Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto taj strasni Klop nije dobio Murinja jos u Engleskoj, nije dao gol iz igre u cetiri meca. Malo precerujete kao i uvijek posle nekog tezeg poraza. Murinjo je ipak malo ozbiljnij igrac nego kakvim ga neki od vas predstavljaju. Klop prvo treba da pobijedi neko finale, pa onda da osvoji velike stvari da bi mogao da se stavlja u istoj recenici s njim. Pa on je izgubio jos gore od Sevilje, u tri meca nije dobio Sevilju, izgubio je sest uzastopnih finala, pa su Liverpulovci oduselvjeni s njim, znas kad bi Mancesterovci bili zadovoljni s njim da je u Junajtedu i ostvaruje rezultate ako s Liverpulom? Nikad.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Gagi Karlo je osvojio cetiri lige od kad se bavi trenerskim poslom, a tri LS. Trenirao je Parmu, Juventus, Milan, Celsi, PSZ, Real i Bajern. Za 20 i jace godina cetiri lige, sa ovakvim ekipama, premalo da ga jbs. A ja jos obozavam Karla. On u Cesliju ima procenat pobjeda 61.4%, Murinjo u Juanjtedu ima 61.5%, imaju isti broj utakmica.
      Hvala na razumu, ljudi pišu svakakve nebuloze, sad bi doveli i Lalatovića samo da se otarase Murinja, takav se utisak stiče.

      Sutra nek se otvori put da se dovede neki vrhunski, ali vrhunski trener, može rastanak sa Murinjom na kraju sezone. Ali ne zbog bilo koga, već zbog vrh trenera.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Comment


          • A sve sam mislila neka patka.. kva..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              A sada više nema ni te harizme, s obzirom da mu se sujeta trigeruje, every now and then...
              Ma kakvi, raspada se u svakom smislu.

              Ne liči ni na šta fizički, izgleda i ponaša se kao najobičniji ološ.
              Pročitan strukovno, više ga ni igrači ne tolerišu toliko, niti ga "obožavaju".

              Pajac.

              Comment


              • OVO!

                Potencirao sam na ovome, i vraćao se na taj meč na Enfildu, 0-0, i samo taj meč slično iznervirao kao ovaj, iako je bilo poraza i loših utakmica...

                Comment


                • Ono sto ja vidim je da Liverpul ima perspektivu da uradi nesto za nekoliko sezona, jer napokon kupuju to sto im treba. Nije dobio Murinja pa sta, nije ni Murinjo dobio Pepa.

                  Comment


                  • Originally posted by Krojf View Post
                    Zar nije Anćeloti uzeo ligu sa Čelsijem? Ili sam pomešao?
                    Uzeo je s Che u istoj sezoni i ligu i fa cup a i jedini ima bar jednu titulu u ligama petice (sa realom kup kralja a u ostale 4 lige prvak lige) ali eto tu ispada po nekima da on nije igrač za ligu a evo vidimo za mourinha se pričalo da je kralj nokaut faze a vidimo kako je nadmudrio Sevillu
                    Smiješno i sto se govori za Pochea da je rođeni gubitnik, dajte njemu 200mil u tott i borit ce se sa cityem za naslov a “rođeni pobjednik” Mourinho sa spursima bi bio između 5-7 mjesto
                    Bilo koji napadački moderni trener da nam dođe ce napraviti veći uspjeh od mourinha jer ovaj klub je navikao igrat takav nogomet, mi nismo Jbn inter


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Krojf View Post
                      Ma kakvi, raspada se u svakom smislu.

                      Ne liči ni na šta fizički, izgleda i ponaša se kao najobičniji ološ.
                      Pročitan strukovno, više ga ni igrači ne tolerišu toliko, niti ga "obožavaju".

                      Pajac.
                      Ma amater, realno trener na nivou Limenog, teško da bi i u našoj ligi bilo mjesta za njega plus ološ što ti kažeš, ne znam koji k*rac ga svi silni bivši igrači gotive, drži ih ucijenjene garant.

