Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Vidim Erik popio ban, ne znam koliko je vas videlo njegov post ali mu moram priznati da je vredelo... Ne dve nedelje vec dva meseca!
    Podrska za King Erika!
    Zbog slicne situacije sam ja dobio ban zato sto se nista nije preduzimalo povodom postova koji su trebali da se brisu.Sa ovakvom naelektrisanom atmosferom koja se ''tolerise'' i nista se ne preduzima povodom toga bilo je samo pitanje kada ce neko puci.Zgadio mi se ceo PL pdf, a i sire od toga.
    Last edited by Ricma; 29-02-16, 05:18.

    Comment


    • Pa cinjenica je da se postovi odredjenih persona tolerisu, tipa jeste podjebavanje ali na fin nacin... Zajebi te price, podjebavanje je meni isto, a to na finjaka jos gore!

      Comment


      • El Pais
        Mendes calls stop, Mourinho has signed pre-contract with Manchester United

        Spanish newspaper El Pais have an article on Monday saying that there's murmurings at Real Madrid over Zinedine Zidane. Already. It's apparently not thought the Frenchman is ready for the job he's currently in, and Real Madrid wanted someone else instead.

        That someone else is stated as being Jose Mourinho, and El Pais say Real Madrid negotiated throughout January with Jorge Mendes, over Mourinho sensationally returning to Madrid. However, El Pais says the calls stopped and Madrid's Jose Angel Sanchez found out Mourinho had signed a pre-contract agreement with, wait for it, you're never going to guess... Manchester United.

        There's a penalty clause if either side pull out of the agreement, say El Pais, and in the 'presidential entourage' (Florentino Perez's mates) it's thought that Real Madrid were used by the Mourinho camp to pressure Manchester United.

        This isn't the first time claims of Mourinho signing with Manchester United have appeared, El Confidencial said the same.
        http://sportwitness.ning.com/forum/t...with-mancheste
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Pa cinjenica je da se postovi odredjenih persona tolerisu, tipa jeste podjebavanje ali na fin nacin... Zajebi te price, podjebavanje je meni isto, a to na finjaka jos gore!
          Sta oni koj moj spominju Marsijala, sadasnjeg i verovatno buduceg trenera Junajteda, o kompleksima u svojoj temi i slicne gluposti.Preteralo se juce sto je rezultovalo sa dva bana sto se moglo izbeci da su ti postovi i pocetni sukobi bili izbrisani.Zasto to kazem?Zato sto bi time vec tada stavio granicu da su preterali i da bi svaki naredni prekrsaj mogao da prouzrokuje banom.Toga nije bilo, Erik je verovatno iznenadjen sto je za onaj post popio ban.Da se tu delovalo preventivno, prosli bismo bez oba bana.Ovako kada nemas jasne granice sta treba da pises, a sta ne dese se situacije poput jucerasnje i prvo jedan clan predje granicu(koja je vec predjena sa postovima koji su zreli za brisanje ali ne za ban) i onda povuce jednog ili nekoliko clanova sa sobom.

          Ako se ovde ne naprave radikalni rezovi, nemam ja sta ovde da trazim.Bolji i kvalitetniji clanovi od mene su odlazili zbog trenutnog stanja, a takav trend ce se i nastaviti posto ljudi koji dolaze na forum uglavnom nisu glupi i vremenom ce shvatiti da je stanje na forumu gore nego pre.Ovako banovanje clanova koji preteruju, ne vodi nigde.Generalno pisem u temama gde se malo pise, cim bi doslo vise clanova verovatno bi bila preslikana situacija zbog cega bih popizdeo i napustio forum.Ima nekoliko godina koliko si na forumu i sam znas koliko je kvalitetnih clanova prestalo da pise zbog trenutne situacije koja traje vec neko vreme.

          Razmisljao sam da otvorim temu PL za petlice koja je namenjena pre svega patkometrima, ali sam shvatio sinoc da to nista bitno ne bi promenilo.

          Comment


          • Dođem ovde i ono .. kao da juče nismo pobedili tripletare...meh, razočarali ste me.
            Mada evo, Prinčević je moram da priznam prijatno iznenadio i ovo njegovo lajkovanje verovatno znači da se slaže sa Gigsijem da su provokacije i ono ispodpojasno udaranje jedna krajnje glupa i nepotreba stvar. Nadam se da će to i zapamtiti zauvek.

            Elem... večeras U21 protiv Midlsbroa, a za startnu su najavljeni Januzaj, Pereira, Mekner, Vir, Lav i Rajli....sada ih već sve dobro znamo.

            A našeg junaka iz prethodna dva meča sigurno već prepoznajete, na slici kao šestogodišnjaka u Fletcher Moss Rangers FC



            I jedna koja mislim da nije bila

            Spoiler
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Moraju da se dobiju Votford i VBA, inace nista nismo uradili
              sigpic

              Comment


              • I ti se mene Olja razocarala, a i Vladan.

                Ti sto ne likujes, a on sto one kolace nije ni kupio, a kamoli napravio..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Koje kolače Vladan trebao da kupi/pravi? Milsim kojim povodom...bilo je previše obećanja...

                  Pa evo, sada sam došla, likujem bojažljivo i spremem odgovor Mariću, ne smem da preteram, vidiš da nam se drug razočarao u situaciju na forumu...mislim ne ide da likujem i pišem o tome koliko Marić ima za pravo....mada se ne slažem sa svim njegovim konstatacijama.
                  Last edited by miloolja; 29-02-16, 18:21.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • LIKUJ BRE!


                    Ne vidim razloga za neko slavlje pogotovo u nasoj sezoni, taman mislis podigli smo dodje nam Sanderlend...
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Čuj da ne slavim Crko bi kada ne bi bio antiprotivan
                      I navikni se malo na obitavanje oko 4-5-og (još je to i super pozicija)... potrajaće to malo Marli..
                      Last edited by miloolja; 29-02-16, 19:44.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vladan treba da spremi kolače kada Mou dođe, tako da ima još vremena

                        Comment


                        • Ahaaaa važi, kao što ih je spremio i onda za Bastijana.
                          Last edited by miloolja; 29-02-16, 19:53.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • U21s: Middlesbrough 1-2 Manchester United

                            Man Utd: J. Pereira, Love (El Fitouri 28′), Williams, McNair, Riley (Warren 46′), Rothwell, Poole, Redmond, A. Pereira, Weir (c), Januzaj (McTominay 60′).

                            Goal(s): A, Pereira pen (70′), McGinley OG (82′).

                            Prvi smo na tabeli, SUND je izgubio, a Lav se povredio.
                            Last edited by miloolja; 29-02-16, 21:11.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Dođem ovde i ono .. kao da juče nismo pobedili tripletare...meh, razočarali ste me.
                              Mada evo, Prinčević je moram da priznam prijatno iznenadio i ovo njegovo lajkovanje verovatno znači da se slaže sa Gigsijem da su provokacije i ono ispodpojasno udaranje jedna krajnje glupa i nepotreba stvar. Nadam se da će to i zapamtiti zauvek.
                              Nisam se slozio, mada sam uvideo taj komicni element koji sam ispratio lajkom .

                              Ali se slazem da je stanje na forumu jako lose.

                              Comment


                              • Mehh, znala sam... isuviše je dobro da bi bilo istinito

                                Protiv Votforda u sredu u 20.45, na SK5, što znači... što znači... bez Viška i Gojka...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X