Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Naravno da nije, ali su se u Portu, Interu, Celsiju u prvom mandatu svi kleli u njega, neki se kunu i dalje. Svakako on bolje zna od igraca, ako ga ne prate igraci to je lose i za njega i za njih. Ali ja ne vidim problem na realciji Murinjo igraci, cak sam ubijedjen da je sve ok, problem je u ofanzivnom sistemu koji je zaista los. I kad se napada napada se na zelju, na ludilo neko, kao protiv palasa, kao veceras cak, stvori se odma nesto ali nema nekih uigranih akcija, ne znam kako je to moguce jer je prosle sezone to ofanzivno izgledalo sjajno, falio je zavrsni udarac ali se lako stvarala prednost i dolazilo do sansi.To je vec na Murinju i njegovom timu.
    Upravo to, Barnli ima smislenije akcije od nas. Nikakvo kretanje igraca, onakvih igraca kao Lingard, Sanchez i Matu koji mogu dar mar da naprave samo svojim kretanjem izmedju linija, ali to im nije dozvoljeno/uigrano, lepo pise BB.

    Moje mislenje je da nema sta da radi Murinjo u ovakvim Manchesterom Junajtedom, kapiram kad bi isla anketa sad 95% bi hteli da ode Murinjo, i to ne samo zbog ovog ispadanja iz Seville, nego zbog pristupa.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Vidio sam koliko im se ne svidja, Pogba neki dan samo sto nije izljubio Murinja. Taj Martijal je u jednom jos zatvorenijem sistemu igrao bolje nego prosle godine i osjetno otvorenijem. Pogba je do prije dva mjeseca drzao fudbalsku kliniku i odjednom kao zaboravio da igra? Sve je do pristupa, ne mozes te stvari da svalis na trenera, eto Pogbi se nije svidjalo u formaciji sa dva, dobio je lijevu stranu u formaciji sa tri pa opet nista. martijalu ladje tonu zbog broja, zbog toga koliko igra, udje s klupe zgazi iz utakmice u utakmicu, pocne od pocetka ne vidi se. Ne odgovara mu kao desna strana, a desno u poslednje vrijeme duoplo bolje igra nego lijevo. Isto kao sto nisam sve svaljivao na Van gala, tako necu ni na Murinja. Van Gal je bio kriv i za Di Mariju i za RVPa i za Falkaa, iako je uradio sve da svi igraju i svima mijenjao pozicije i pokusavao najbolje iz njih da izvuce. Ne mogu jas te neke stavri da zamjerim Zozeu, mogu da mu zamjerim Lingarda jer momak sabija kao je desetka ili ss, ne vracaj ga na osmicu, mogu da mu zamjerim sto je cilj od prvog minuta visoke lopte na Felainija i Lukakua protiv Sevilje ali na formu igraca i davanje sanse igracima nikako. Jer gledamo utakmice iz nedelje u nedelju, nije Zoze rekao Pogbi da ne pogodi nijedan jebeni pas, da se sprda kao ispred zgrade da igra. Ali moze da mu se zamjeri ako mu to bude prolazilo(Pogbi), kod SAFa garantujem ti ne bi.
      Kod ovog Murinja i Scholes ne bi dodao otvorenom igraču na 25 metra.
      Pogba je tehnički spreman sa obe noge da pogodi trepavicu sa 60 metra razdaljine. I sigurno, takav kakav je, paljevina i ambiciozan, prvi ne želi da ovako igra.
      Problem je ubijanje samopouzdanja.
      Kad se plašiš iz dana u dana da odradiš nešto jer će trener da ti jebe majku, onda ćeš i da grešiš u tome, ma koliko ti je to inače rutinski potez. A i pitanje je kakav nam je režim treninga, šta se trenira. Da l' se uopšte pas igra i trenira, da l i na treningu zabranjuje to...

      Pa Herrera je bio jedno vreme igrač sa najboljim loptama u celoj ligi po zemlji, sa najboljim first touch-om kad udje u kanal i vara protivnika telom. Slao one lopte iza ledja kao bog. Kod ovog je postao jebeni Cleverley, plaši se da baci bilo kakav pas i deluje kao da je operisan od istog.
      Prvo poluvreme, situacija kad su oni pogrešili i predali je Matiću, on odmah ima otvorenog Fellainija u sredinu, ali se tačno vidi da se ponaša po instrukcijama, prvo overava ceo teren, da vidi da l postoji promil šanse da ako se lopta izgubi da padne zajebana kontra. Naravno, tu gubi vreme, a i sigurnost i uvaljuje Fellainiju loptu kome onakve lopte ne odgovaraju. I nije Fellaini kriv što je izgubio tu loptu, i nije Matić kriv što je zakasnio.
      Kriv je pattern razmišljanja.

