Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec sam napisao u live temi ali moram i ovde rutinska pobeda, pregazili smo ih u prvom i lagano zatvorili u drugom, ljudi nisu sansu stvorili. Kapa dole za velikog Murinja koji je objasnio neke stvari sa postavkom danas i odrzao cas fudbala Liverpulu.
    sigpic

    Comment


    • Jang pozadi danas besprekoran, demantovao nas sve redom. Odlicna utakmica Murinja, razbio je Klopa bukvalno, samo da Bai ostane zdrav i on sa Smolingom u paru je najbolje sto imamo. Alexis je najveci majstor fudbala. Jos jednom veliko bravo!
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Cela odbrana MekTominaj Alexis, Lukaku

        Rashford onaj prvi gol golcina, kao Ronaldo nekad onaj chop Steta za Matu da su usle one makazice bilo bi jos bolje.

        Bravo i za Murinja danas, nek je uvideo da mozemo svima gol dati, ne mora od svaku ekipu praviti Real i Barsa.

        Comment


        • Eric Bailly is the only man capable of beating David de Gea.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • MekT bas solidan defanzivno, steta sto ne sme loptu napred da salje. Lukaku igra nestvarno zadnjih mesec dana.

            Njaveci aplauz ide za Murinja koji je resio Kloparu bas jednostavno.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Najrutinskija moguća pobjeda danas, koju ni taj nesretni autogol ne može nimalo umrljati, Jose je danas opet (učestalo u zadnje vrijeme ? ) svojim planom donio bodove. Sredina terena me oduševila danas, McTom i Matić perfektni, a Lukaku je nastavio da dominira, majstorska partija. U principu cijeli tim je bio "našpanovan" do kraja i svi su odradili upravo ono što je Jose i zamislio. Neko će reći da je patetika, ali važna je činjenica, ako ništa sa romantične strane, da je sa dvojicom golobradih mladića iz vlastite škole ostvarena ova pobjeda.

              Liverpool apsolutno nemoćan i bezidejan, ugašen.
              Last edited by Momir Peh; 10-03-18, 15:08.

              Comment


              • Mene je bas iznenadilo koliko je ovo bilo rutinski, iskreno ocekivao sam nerijesen rezultat i da De Hea skine nekoliko lopti i tako ostane 0-0 ili bude 1-1 i da ga damo iz nekog prekida, a da oni napadaju i stvaraju sanse, ali ovo je bilo bas rutinski i ne dozvioliti ovakvom Liverpulu da stvori sansu je bas ogromno dostignuce i to je Zozeova pobjeda jednosatvno. Svi smo cini mi se zaboravili koliko je Murinjo dobar strucnjak. Koliko god da je Klop dobar on nikad nije bio u istoj ligi sa Zozeom, i vjerovatno nikad i nece biti ali Zoze mora da se istrpi, mnogo toga se ni meni ne svidja koji sam njegov veliki fan ali ovo jos uvijek nije ekipa po njegovim standardima i jos uvijek se radi o procescu koji treba da privede kraju pa cemo da vidimo tacno dje smo.
                sigpic

                Comment


                • Pa nije bilo bas rutinski na kraju ako cemo realno, trebao je Liverpul jedan penal dobiti. Prerano smo se povukli.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Realno je da ovoj ekipi fali još jedan veznjak (možda i dva ovisno o statusu Herrere), jedan stoper, te lijevi bek, a nadam se ne i desni, jer Valencia može bolje od zadnjih par utakmica (danas dobar, nema mjesta za kritiku).

                    Comment


                    • Ako protivnik i najveci rival ne stvori sansu iz igre onda je to itekako rutinski. Oni gol iz igre ne bi dali da se jos pola sata igralo, i to sto su vraceni u utakmicu je zbog Mancestera. A sto se penala tice da bio je kod ruke Valensije, ali isto tako Mata je bio sam pred golmanom, mogao je lagano da primi loptu, od odlaska starog brdo penala nam nije sudjeno, te stvari se desavaju. Ali na kraju dana opet od tebe zavisi, ako stavras sanse vjerovatnoca je da ces dati golove i pobijediti, ako ih ne stvaras ne zasluzujes nista. Imas uvijek ekstremne situacije kao sto je bila prosla sezona kad smo imali po 30+ suteva i nismo pobjedjivali, kao sto je bilo i ove sezone situacija kad smo stvorili jednu sansu i pobijedili, ili kad je Van Gal vodio ekipu. Ali da bi pobijedio uglavnom moras da stvoris nesto, ako ne stvoris nista ne zasluzujes nista.

                      Ali zaista jeste bilo rutunski. Jedina njihova sansa je dosla iz kornera, a iz igre nisu imali nijednu, to ipak sve govori.
                      sigpic

                      Comment


                      • Najveca razlika je povratak Bajia tako da Smoling ne mora da igra sam odbranu i odmah je tim kompaktiniji i igra se kako treba u odbrani. Mislim da je to najveci uticaj na igru. Dugo je bio odsutan, Dzons moze da popuni ali je nekonstantan i sklon greskama, Roho je dugo bio van terena a Lindelof je i dalje daleko od prvog tima.

                        Comment


                        • I taj penal nakon ruke Valencije je upitan, pa čak i da je VAR pristuan. Toliko su zakoplikovali to pravilo da čovjek stvarno više ne zna šta da misli. Bezbroj ovakvih situacija je bilo u kojma su je suđeno, a i nije. Ove ostale situacije neću ni da komentarišem, ne bi djeca u vrtiću tražila za ono penale.

                          Comment


                          • Ma kakvi penali. Smesno je sto kukaju. Sansu nisu stvorili, kao ni u prvom mecu. 180 min maltene bez sanse u ligi, a likuju sa nekim napadom. Neka daju sad izjave i kukaju. Bas zajeban neki bus...

                            Comment


                            • Originally posted by Momir Peh View Post
                              I taj penal nakon ruke Valencije je upitan, pa čak i da je VAR pristuan. Toliko su zakoplikovali to pravilo da čovjek stvarno više ne zna šta da misli. Bezbroj ovakvih situacija je bilo u kojma su je suđeno, a i nije. Ove ostale situacije neću ni da komentarišem, ne bi djeca u vrtiću tražila za ono penale.
                              Ništa tu više nije upitno to su te 50-50 situacije....
                              U praksi je to jako jednostavno, to se protiv Liverpula uvek svira, za nikad i onda dobiješ matematički 50/50, mene ovo već jako frustrira, a taman sam se ponadao kada je Veb otišao, kad ono evo mu sina
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • A da, smetnuo sam na urotu protiv Liverpoola. Jebiga.

                                A i vlažnost je u Manchesteru bila na nezadovoljavajućoj razini. Zajebane stvari.

                                Comment

                                Working...
                                X