Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baji je mnogo falio ove sezone, jedini stoper koji ne igra toplo-hladno u ovom timu.

    Comment


    • Manchester United came from 2-0 down to win a #PL game for the first time since December 2013 (away to Hull)
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Koliko je jebeno tesko govori podatak da je ovo 1 put Zozeu da preokrece takav rezultat a koliko je samo puta najveci to preokretao, pa cak i 3 gola minusa.

        Ovo sinoc, ovo u 2 pol je nesto na cemu je Utd izgradio svoju pricu i postao najpopularniji klub na svijetu.
        Ne znam za vas ali mi je bas falilo da vidim Utd koji rizikuje i ide na sve ili nista u zadnjih 15-20 minuta utakmice...

        E sad ovako, Jang i Valensija usporavaju svaki jebeni napad ekipe. Prvi sa istom fintom iznova i iznova i prebacivanje na desnu nogu a drugi sve odradi kako treba i onda zastane i zakomplikuje, dozvoli odbrani da se koliko toliko pozicionira. Rijetko kad protrci i zavrne je odmah u 16m na nepostavljenu odbranu.

        To Barsa ima sa Albom i Robertom, Real sa Marselom i Karvahalom, Bajern sa Alabom i Kimihom itd itd ali nama je to veliki problem i onda i zbog toga ne koristimo Lukakua kako bi morali.
        Smoling i Lindelof? Ne zna se ko ce prije da se uspanici i unese nervozu u ekipu. Vise mi je preko kurca da prave konstatno faulove u skoku tako sto guraju bez ikakve potrebe protivnickog napadaca u ledja kad je taj igrac u vecini situacija i izolovan naprijed. Anticipacija i pozicioniranje jedna jebena 0.

        Mektominaj ne treba da igra konstantno meceve gdje treba da se napada, jednostavno nije taj tip igraca. Alibi fudbaler, tu je a nista ne radi da doprinese naprijed. Njega koristiti za jace meceve kad se igra na kontre, dosta je disciplinovan i moze flaster da igra.
        Pogba je jedno razmazeno deriste, u prvom pol mi doslo da ga zadavim zbog nonsalancije. Ne mogu da vjerujem koliko lako gubi duele, pada ko pokosen. U drugom pol kad mu se dalo prostora to je vec licilo na nesto, mora da bude mnogo bolji u nastavku sezone i da dominira sredinom.
        Matic, kakav gol u kakvom trenutku. Bravo majstore.
        Nego jel skontao da se prepirao sa Rasfordom u jednoj situaciji kad je uzeo sut i lopta otisla u korner a Rasford bio sam na ivici 16m? To je vec 2 “svadja” u par nedelja. Prva sa Marsijalom protiv Njukastla.

        Cak su i Pogba i Lukaku imali razgovor u slicnoj situaciji kad je Lukaku trazio loptu.

        Lingard nevidiljiv dok nije presao na desnog beka i sa sjajnim Matom kombinovao po toj strani. Mata pravi u od, covjek preokreta sa svojim kretnjama.

        Sancez u padu forme, mnogo bolje djeluje na terenu kao 10-ka i tu treba da igra i da kombinuje sa Pogbom i Lukakuom, imaju dobru saradnju koja ce biti sve bolja i bolja.

        Vecina zna da ne mirisem Lukakua ali ga moram pohvaliti. Popravio je link up play dosta, ocekujem jos vise na tom polju ali mi se svidja sto i on uvidja svoje nedostatke i radi na tome. Borbenost i zelja se nikad nije dovodila u pitanje. Vidi se da mu je stalo i to volim da vidim. Ovakvoj ekipi je to potrebno, kamo srece da ih ima vise takvih

        Na kraju, jedan veliki respect za najboljeg golmana svijeta i nadam se da ce ostati jos dugo u klubi.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment




          • Sledi ban

            Comment


            • Comment


              • Marsijal i Rasford krila, Alexis desetka i Romelu naprijed. Protiv Sevilje bi bilo zanimljivo da proba ovako nesto.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Manchester United

                  Mata je korisniji protiv Sevilje da bude starter. Igrace Sevilja povucenije i trebace on i Sancez da svojim kretanjima otvore prostor.
                  E sad nisam za 4-2-3-1 nikako a opet nisam ni za Mektomineja da krene u 4-3-3 a isto tako nije Zoze do sada pokusavao sa Matom kao tim igracem u vezi sa Pogbom i Maticem, previse ofanzivno. Felaini/Erera bi bili odlicno resenje ali nema ih. Mozda Kerik da kontrolise tempo?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by Miki28; 06-03-18, 12:37.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Manchester United have approached Samuel Umtiti to assess his interest in moving to Old Trafford. He has a €60m release clause. (source: @DuncanCastles) #MUFC
                    .....

                    Comment


                    • Mislim da je Gigsi pomenuo ali jako je iritirajuce kad njih 5-6 stoji na deset metara na istoj strani i ne umiju da prebace teziste na drugu. Tu nema prolaza, ne mogu vjerovati da su to Murinjove instrukcije, to mora biti igracka neinteligencija i nista drugo.