      Pa ni Sanchez ne sme pas u sredinu da da, sme samo ove lob lopte na drugu stranu. Oštru loptu po zemlji, kroz sredinu, koja cepa odbranu, to niko u ovom timu ne sme da da. A zna se zašto se te lopte ne daju... Kad se plašiš protivnika i kad misliš da nisi dovoljno dobar, trener kaže "zajebi loptu kroz sredinu, postoji neka šansa da se tu izgubi lopta i odatle su kontre najopasnije"
      Last edited by Busby Babe; 13-03-18, 22:33.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Upravo to, Barnli ima smislenije akcije od nas. Nikakvo kretanje igraca, onakvih igraca kao Lingard, Sanchez i Matu koji mogu dar mar da naprave samo svojim kretanjem izmedju linija, ali to im nije dozvoljeno/uigrano, lepo pise BB.

          Moje mislenje je da nema sta da radi Murinjo u ovakvim Manchesterom Junajtedom, kapiram kad bi isla anketa sad 95% bi hteli da ode Murinjo, i to ne samo zbog ovog ispadanja iz Seville, nego zbog pristupa.
          Nemas koga da dovedes, Poketino je gubitnik, mozes imati igru neces nista osvojiti ,pod nista mislim i na LE, miki maus i FA kup, jer evo vec nekoliko godina ima konkurentnu ekipu i bez trofeja je, isto kao mOjes sto nikad nista u zivotu nije osvojio, Poketino je stepenik vise od njega ali je neki Pelegrino, sve ima, a ono sto najvise treba mu fali. Muda. Vidio si protiv Juventusa, 150 minuta potpune kontrole, cim su kola krenula nizbrdo pet minuta on vise nije imao nikakav odgovor. On ne moze u hodu nista da rijesi, on svake sezone kad mislis to je to, tu su i imaju sve, popusti.

          Alegri atraktivniji od Murinja, je li ta klasa? Po meni nije. Ima li problema sa svlacionicom i igracima? Svakako. Je li dobar za nokaut fazu? Jeste, odlican je. Bi li donio Mancesteru titulu? Sumnjam iskreno.
          sigpic

          Comment


          • Real je cirkus čiji navijači ne prezaju ni od čega, oni su Ronalda znali zviždati posle par slabih partija ili šta je već bilo prije par godina, sa sve predsednikom koji mijenja trenere kao čarape. Njima je jedino Zidan lijek i uopšte jedini koji se može održati tamo na nešto duže staze, zbog svog karaktera. Za mene taj Real Madrid dakle u tom smislu nije mjerodavan niti će biti.

            Ni u Čelziju nije bila čista situacija, klub u dosta stvari sličan Realu, mada je i tamo Murinjo bio previše povučen u Evropi i za to je plaćao cijenu i sada plaća kod nas, jbg.

            Murinjo je Murinjo i dalje, ovo to ne mijenja, ali sam sebe spriječava da uradi bilo šta veliko u LŠ već koju godinu zaredom svojim pristupom. Ovako je ispao od Atletika, PSŽ, i sada Sevilje. Totalno bespotrebno.

            Comment


            • Jel stvarno ovo rekao?

              Mou: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club."
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne znam da li je pametno ostavljati Murinja još godinu dana, uzeo je taj kup UEFA, hvala mu, neka ide u Pariz da gazi Ligu1 i postavlja rekorde sa PSG.


                Ipak je Ferguson bio u pravu.

                Comment


                • Da, prije sam okacio...

                  Totalno je pogubljen. Nema mu spasa i ne zelim da gledam klub sa njim na celu


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jel stvarno ovo rekao?

                    Mou: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club." #MUFC
                    Dobro je, znači da je svestan da mu se bliži kraj.

                    Pokušaće on tu da napravi neki džumbus, ja bih ga oterao i pre kraja sezone

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nemas koga da dovedes, Poketino je gubitnik, mozes imati igru neces nista osvojiti ,pod nista mislim i na LE, miki maus i FA kup, jer evo vec nekoliko godina ima konkurentnu ekipu i bez trofeja je, isto kao mOjes sto nikad nista u zivotu nije osvojio, Poketino je stepenik vise od njega ali je neki Pelegrino, sve ima, a ono sto najvise treba mu fali. Muda. Vidio si protiv Juventusa, 150 minuta potpune kontrole, cim su kola krenula nizbrdo pet minuta on vise nije imao nikakav odgovor. On ne moze u hodu nista da rijesi, on svake sezone kad mislis to je to, tu su i imaju sve, popusti.

