Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marsijal za Dibalu je kao kad bi ponudili Li Šarpa + keš za Del Pjera.

    Pljačka veka.

    Comment


    • Nikad.
      Ne postoji fudbaler zbog kojeg bi se odreko Marsijala, pa cak ni Mbappe.
      I ne mislim da bi Dybala kidao u Engleskoj tako lako...

      Comment


      • Ja bih lagano. Dibala je dosta kompletniji. I ne mislim da bi u buducnosti prime Marsijal bio bolji od prime Dibale. Marsijal ima taj ludacki dribling i u desno pa kocka+R2, i to je to. Kad igra uvek deluje odseceno od ekipe, nema nikakve kohezije sa saigracima. Istina da nam je napad generalno takav, ali kad on igra to se najvise oseti.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Pogba, Rojo, Jones, Herrera and Blind did not train today #mulive
          Martial and Ibrahimovic are training with the first team today. #mufc
          Bilo bi odlicno ako bi za kraj sezone mogli imati onog Zlatana iz prosle sezone.
          sigpic

          Comment


          • Ma mi nemamo levog beka krstenog, koji ce da igra stalno i levom nogom da probija. Pa i Alexis je odsečen i nezapažen kad igra levo.
            Jos smo mi udaljeni od full funkcionalnog tima za levog beka, desno krilo i jednog veznjakatipa Pjanic, cak i ne mora bas toliko dobar da bude, ali taj tip.

            Comment


            • #mufc are 3 points away from last year's total (69), and 4 points away from United's highest total since SAF left (70). There are still 9 games left.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Bolje dati sancheza i novce za dybalu ili Griezzmana nego martiala
                A prije samo mjesec dana tu ljudi tvrdili da je sanchez bolji od dybale i Griezza a vidimo sad Griezza kako igra otkad je dobio za suigrača costu, Griez u formi je top 5 igrač svijeta


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Nema nista od toga da Sancez ide. Ostaje on do kraja ugovora, nadam se samo da ce ga fizikalije ispratiti jos tih par sezona. To sto Sancez donosi ekipi Dibala i Grizman mogu samo da sanjaju a i oni jos uvek nisu njegov nivo. O mentalitetu da me govorimo, takvi nam trebaju koji grizu, eno zato je on bio crna ovca u Arsenalu. Eto im Miktarjan pa neka im asistira u nebitnim utakmicama, evo vidim poceli da mecu statistike o broju golova i asistencija izmedju njih dvojice.

                  Comment


                  • Svakako da su i Grizman i Dibala bolji igraci jos sada od Sancheza. I to je realno, koliko god volim Sancheza.

                    Comment


                    • Mozda na Fifi i PES-u. Po meni i dalje nisu njegov nivo i pitanje da li ce ikad biti. Na stranu tehnika i te zajebancije, to sto Sancez donosi nekipi ne moze svako, zato je i Runi nekada bio najkorisniji. Svi su gledali u Ronalda i njemu je otisla zlatna lopta ali Runi je bio glavni.

                      Comment


                      • A sta to tacno donosi Sanchez sto recimo primer Grizman ne bi doneo? Borbenost?

                        Comment


                        • Dovoljno je samo sto svaki put kada izgubi loptu odmah ide za igracem i oduzima ili sprecava kontru. Dok drugi masu rukama i drze se za glavu iscudjavajuci kako im dribling nije uspeo. Sad ne znam sta ti vidis toliko u tom Grizmanu ja ne vidim ni da je po tehnici bolji od Saceza. Da ne pominjem da mislim da se Grizman ne bi video u PL barem kod nas, tj kakav fudbal hocemo da igramo. Eto ti Miktarjan ne moze duel da dobije. Azar i Sancez iako nisu visoki imaju konstituciju za PL dok Grizman nema. Taj Grizman da je tolika klasa odavno bi bio u Barsi ili Realu.

                          Comment


                          • Sancez je WC igrac i tu nema nikakve dileme ali eto ja sam jedan od onih koju su vise bili za Grizmana, malo zbog romantike i te njegove poveznice sa sedmicom i Beksom a malo zbog toga sto Sancez preferira da igra na levoj strani dok je Griz vise za sredinu i desno, ista stvar je i sa Dibalicom i zbog toga bi ga radije gledao u Junajtedu od Aleksisa iako sam svestan da su sanse za to jako male. Mnogo realnije je da iz Juvea kupimo Sandra posto se ocigledno mora po novog levog beka na leto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Grizman ide u Barsu svakako sada

                              I Dibala ce za neke godine biti u Real/Barsa.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • U sustini mogu i jedan i drugi sa Sancezom u timu tako da se moze iskombinovati nesto. Sad kakvi su planovi Murinja videcemo. Samo nema potrebe da se zanosimo jer Sancez ne ide nigde. Ako mu Murinjo kaze desno ima da igra desno. Najbolje je kao u stara vremena da se tokom tekme menjaju pozicije tj da se Marsijal i Sancez menjaju levo desno a Grizman ili Dibala u sredinu, ja bih pre Dibalu. Koliko je realno videcemo.

                                Comment

                                Working...
                                X