Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene Murinjo zabrinjava.

    Pojma nemam u kom pravcu će se ekipa dalje razvijati.

    I da ponovim, nemamo backup-a za Lukakua.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ni jedan od pomenute dvojice ne igra ovo sto igra Matic. Tako da i da su zdravi ne bi on mogao mnogo da odmara.
      Naravno da bi, bilo je nebitnih utakmica koje bi i bez njega dobili a morao je igrati jer nije imao ko drugi.

      Comment


      • Comment


        • Prenosili su tu utakmicu protiv Foresta na BK svojevremeno, Ole ušao na 4-1 mislim.
          Čini mi se da je to poslednja sezona Foresta u PL, u napadu Pjer Van Hojdonk i Žan Klod Darševil koga je posle doveo Venger.

          Lepo doba.

          Comment


          • Članovi odbora kluba izrazili su žaljenje zbog potpisa Alexisa Sančeza.
            Glavni razlog ove tvrdnje vide u tome što Čileanac ne pokazuje gotovo ništa od dolaska, što je u 6 mečeva ostvario tek jedan pogodak uz dve asistencije.
            A uz to visoka primanja Sančeza razbile strukturu plata, te visoke nadoknade koje su otišle agentu.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Članovi odbora kluba izrazili su žaljenje zbog potpisa Alexisa Sančeza.
              Glavni razlog ove tvrdnje vide u tome što Čileanac ne pokazuje gotovo ništa od dolaska, što je u 6 mečeva ostvario tek jedan pogodak uz dve asistencije.
              A uz to visoka primanja Sančeza razbile strukturu plata, te visoke nadoknade koje su otišle agentu.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
              Jel ovo neko tvoje misljenje ili citiras nekoga? Napisi ko je izvor i postavi originalni citat, ili ga ne pisi.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Članovi odbora kluba izrazili su žaljenje zbog potpisa Alexisa Sančeza.
                Glavni razlog ove tvrdnje vide u tome što Čileanac ne pokazuje gotovo ništa od dolaska, što je u 6 mečeva ostvario tek jedan pogodak uz dve asistencije.
                A uz to visoka primanja Sančeza razbile strukturu plata, te visoke nadoknade koje su otišle agentu.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                Ne razumem zasto se postavljaju ovakve 'vesti' sa tamo nekih retardiranih sajtova. Ovo sam i ja video jos juce ali naravno da je retardirano. Pazi napisali vest kako se neko iz naseg odbora zalio nekome iz drugog kluba na nekoj zurci u petak uvece kako zale sto su doveli Sanceza. Mislim stvarno.

                Comment


                • Grijesite, izvor je odlican, El Pais, posle Don Balona najjaci sto se tice spanskog govnornog podrucja. Pritom su vijest prenijeli Metro i Express, mislim da tu ima neceg.
                  sigpic

                  Comment


                  • Neka i ima, nebitno je. Ionako kao i u svakom klubu ima vise struja. Ne mora nekome u odboru da se svidja neki igrac vec je bitno da menadzer njega hoce. Svako ima pravo na svoje misljenje, vrv nisu svi iz odbora ni za Murinja npr. Meni to deluje na klikbejt i nista vise.

                    Comment


                    • Ko su članovi odbora?

                      Da li se uopšte razumeju u fudbal? Nije ovo NFL gde sezona ima 16 utakmica.

                      Comment


                      • U 6 utakmica nije zabio 6 golova, realno je da ga treba prodati. Uostalom, čista zarada, došao za dž.

                        Comment


                        • Ili trampa sa Sitijem za Jaju Turea, ako je covek jos tamo. Ima preko 190

                          Comment


                          • Originally posted by Momir Peh View Post
                            U 6 utakmica nije zabio 6 golova, realno je da ga treba prodati. Uostalom, čista zarada, došao za dž.
                            Ja sam ocekivao nekih 50 golova do kraja sezone. Ako ne ispuni tu brojku Arsenal nas je propisno zajebao.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • P mi ga i jesmo doveli da nam svira klavir i podize atmosferu u ove hladne dane a ne da daje golove, za to imamo Dzesija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Ja sam ocekivao nekih 50 golova do kraja sezone. Ako ne ispuni tu brojku Arsenal nas je propisno zajebao.
                                Takodje i 40 asistencija ako ne bude imao, bas sranje.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X