Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednostavno treba da uradimo šta je i Gvardiola ljetos, da zamijenimo bekove. To je najbitnije.

    Comment


    • Pawson sudi za vikend. Dobro je sto nije Oliver jer ocima ne mogu sa ga vidim. Klatenburg je otisao, jos ovom da vidim ledja i mirna kuca.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Bice penal i dosta zutih


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Da ga ne ureknem, malo se sredio u poslednje vreme, nije toliko mnogo odvratan...

          Ja pre nisam mogao organski da ga smislim, ne znam da l me neka osoba iz Sveta sporta toliko nervirala kao Oliver.
          Kad ga vidim, neka druga tekma, ne igra United, dodje mi da gadjam TV.


          On i Klatenburg, definitivno simboli ove ere engleskih sudija. 2 retko odvratna, gadna i smrdljiva lika sa nekom totalno gnusnom arogantnošću bez pokrića. Još ne znaju da rade svoj posao.



          Inače Valencia i Young pune 33 na leto... jbg, godine stižu

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Da ga ne ureknem, malo se sredio u poslednje vreme, nije toliko mnogo odvratan...

            Ja pre nisam mogao organski da ga smislim, ne znam da l me neka osoba iz Sveta sporta toliko nervirala kao Oliver.
            Kad ga vidim, neka druga tekma, ne igra United, dodje mi da gadjam TV.


            On i Klatenburg, definitivno simboli ove ere engleskih sudija. 2 retko odvratna, gadna i smrdljiva lika sa nekom totalno gnusnom arogantnošću bez pokrića. Još ne znaju da rade svoj posao.



            Inače Valencia i Young pune 33 na leto... jbg, godine stižu
            Isto tako i meni. Klatenburg jos od penala kad je svirao Bordou protiv Zvezde, od tad ga ne podnosim, odmorio sam od kad ga nema na PL mecevima vise. A Oliver se opasno istripovao da je kao neki Bog u cijeloj ligi, bas odvratne njuske.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Prebaciti Lindelofa u sredinu ili da igra zadnjeg veznog xD realno. Kad vec ima dobar pas mada ima i Blind

                Comment


                • Toliko pricamo o tom njegovom pasu, a on sve sto radi jeste dodavanje beku ili prvom do sebe. To i tehnicki nepismeni Smoling moze. Nema on jos hrabrosti da pokusa da razbije presing protivnickog tima nekim pasom ka krilima ili napadacima i razbije liniju-dve. Na to jos cekamo.

                  Comment


                  • Originally posted by Stevudza11 View Post
                    Prebaciti Lindelofa u sredinu ili da igra zadnjeg veznog xD realno. Kad vec ima dobar pas mada ima i Blind
                    Blind je za njega Scholes po dodavanjima
                    Nista posebno taj lindelof u nijednom segmentu igre


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Hahahahha mocno


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Toliko pricamo o tom njegovom pasu, a on sve sto radi jeste dodavanje beku ili prvom do sebe. To i tehnicki nepismeni Smoling moze. Nema on jos hrabrosti da pokusa da razbije presing protivnickog tima nekim pasom ka krilima ili napadacima i razbije liniju-dve. Na to jos cekamo.
                          pa i nije baš tako, Lindelof ima skroz ok tehniku dodavanja, malo mu prostora treba i kad dodaje najblizem od sebe.

                          Smalling nema mnogo neprecizne lopte, šta više bekovima dobro dodaje, ali Smalling-ov zamah kod najobičnijeg dodavanja je baš tuga, kao Henry da se namešta na slobodnjak, a dodaje najobičniji pas. Mora celo telo da obori da bi dodao najobičniji pas... Slična priča je i sa Rojom, samo ne toliko. Sva 5 igrača ispred njih 2 sekunde pre samog pasa, znaju gde će on da šutne, i tačno kako...

                          Phil Jones je tu najveće razočarenje, kad je došao delovao je kao da od njega što se toga tiče može da bude Rio, pa čak i nešto bolje od toga.

                          Comment


                          • E to to, Smoling kad dodaje za to treba posebna priprema


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Jbg, to je stvar koja odvaja Beckhama i Gerrarda od Scholesa.

                              Sve i da mogu u milimetar precizno isto da dodaju kao Paul, body motion je bitniji, i zato nikad pomenuta dvojica neće nikad biti ni do kolena Skolsiju kad pričamo o dodavanju, ako izuzmemo ponašanje na malom prostoru i koliko je kome potrebno malo vremena i prostora da sebe dovede u situaciju da može da krene sa tim zamahom. Tu pa tek Pol pravi nebesku razliku u odnosu na pomenutu dvojicu.

                              Comment


                              • Kakve su to majstorije bile. Bukvalno uzimali zdravo za gotovo to sto radi jer je to tako izgledalo jednostavno, kao da je najlaksa stvar na svijetu ali evo sad kad ne igra vidis kakav je to jebeni genije bio.



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X