                      Kakvi komentari

                      @reddevil Murinjo je uzeo sa Portom i Interom LŠ, zna on i bez para, opušteno.
                      Last edited by BorisUnited99; 13-03-18, 23:16.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Ono sto ja vidim je da Liverpul ima perspektivu da uradi nesto za nekoliko sezona, jer napokon kupuju to sto im treba. Nije dobio Murinja pa sta, nije ni Murinjo dobio Pepa.
                        Zasto bi Liverpul imao perspektivu da osvoji titulu prije Junajteda kad u poslednjih pet godina su bili drugi, sesti, osmi, cetvrti. Trenutnoo su treci, iza Junajteda. Ako gledamo trenutno, tri od pet godina su iza Junajteda. Kako je to njihova perspektiva bolja od Junajtedove? Nisu osvojili nijedan jedini trofej od 2012. godine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja ne kazem da je Murinjo neki amater, nego da je postao prevelika kukavica i da nemamo perspektivu sa njim, po meni. Ja ne gledam da cemo ista osvojiti bitno u narednih 3-4 sezona ako on ostane. Jednostavno se ne uklapa u Junajted, kao sto se nije ni Moyes, ni Van Gaal.

                          Steta sto smo propustili Gvardiolu, velika steta.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Ono sto ja vidim je da Liverpul ima perspektivu da uradi nesto za nekoliko sezona, jer napokon kupuju to sto im treba. Nije dobio Murinja pa sta, nije ni Murinjo dobio Pepa.
                            Ma gubio je Fergi od Liverpula kad smo bili mnogo jači od njih, ali mi smo imali pametnija posla tad i bili fokusirani na sve trofeje, plus se nije odustajalo od načina igre, skoro nikada. Pa neka nas unakaze i 3-0.

                            Pa samo kad se setim onog poraza kad je Torres uništio Vidića. Vodimo 1-0, a igramo presing, oni ispucavaju loptu, naša poslednja linija na 40 metra od gola. Sad kad povedemo protiv Liverpul, napadač nam bude na 40 metra od gola kad oni imaju loptu na protivničkom terenu.

                            Comment


                            • Originally posted by reddevil96 View Post
                              Uzeo je s Che u istoj sezoni i ligu i fa cup a i jedini ima bar jednu titulu u ligama petice (sa realom kup kralja a u ostale 4 lige prvak lige) ali eto tu ispada po nekima da on nije igrač za ligu a evo vidimo za mourinha se pričalo da je kralj nokaut faze a vidimo kako je nadmudrio Sevillu
                              Smiješno i sto se govori za Pochea da je rođeni gubitnik, dajte njemu 200mil u tott i borit ce se sa cityem za naslov a “rođeni pobjednik” Mourinho sa spursima bi bio između 5-7 mjesto
                              Bilo koji napadački moderni trener da nam dođe ce napraviti veći uspjeh od mourinha jer ovaj klub je navikao igrat takav nogomet, mi nismo Jbn inter


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Slažem se ja generalno da je Anćeloti maher za kup sistem više nego za ligu, ono što ne mogu da mu osporim da mu ekipe igraju fudbal za razliku od ovog slučaja.


                              Neko kaže sad bi doveli Lalatovića pa naravno da bih pre doveo Lalatovića nego menadžera koji pljuje po klubu koji trenira. Ona izjava je neoprostiva.

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Ma amater, realno trener na nivou Limenog, teško da bi i u našoj ligi bilo mjesta za njega plus ološ što ti kažeš, ne znam koji k*rac ga svi silni bivši igrači gotive, drži ih ucijenjene garant.

                                Kakvi komentari
                                Koji svi? Samo Interovci jer taj klub propada kao Grčka
                                Pogledaj realove i chelsejeve igrače jel ga hvale
                                Ova njegova gore izjava dokazuje da njega nije briga za united niti za nas navijače nego samo za svoju guzicu, jbt tko je on pa da u porazu našem se hvali da nas je dvaput izbacio


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X