                      Isto tako u odbrani ne igraju samo dva stopera, igraju i dva beka i pomazu dvojica vezista, zato prava, sredjena odbrana radi kao jedan. Nasa odbrana iako je primila malo golova, ima velike probleme jer Smoling sam igra maltene i rastrzan je na vise strana, nekad Matic odradi posao, nekad ne. Lindelof je napredovao i on ce vjerovatno biti jedan korektan stoper u buducnosti, ima fenomenalan pas i sto je vaznije jos dugi pas ali nazalost defanzivno nije na nivou jos uvijek. Sa Smolingom to jos i najbolje izgleda kad igra, mozda bi mogao u odbrani sa tri pored Smolinga i Baljija da igra ali momak je premekan ipak, lako gubi duele i ostavlja igraca. Cim smo izjednacili on je ispustio Bentekea, nije bio ni blizu da skoci pored njega, onda naravno Smoling panicno ide da ga pokrije i ne uspijeva da skine loptu, i da je bio neki drugi golman mi tu odma primamo gol i sve se raspada. I to je najveci problem, sto SMoling ne moze da cuva i Van Anholta i Bentekea i Taunsenda, dovoljno se tesko rvati sa Bentekeom i Murinjo je jasno pokazao sta misli o tome kako se on rvao s njim i tokom i posle utakmice. ALi da se pritom trka sa Anholtom i Taunsendom pa to ne moze jednostavno. Zato odbrana zivi od ofsajd zamki, od postavljanja, od kompaktnosti koje nazalost nema. I koja ce biti popravljena kad Balji zauzme mjesto pored Krisa ali i dalje je potrebno da Valensija i Jang(nadam se Sou) ne dozovljavaju setnju i ne rastezu stopere po terenu. Isto tako Matic i Pogba, a i MekTomi kad igra.

                      Slazem se da MekTomi ne treba da igra utakmice kao sto je jucerasnja jer cemo na ovaj ili onaj nacin drzati loptu ali opet vazan je balans, a ako Pogba igra kao u prvom dijelu onda itekako ima logike i da igra MekTomi. Felaini se brzo vraca pa ce svojim prisustvom i fizikalijama i prije svega disciplinom ispravljati te neke disbalanse koji postoje na terenu, ali je jasno da odbrana mora da ima pomoc i da svako ulijetanje iz drugog plana moraju da prate igraci sredine terena, sto lose rade trenutno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nenormalno nam fali Felaini ove sezone. Ne week in-week out, ali bilo je dosta utakmica gde bi nam mnogo znacio. Pogotovo u ovo poslednje vreme kad se igra bezidejno ili kad odbrana i vezni ne mogu da iznesu loptu.
                        Last edited by bici; 06-03-18, 14:32.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Meni se cini da ce Murinjo morati da zamijeni oba beka na ljeto. Ja obozavam Tonija ali on u 2018. jednostavno nije defanzivno na nivou i mora pod hitno da vrati nivo. Jang s druge strane je sto noto kaze priuceni bek i borac je, ali defanzivno on nikad nije ni bio na Tonijevom nivou niti ce ikad biti. Iskreno Darmijan je za njega izmislio fudbal ako pricamo o defanzivi, ipak Darmijan ne postoji ofanzivno, ovaj ne postoji defanzivno, mogao bi se tu napraviti jedan bek od njih dvojice. ALi ja bih i dalje radije tu koristio igraca koji se bolje brani, nego koji bolje napada.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jednostavno je, obojica su katastrofa u jednom delu. Jedini levi bek je tu Shaw, jedini koji ima to sto treba da ima jedan bek. I sjajno je igrao kad je Jang bio suspendiran.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Za ovu igru koju Murinjo igra bekovi su izuzetno bitno i na tome se mora raditi. Posebno lad imas takve igraca na krilima koji sijeku unutra i jednog Lukakua koji bi koristio dobre centarsuteve bekova.
                              Toni V je sjajan vojnik ali polako posustaje, mora se naci zamjena tu a za lijevu stranu stvarno mislim da je So taj koji ce uzeti to mjesto.
                              Vidi se da je radio na sebi, izgubio je nepotrebne kilograme ali da bi imao samopouzdanja mora igrati iz nedelje u nedelju i udje u rutinu. Ogroman je pritisk na neke momke u ekipi, ne igraju redovno i onda kad udju vise pregore od zelje da se dokazu nego sto igraju svoj fudbal...

                              Smoling ne smije biti okosnica odbrane u buducnosti, mora Zoze naci nekog ko ce uz Baija biti taj. Umtiti i Baiji granit odbrana i mnogo zajebana ali ne vjerujem da se moze Umitit dovesti


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                .....
                                Sad sam htio da postavim ovo. Bas bi to bilo brutalno Bailly i Umtiti. Umtiti je bukvalno Bailly 2 samo sto je ljevak. Slazem se s Mikijem da ne bi bilo lako da se on dovede ali vidjecemo. Za desnog beka se pominjao Meunier iz PSG-a. Cini mi se da se on javno izjasnio da je navijac Uniteda i skoro je nesto tvitovao kad smo dobili neku utakmicu.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X