                      Alegri atraktivniji od Murinja, je li ta klasa? Po meni nije. Ima li problema sa svlacionicom i igracima? Svakako. Je li dobar za nokaut fazu? Jeste, odlican je. Bi li donio Mancesteru titulu? Sumnjam iskreno.
                      Ancelotti, Lev, Jardim. Ima tu dosta trenera, ovako ne ide. Ne ide jednostavno. Nece ni Murinjo vidjeti PL nikad dok je Pep u ligi.

                      Originally posted by miloolja View Post
                      Jel stvarno ovo rekao?

                      Mou: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club." #MUFC
                      Fuj Dali on zna da se obraca Junajtedovim fanovima, ne Murinjovim?

                      On sam trazi otkaz, i nije mu prvi put, 2-3 puta se sa PSGom zajebava, ma MRS bre, ne znam ko ga vise zeli na klupi
                      Last edited by Ser Gagi; 13-03-18, 22:40.

                      Comment


                      • Ja mislim da nema apsolutno nikakve šanse da dobije otkaz ove sezone. Naredne godine u ova doba ako napravi nešto slično kao u ove dvije utakmice, možda će razmišljati o tome, ili ako bude imao baš neku katastrofu od sezone do tada ...

                        Comment


                        • Arsen Venger je slobodan od leta

                          Comment


                          • Naravno da ima dostupnih trenera, barem da završe sezonu pristojno a onda na leto neka se daju u ofanzivu na trenera.

                            Jbg, Murinjo.
                            Jednom ljakse uvek ljakse. Delovalo je na početku da ga je klub malo oplemenio, normalniji je bio sa medijima itd. Ali ne može, slepac ostaje slepac.

                            Nije mi bitno što smo ispali, ako najure ovog idiota sve kul.

                            Comment


                            • Dajte ljudi, kakvi Lev, Žardim? Lev čitav život trenira reprezentaciju, to je druga priča skroz, Žardim nije dovoljno dokazan. Anćeloti tu i tamo.

                              Murinja ako hoćemo da mijenjamo, mijenjamo ga Gvardiolom ili Alegrijem, eventualno Poketinom.

                              Nemojte da mijenjamo da bismo mijenjali. S Murinjom teško da ćemo vidjeti osvajanje LŠ ikad, to je postala realnost, ali ovakav kakav je, teško boljeg, u ovom trenutku, možemo naći. To ne znači da kroz koju godinu se neće otvoriti situacija da se dovede njemu dostojna zamjena i to bismo trebali iskoristiti.

                              Comment


                              • Pa bio je, Moyes je trener za ovu budalu. Moyes je dobio samo Fellainija koji je imao najgoru sezonu karijere, uletao je u aut sa sve loptom kao nadrogiran, igrali su mu Cleverley, debeli Anderson, debeli Rooney, uvek povredjeni i deprimirani RVP, to paste-uj i za Nanija, u odbrani Rio Ferdinand kome se nije igrao fudbal i koji je umislio da nakon 10 godina totalno discipline pod Fergijem sad može da radi šta hoće.

                                Shodno inputu, izuzev one prve sezone LVG-a, Moyes je imao najbolju efikasnost, tj input-output.
                                Bilo je nemoguće da do kraja izgura priču jer mu se urušio autoritet, i bilo je potrebno da ceo tim menja, da dovodi nove igrače, da rastera maltene sve stare igrače kako bi mogao da vodi lepo tim. To je bila nerealna priča i imalo je smisla dati mu otkaz. Ali mi smo njega ujebali mnogo više nego on nas. Da ne ponavljam priču o Runiju i koliko ga je taj prick osudio na propast prvog radnog dana...

                                On je sa tom bandom od ekipe znao da napadne i jače od sebe i da tim igra fudbal, iako se gubilo.

                                Pa on sa ovom ekipom bi igrao 3 puta bolji fudbal.



                                Nema muda Murinjo za Manchester United. Nažalost, to je gola činjenica. Mi nismo Chelsea, mi smo Manchester United..
                                Ne znam kako stoji stvar sa ugovorom, koliko je preskupo da se sad razilazimo, ali ovo sada je najbolji trenutak. Obezbedjeno je top4, i sad bi trener imao vremena da se upoznaje sa timom. Nemamo šta da izgubimo ove sezone, a sa ovim na klupi nemamo šta da dobijemo in seasons to come.
                                Jbg, nerado pišem ovo. Uvek gledam neki silver lining i želim da budem optimista glede Uniteda, ali nisam jebeni lunatik, ne smatram sebe glupim u toj meri da mogu da budem obmanut. Pa zapravo i kad se trudim sam sebe da obmanem i da nateram da sve ovo ima smisla. Jednostavno nema...
                                Last edited by Busby Babe; 13-03-18, 22:54.

                                Comment

                                Working...
                                X