Pep će da nam nabija rogove, a u LŠ ćemo manje više uvek ovako da igramo. Jednom ćemo da prodjemo osminu finala, a branićemo sei protiv nekog Bazela ili Šahtjora, pa ćemo onda da ispadnemo u 1/4. A sve i da na neku sreću prodjemo i to, polufinale nećemo, a i sve i da hoćemo, igraćemo ta polufinala neke full time bus bunkerice, sa 10 igrača u šesnest.
          United nije Chelsea, pa da uspe tako da osvoji. A i taj Cheslea, to je incidentno incidentni slučaj...

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post

            Murinjo je uzeo sa Portom i Interom LŠ, zna on i bez para, opušteno.
            Naravno da zna, nikad nisam rekao da ne zna nego je činjenica da on nije trener za najveće klubove poput Reala i Uniteda koji mu daju bianco cek da dovede zvijezde nadajući se da ce osvajati naslove i lijepo igrati
            U takvim klubovima nije dopušteno branit se, dok u Interu je sve dopušteno jer taj klub je ipak razina ispod najvećih (uz svo poštovanje Interu)
            Pazi kakve igrače naprijed imamo a akcije nikakve nemamo to je nedopustivo
            Toliko kvalitetnih igrača a i dalje nam ddg daleko najbolji



            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Zato sto Klopp polako ispravlja svoje greske, i ako im odlaze najbolje igrace skoro svake godine oni su opet tu. Unakazili su Porto 5-0 jos na Dragau, mi bi izgubili. Pa sta je bitno dali su drugi ili treci? I onako samo se PL smeta. A po meni, oni ce je pre osvojiti nego Murinjo. Nek Liverpulci komentarisu oko Kloppa evo, dali se promenio, nek Zola kaze. Murinjo je previse tvrdoglav i on se nikad nece smeniti.
              Ali i takav osvaja trofeje, ne gubi sest finala uzastopno. Ako sest zaredom izgubis onda ne bih rekao da ucis nesto previse
              sigpic

              Comment


              • Verujem da nema nista gore od razocaranog navijaca, ali bas preterujete. Kakav crni Mojes ili Lalatovic.. ajte uozbiljite se!
                I sa svakim ce biti isto ili slicno...SAFa vise imati necemo

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ali i takav osvaja trofeje, ne gubi sest finala uzastopno. Ako sest zaredom izgubis onda ne bih rekao da ucis nesto previse
                  Pa i Murinju je ova 100ta lekcija pusiona zbog autobusa i nista

                  Odosmo daleko u OFF.

                  I ovo sto se zajebava sa klubom je prilicno nisko, a nije mu prvi put, ne znam sta je sa covekom, sta je on postao ....

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Koliko god da ne volim Kloppa, i koliko god da mislim da nije neki pure world class trener, mislim da Liverpool sa njim ima u nekoj budućnosti tu jednu sezonu gde će da im se poklopi sve da odigraju ludački i da osvoje nešto veliko.
                    Mi sa ovim nemamo. Bićemo tu drugi, treći u ligi, iz sezone u sezone Pep će da nam nabija rogove, a u LŠ ćemo manje više uvek ovako da igramo. Jednom ćemo da prodjemo osminu finala, a branićemo sei protiv nekog Bazela ili Šahtjora, pa ćemo onda da ispadnemo u 1/4. A sve i da na neku sreću prodjemo i to, polufinale nećemo, a i sve i da hoćemo, igraćemo ta polufinala neke full time bus bunkerice, sa 10 igrača u šesnest.
                    United nije Chelsea, pa da uspe tako da osvoji. A i taj Cheslea, to je incidentno incidentni slučaj...
                    Tu su sezonu imali kao sto znas i znas kako je zavrsila. Igrali su najbolji fudbal, igrali su u transu i onda im je ta neznalica Zoze oduzeo sve u jednom za njega nebitnom mecu. Ne znam, ja jesam nezadovoljan sa ove dvije sezone, ali kad vidim koliko su navijaci rivala zadovoljni sa mnogo gorim sezonama ne znam sta bih rekao onda stvarno
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako mu ova izjava prođe nekažnjeno klub šalje poruku da je jako neozbiljan i jako očajan.

                      To je poruka svima da mogu kako hoće, da nepoštovanje prolazi bez sankcija, da su igrači i treneri veći od kluba.


                      Murinjo se večerašnjom izjavom stavio iznad kluba i ja ne mogu da verujem da neko ko je pratio Fergusonov Junajted može da bude OK sa tim da ovaj ostane još 1 dan u klubu, ni kao trener ni kao ekonom ni kao kafe kuvarica.


