Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je bila poslednja sansa za Vengera, sledece sezone Old Traford i Murinjo, njegova dva najveca kosmara.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Zar nisi prodao danas Runija Kinezima?
      Nemoj da si bukvalista. Ima mali potencijala ali mora još mnogo da radi
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Vidim Erik popio ban, ne znam koliko je vas videlo njegov post ali mu moram priznati da je vredelo... Ne dve nedelje vec dva meseca!
        Podrska za King Erika!

        Comment


        • Na dve godine!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • A znate sta ja jedva cekam ? Da se vrati Shaw, pa da on i Memphis zajedno djuskaju na levoj strani
                sigpic

                Comment


                • Ali šta su radili nekoliko minuta u drugom pred kraj Memfis i Mata sa leve strane
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • ...

                    2 attempts
                    2 on target
                    2 goals
                    1 assist



                    http://www.manchestereveningnews.co....nited-10962170
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Depaj poceo da gazi. Bice odlican.



                      sigpic

                      Comment


                      • Ovaj video je sigurno bilo, bar sam ga gledala.. ali da i da se podsetimo .... i dajte ljudi, slabo likujete
                        Kakva dva meča u četiri dana protiv bivšeg danskog prvaka i nesuđenog prvaka PL



                        I ako možete sa twa da malo više postavljajte razne minijature, nisam u mogućnosti da idem tamo. Hvala.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pobedili smo tripletare


                          aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa. Dovoljno Olja?! Sta ima da likujem, gledamo svoje dvoriste


                          Memfis i ako nije dao gol ili asistencija, skroz druga prica. I sada kada krece u dribling sa vise samopouzdanja ide, ne znam sta mu se desilo, ali sta god da se desilo neka se nastavi. Tri tekme i to dobre za njega. Sada treba da pregazi u sredu i za vikend. Gledam Matu danas, sprinta kao da mu zivot zavisi od toga, u jednom trenutku je zadnji vezni, sledeci napad krilo, a posle toga je napadac?! Igra na prvu, lako, jednostavno. Takav treba da je uvek. On je jednostavan igrac i stvarno mi nije jasno zasto mora da ima potez vise!? Samo jednostavno i kidanje. Erera pokazao formu od prosle godine, generalno je on uvek kidao velike tekme. Mora da pocne da kida i Sanderlend inace postaje prosek. Sada kada je debitovao Mensa, sto vise ga gledati. Posto snage ima, tehniku ima (ali mora da igra da bih napredovao), straha nema. Imao onaj kiks danas, ali to je opravdano za klinca koji debituje protiv Arsenala. Varela sve bolji i bolji. Kako se gubio u pocetku kada je poceo da igra, evo sada sve manje i manje ispada. Mozda nikada tj verovatno nece biti neka spektakularna klasa, ali uz dobar rad moze tu dosta. Lepo je videti da moze da koristi glavu ponekad. Sto se Marcusa tice samo da ne bude Vilson fora, kada mu je Gigs dao sansu on dao gol i posle toga cao. Treba pratiti i njegov napredak. Tu je i Januzaj, kao i Pereira. Ima dosta materijala.
                          Sto se tice leta i ovog sada isticanja pojedinih igraca, ja bih radije furao na spicu Runija, Vilsona i Marcusa, plus imas Marsijala koji bi mi kidao na krilu . Bar jos dve sezone. Da se i on razvije jos malo. A sada jurio jos jedno krilo. Naravno Grizmana uvek uzimas. Najveci problem mi je i dalje tu Mata, koji ume da bude tako zahvalan, jednostavan, predobar igrac u 5 tekmi, i onda 10 da veze gde ne sme da posalje pas unapred.
                          Stoper je i dalje pod obavezno na leto i to neka kosta koliko kosta.

                          I sto se tice tekme

                          Spoiler
                          Last edited by l1m4r; 28-02-16, 22:28.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Konačno je Memfis počeo da koristi ove njegove nožurine u ručetine kad uđe u duel, počeo je da koristi i mozak hvala Bogu, popravio defanzivu i to se odmah odrazilo na igru. Još uvek voli da petlja s loptom, ali vrlo sam zadovoljan pomakom.

                            Dobra je ova dečkurlija nema šta. Rašford je imao utakmicu iz snova. Veliki talenat vidi se to odmah, dobar je a loptom, ne plaši se uopšte protivnika i ima taj bezobrazluk. Veliki je rad pred njim ako hoće da uspe.

                            Varela, konačno bek koji liči na beka. Neumoran je brat, trči po onoj strani ko lud, ubacuje se, pretrčava ove topdžije kao malu decu. Mora malo da poradi na defanzivi što ne sumnjam da hoće i napraviće on finu karijeru.

                            Iako su i Varela i Rašford pokazali više Mensaha, ubeđen sam da će ovaj mnogo lakše da se probije i ustali u prvi tim. 18 godina a onakve fizikalije imati nije normalno. Hajde što je čovek krupan i jak to me nije iznenadilo jer sam gledao one njegovr kompilacije, ali kako neko sa onom građom može da bude onoliko brz i agilan? Dodaš na to činjenicu da igra s obe noge, samo mu još hladna glava i mečevi u nogama fale.

                            Predlog. Dobro bi bilo kad se neko banuje da se u istom postu citira posti zbog kog je banovan, čisto da i mi ovako vidimo razlog bana.
                            Last edited by HeadBurn3r; 28-02-16, 22:44.

                            Comment


                            • Pa u svom dvorištu da likuješ Marli... pozitivno samo, ofc ništa ružno, nisko i sl

                              Nisama bila u prilici ovo da vidim do sada...

                              Last edited by miloolja; 28-02-16, 22:47.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Cestitam na pobedi, meni je ovo gore od 8-2, to je bilo ocekivano, ali ovo.....nemam reci, ja se nikada ovoliko nisam razocarao u Arsenal...
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X