Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Neka neko izbaci sastav Sevilje ako ima.
    sigpic

    Comment


    • I oni su izašli da se ne zaleću.

      Comment


      • I posle igraci se svadjaju i mu prave bojkot. Evo ne znam zasto

        Comment


        • https://twitter.com/toby1ee/status/966412802331066369

          Nikad nece decko naucit, nikad


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Voleo bih da mogu da kazem rutinskih 0:0. Nemam ja nista protiv ovakvog rezultata i ovakve igre u gostima u nokaut fazi ls. Problem je sto nije bilo rutiski i sto bi se vratili u Englesku sa dva gola u mrezi da nam je branio bilo koji drugi golman. U napadu kurcinela, ok, jbga, trpi napad zbog odbrane, al problem je sto mi ni u odbrani ne briljiramo, cak sta vise, jako smo daleko od toga.

            Tu je naravno i drugi problem, sto mi ne bi mogli da se povezemo napred i kad se malo opustimo, tako da ovih 0:0 nije bas dobar rezultat jer necemo dati dva gola Sevilji a lako mozemo primiti jedan.
            Last edited by bici; 21-02-18, 21:51.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Kako nemate nista protiv bunkera protiv prosječne Seville sa prosječnim trenerom ?
              Oko Mourinha se uvijek spominje da je s interom bunkerom osvojio lp pa da zato neka i s nama igra kukavički
              Ali taj inter nije bio treća najskuplja ekipa na svijetu kao sto smo mi sada
              Meni je normalno da igramo bunker protiv Barce ali protiv ovakve Seville igrati bunker zaslužuje otkaz odmah


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • DDG najbolji golman na svijetu.
                Od stoperskog tandema, Lindelof sigurniji. Smoling🤦🏻*♂️
                Jang rupetina u odbrani
                Valensija nekarakteristicno los, mnogo je ispadao
                Matic mora mnogo bolje
                Mektominej odradio svoj dio posla, nista spec ali se to i ne ocekuje
                Pogba ocigledno bojkutuje ili je totalno van forme, gubi lagano duele koje svi znamo da dobija u vecini slucajeva
                Sancez se trudio, nista posebno
                Mata ne znam jel i igrao. Nevjerovatno koliko covjek voli da bjezi na lijevu stranu, 10x danas kad se razvila bilo kakva akcija nema nikog na desnoj strani osim Valensije, on za ovu igru nije. Za bunkere ajde i nekako ali za igru kontranapada jednostavno nekoristan
                Lukaku na svom nivou, nista vise nisam ni ocekivao od njega u ovakvoj igri


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Prosto sam navikao u poslednje vreme da ne očekujem mnogo kad igraju Djavoli... i onda se i ne razocaras! Jednostavno i prosto ko pasulj.
                  Od sada neću zapravo ama bas ništa očekivati pa se možda i pozitivno iznenadim.
                  Vcrs niko nije vredan komentara osim DDG i to je to.



                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • Pametno.

                    Samom sebi kazem da necu gledati ovaj jad i bjedu dok ih vodi doticni ali dzaba, jace od mene. Sve mislim ne moze gore ali bude sve gore i gore


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Nisam pesimista.

                      Ali 0:0 ili 1:1 bi mi bilo sasvim ok.
                      Milan Tarot.

                      Comment


                      • Vidim da je krenuo i navijace da zajebava...

                        Kakve su ovo izjave majko moja.
                        Covjek definitivno ceka da dobije sut kartu i otpremninu


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ja bi mu sada dao otkaz bez problema
                          sigpic

                          Comment


                          • Tuga braco i sestre, sramnih 0:0. Kao sto je vec neko pisao na drugoj temi, da je defanzivno odigrano kako treba, pokusali nesto iz kontri pa i da bude 0:0. Ovo veceras je cista sreca, mogli su Andaluzani lagano dva gola da postignu.
                            Bas sam razocaran, ocekivao sam defanzivu ali ovo je dno dna. U revansu ko zna sta ce biti.
                            Nemam neku nameru da mracim, ali ekipa tone sve dublje, a cini se da Zoze nema resenja. Bice pakleno tesko zadrzati mesto koje vodi u ls na kraju sezone, od lige sampiona nista ni ne ocekujem

                            Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                            Comment


                            • Doveo je i Sancheza i njega ne zna koristiti.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Ja bi mu sada dao otkaz bez problema
                                Zanimljivo je da su Glejzeri bili tamo.

                                Comment

                                Working...
                                X