                      Ovaj klub je izgrađen na jednom renomeu starijem od rezultata. Ne zanima me poraz, budući trofeji sa Murinjom još manje, izjavom je prešao crvenu liniju.
                      Last edited by Krojf; 13-03-18, 23:28.

                      Comment


                      • Moram da idem, ali bilo je lijepo diskutovati i uvijek je ljepse kad diskutujemo i posle poraza, kao i posle pobjeda, za razliku od nekih drugih tema koje kad se ne pobjedjuje zuje prazne.

                        Bice sve dobro, to je samo fudbal, odoh da ubijem nesto u PUBGu
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Krojf View Post
                          Ključno je to BIVŠI igrači.
                          Za njih me zapravo baš zabole. Za Deka, Derleia, Motu, Kambijasa, Milita itd.

                          Ovi igrači ga ne gotive, ne trude se i očigledno jedva čekaju da mu vide leđa jer im je pun kufer antifudbala.
                          Ti ako imaš neke veze u svlačionici pa znaš, onda ok ako ne onda su to tvoja nagađanja. Jer ja sam u subotu vidio zalaganje, a subota je bila nedavno.


                          Ja sam npr uvjeren da bi većina ovdje tjerala Klopa da ide posle par sezona zbog nedovoljno dobrih rezultata, bez obzira na lepršav fudbal. Tada bi se žalili na nedostatak trofeja, izgubljena finala itd.

                          Murinjo je, kao što fino reče Vladan, ozbiljan igrač i takvo razmaženo pljuvanje kao da je neki idiot a ne dokazan trener, bolji od svakog sa kojim biste ga mijenjali, je baš dno.

                          Ali prosto, i Fergi je na momente znao biti pijani starac, zašto ne bi i bilo ko drugi bio ološ. I Pep prošle sezone prevara, ćelavac prepotentni i tako to.

                          Comment


                          • Krojf, slazem se...

                            Posle ovakve izjave apsolutno me ne zanima doticni vise i jedva cekam da mu vidim ledja.

                            Vjerujem da je i Fergiju dopizdio


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Tu su sezonu imali kao sto znas i znas kako je zavrsila. Igrali su najbolji fudbal, igrali su u transu i onda im je ta neznalica Zoze oduzeo sve u jednom za njega nebitnom mecu. Ne znam, ja jesam nezadovoljan sa ove dvije sezone, ali kad vidim koliko su navijaci rivala zadovoljni sa mnogo gorim sezonama ne znam sta bih rekao onda stvarno
                              To nije Klopp-ova sezona bila, nego BR-ova.

                              Teško da će Liverpool pod Klopp-om da bude full stabilan tim cele sezone, tim koji će racionalno da gura celu sezonu, mislim da su im pehovi sistemska stvar.... ali i pored toga taj način i to kako igraju, imaju kapaciteta da urade nešto veliko kad tad.
                              Do tad im neće biti teško da udju u LŠ, Arsenalu predstoji period tranzicije, i mnogo veću muku će da dozive nego mi. Chelsea je sada žrtva Romana koji nema više neke ambicije, čovek je ulozio u klub, digo ga visok nivo, u momentu ekspanzije PL, stvorio veliki broj navijača širom Sveta u pravom trenutku kad je PL sjebala Calcio, sad lepo skuplja taj plen. LFC će mislim biti konkuretniji od njih u naredne 2, možda 3 godine. Pritom tim Chelsea-a je čist krš, bez Hazarda oni su možda slabiji i od Arsenala. Tottenham gradi stadion, neće se pojačavati što znači da će teško održati i Kane-a i Pocha, a samo ejdan od njih dvojice da ode, oni se spuštaju na nivo tog ovog sada mučenog Arsenala.
                              Za to vreme Klopp će imati prostora za taj pomalo lunatic fudbal, koji ne verujem da će ispaštati ispadanjem iz top4 a takav tim ima šanse da klikne i da sjebe sve i u Evropi.

                              To sa finalima, je više samo statistika. Retko kad je bio i favorit. A i takve stvari su tu da se ruše... i da budeš motivisan da ih srušiš...
                              Dok naš trener je motivisan da koristi istoriju i svoje prethodne uspehe da pravda sebe i ide linijom manjeg otpora, koristeći te trofeje iz prošle dekade kao neki alibi.
                              Last edited by Busby Babe; 13-03-18, 23:35.

                              Comment


                              • Moram reci da bih malo za promenu gledao lep i atraktivan fudbal. Video sam dominaciju, krah, ponovni neuspeli ribilding. Video sam i Murinjove trofeje. Sada bih malo da gledam brz, tecan, atratktivan Junajted pi cenu zero trofeja. Ne mogu vise ovo.

                                Sto se "Specijalnog" tice ne bih ga mnogo komentarisao. Zao mi je samo sto sam toliko debelo pogresio u vezi njega.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X