Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinjavam se, sada vidim da je ovo vaša tema, a ne ona za utakmice...., zaboravite i uživajte
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Man United have 20 wins after 30 Premier League games, the quickest they have reached that number of victories since Sir Alex Ferguson’s final season in charge, 2012-13 (won 20 of opening 25 games).
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Mogao bi malo Francuz da se zapita i podigne nivo svoje igre. Da se posveti vise terenu jer ne vjerujem da bi danas dobili da je igrao.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Nije los Murinjo u derbijima.
          sigpic

          Comment


          • Kako ga je otresao, kao da je malo dijete

            https://gfycat.com/gifs/detail/thislatebarnacle

            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Nego vidjoste li Raskove trbusne, on puca od snage

                Davno je rekao bici da ima topinu u nozi, bice on odlican igrac, glava mu je najveca kocnica, fizikalije i gradja su fantasticni.
                sigpic

                Comment


                • Danas je bio odlican, u prvom je imao pametnih resenja uvek, sto nije slucaj u poslednje vreme.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kako ga je otresao, kao da je malo dijete

                    https://gfycat.com/gifs/detail/thislatebarnacle

                    Meni je veći utisak ostavilo kako je Baji otresao Milnera... čovek je životinja!


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nego vidjoste li Raskove trbusne, on puca od snage

                      Davno je rekao bici da ima topinu u nozi, bice on odlican igrac, glava mu je najveca kocnica, fizikalije i gradja su fantasticni.
                      ja sam prvi pričao, no ajde... ja sam još letos pričao da njegov način šutiranj lopte je pure world class i još kad stekne rutine, iskustva i smirenosti za taj šut može da bude top3 šuter na Svetu.
                      Dok se ovde svašta pisalo za njegov šut a veličao se šut Martiala, kojeg ja btw i više volim, ali njegova tehnika šuta je previše jednodimenzionalna, čitljiva i predvidiva u odnosu na Marcusovu.

                      Comment


                      • Manchester United

                        Ima on top u nozi ali glava ne radi kako treba. Mnogo losih resenja. Ne konlretno danas, u prvom je bio fantastican vec generalno pricam.
                        Sto bi neki rekli pobode glavu ko noj i ne gleda kretanje protivnika i svojih igraca kad treba dodati loptu ali ajde, valjda ce doci i to vremenom...
                        Inace bas lijepo od Zozea sto je danas Sanceza stavio na 10 a Rasforda na LW, vjerujem da se to bas svidjelo Marsijalu kao igracu u najboljoj formi tada sto je sutnut na desnu stranu a razbijao na LW.
                        Sancez ce na 10 nanijeti mnogo stete kad se uigra sa ostalima, moraju Rash/Marsijal igrati na lijevoj strani


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by Miki28; 10-03-18, 18:33.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Comment


                          • Nešto u zadnje vrijeme ne kruže one United vs top6 tabele?

                            Comment


                            • Jbt covjek od 23-24 godine a ponasanje klinca od 10 godina

                              Sad protiv Sevilje


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Evo zasto je Junajted najveci

                                Two youth players start and one on the bench...3,910 consecutive first team #mufc games since October 1937 with an Academy graduate in match day squad... #80yr #history #youth
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X